זה מעשה במעיל משובץ של קלואה ששיגע את עולם האופנה:

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tails

נאה, נכון? רק מה, הג’קט הזה עולה ברוך השם 1000 פאונד, קלואה תהיו לי בריאים ובנוסף, כל המידות אזלו כמעט באופן מיידי. סיסטר לא מוציאה 1000 פאונד על שום פריט לבוש ולכן נאלצתי לחפש עבורו דיופים זולים ונאים. במנגו נחתה אלטרנטיבה מאוד נאה אך כמובן שזו לא הגיעה מעולם לארץ (תודה לקניינים במנגו ישראל שהביאוני עד היום) וכך מצאתי את עצמי מחפשת שוב ושוב אפשרויות נוספות, כאלה שלא ייאלצו אותי לחיות בתוך קופסת קרטון מעוצבת של נט אה פורטה ברחובות חולון.

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tails

כך בדיוק יצא שהגעתי למונקי באסוס ומצאתי את הג’קט הנאה הזה שזכה לבוז ולגלוג מצד רוב חברותיי. אתן כבר יודעות שיש לי חברות שמנסות לטרפד עסקאות מוצלחות שאני מנסה לבצע באסוס ואחר כך הן מופתעות שהאתר בקריסה של 40% מערך המניות. בכל אופן, הפעם לא הקשבתי להן ולמרות שהן אמרו שלמעיל יש צורה כללית וגוונים של דלעת, החלטתי שאני אהיה אם כך דלעת פשיוניסטה במיוחד ואתהלך לי בג’קט הזה בגאווה.

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tailsאגב, למרות שניכר ששיקול דעת וטעם טוב הם לא בהכרח הצדדים החזקים של חברותיי, הפעם הצלחתי להבין על מה הן מדברות. בואו נודה באמת: זו לא הגזרה הכי מחמיאה עליי אדמות. היא קצת מרובעת, היא קצת מעניקה לוק של חוטב עצים מהסבנטיז, היא קצת משהו שאפילו לוק מבנות גילמור היה אומר שזה גברי מדי לטעמו ובכל זאת, זה כל הקסם של הג’קטים מהסוג הזה והכי קל לשלב אותם עם ג’ינס ומגפיים – שזה בעצם כל מה שאני צריכה בחיי.

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tailsזה גם מסוג המעילים היחידים אשר ללבוש אותם בצורה רכוסה דווקא מחמיאה להם, כך שזה לא ממש משנה מה תלבשו מתחת כי המעיל הוא לגמרי זה שגונב את ההופעה, לטוב ולרע, תלוי את מי שואלים.

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tailsאם אתן שואלות אותי, אז בימים קשים אלו באסוס, זו חובתנו המוסרית להזמין מעילים שמעוררים דיעות חלוקות בייחוד אם יש להם הדפס משובץ יפה.

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tailsכי אחרי הכל, הרבה יותר קל להחליף חברות אבל אסוס? זה כבר לכל החיים.

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tails

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tails

טרנד המעילים המשובצים Fashion Tails

קבלו כמה הצעות הגשה למעילים משובצים מאסוס ובהן גם המעיל שלי: