כמו בכל שנה, אני מנצלת את הזמן הזה שבו עומדת להסתיים השנה האזרחית כדי להביט אחורה ולהקדיש ל-2018 רגע נוסף של מחשבה לפני שהיא נגמרת. מה אומר לכן? השנה אני סופר גאה. מה שהתחיל כבלוג קטן ב-2009 שכתבתי בעיקר לעצמי ותיעד את חיי האישיים והשוקקים (לא באמת), עשה קפיצת מדרגה ענקית בשנתיים האחרונות והפך למגזין לייף סטייל יומיומי שמגיע לתפוצה של 55,000 כניסות כל חודש.

זה אומר שהקהילה שלנו גדלה באופן משמעותי ואני מקדישה את מרבית הימים שלי כדי להבין אילו תכנים בעלי ערך ליצור עבורכן, קוראות אהובות שלי, כדי שתרגישו שהגעתן לפינה הנעימה שלכן ברשת: הפינה שבה מבינים אתכן, מספקים לכן תוכן רלוונטי וזה מקום שיהיה לכן כיף לחזור אליו שוב ושוב. מהפידבקים שאני מקבלת מכן נראה שאני עומדת במשימה הזו בהצלחה ומיותר לציין שהעונג הוא כולו שלי.

אז מה קרה השנה?

אכניס אתכן קצת אל מאחורי הקלעים של העשייה במגזין ואומר לכן שבדיוק בתקופה הזו לפני שנה היה לי ברור שאני צריכה לקחת את האתר שלי לצעד הבא אם אני רוצה להמשיך לצמוח יחד איתו. החלטתי שהגיע הזמן לצרף חברת מערכת חדשה! מכירות את הקול הפנימי הקטן הזה שגורם לכן להסס? אז סוף שנת 2017 כנראה לא הייתה התקופה הנכונה לממש את תוכניות הגדילה. נבהלתי והחלטתי מבלי להחליט באמת, שזה כנראה לא הטיימינג הנכון.

לקח לרעיון הזה שנה שלמה להבשיל עד שפתאום הבנתי שחברתי הטובה טל אטרקצי, אשר עברה בשנה האחרונה בעצמה דרך מקצועית מאוד דומה לשלי, היא בעצם האחת שחיפשתי ומאז שהגעתי לתובנה הזו הכל פשוט הסתדר מעצמו. טל היא חברת הצוות החדשה במגזין והיא אחראית על התוכן הויזואלי שעולה כאן. מה זה אומר? בעיקר שאני כבר לא One woman show, יש לי מישהי לחשוב על רעיונות יחד איתה ולהוציא לפועל תכנונים שכל הזמן היו לי אבל הייתה צלע חסרה שמנעה מהם להתממש.

זה אומר שבשנה הקרובה תיראו כאן הרבה יותר אינפוגרפיקות, קבצים חינמיים להורדה ותוכן שיעזור להעביר בצורה הרבה יותר ויזואלית וכייפית את הנושאים שאנחנו עוסקות בהן ממילא. אל דאגה! אני נשארת העורכת הראשית, כלומר כל מה שאתן רואות כאן הוא עדיין 100% שלי, רק שהפעם, במקום לקבל רק את ה- 100% רק ממני כאמור, תקבלו מהמגזין אפילו יותר וזה בדיוק מה שרציתי.

טל היא מעצבת גרפית, צלמת ואשת תוכן מבריקה, אז אם יצא לכן כבר להיתקל בכל מיני עיצובים וגלויות שימושיות בדפי המגזין במהלך החודש האחרון תדעו שזה קצה הקרחון ורק ההתחלה.

אבל זה ממש לא הכל והחלטתי שאם כבר לקח לרעיון הזה שנה להבשיל, נלך על זה ובגדול. לכן אתן צפויות לפגוש גם הרבה איורים מקוריים של תום דניאלי המוכשרת כאן במגזין, אחריה אני ממליצה לכן לעקוב גם בלי שום קשר, ממש כאן.

ומה עוד מצפה לנו במגזין השנה?

+ מגוון תכני לייף סטייל בתחומי עיצוב הפנים, הביוטי והאופנה

+ סקירות ומדריכים בנושאי הטיפוח

+ שפע של המלצות למקומות מעניינים לאכול ולבקר בהם

+ שיתופי פעולה מדויקים ונכונים, עליהם תוכלו לקרוא עוד כאן

+ פעילויות ענקיות כולל אחת הקשורה במותגי הטיפוח הנחשקים ביותר שתעלה כאן ממש בקרוב. פעילויות בלעדיות עלו וגם יעלו למנויות לניוזלטר אז אם לא נרשמתן, תוכלו לעשות את זה כאן.

+ מגוון המלצות ספונטניות בזמן אמיתי באינסטגרם שלי, ממש כאן

+ דיווחים שווים אודות המבצעים הכי שווים ברשת, בעמוד הפייסבוק שלי ממש כאן

+ התייעצויות עם הקהילה הכי קולית ברשת, קהילת הקול גירלז שלי, ממש כאן

זה גם בדיוק המקום שלכן לומר לי אילו תכנים תרצו לראות השנה? השאירו לי בתגובות ואני מבטיחה להתייחס לכל הרעיונות!