המטבח בדירה הנוכחית שלי הוא אחת הסיבות שבגללן הייתי משוכנעת שמקומנו הוא כאן בבית הזה. אני מודה ומתוודה שככל הנראה לא הייתי מעצבת בעצמי את המטבח בצורה הזו ובכל זאת ובכל זאת, הרגשתי שזה כל כך מרענן לפגוש במטבח שהוא לא גנרי ואפילו צבעוני בדירה שכורה במרכז. הרגשתי שמטבח צבעוני לגמרי מתכתב עם האישיות שלי, אז איך אפשר לוותר עליו?

מעבר לכך הוא גרם לי לאהוב את הקונספט של חלל פתוח שבו המטבח מחובר לסלון. בדירה הקודמת דווקא מאוד אהבתי שהמטבח מופרד הרחק מהסלון אבל ככל שהזמן חולף אני מבינה שזה יכול להרגיש קצת מנותק ויש קסם כשהחללים מחוברים. אני גם מרגישה שהצבעוניות של המטבח יוצרת תחושה של תיחום והפרדה בין החללים, כך שלא נוצרת תחושה עמוסה מדי.

סיור במטבח שלי Fashion Tailsאני גם אוהבת במיוחד את המדפים הפתוחים שגם הם כמו נוצרו עבורי. סיסטר אוהבת להציג את כל הג’אנק שאספה עם השנים לראווה ומקפידה גם ככה לנקות את הבית בקצב מדאיג, לכן המדפים באו לי בול.

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tails

אתן בוודאות שמות לב לסט התואם של SMEG שמככב לו כאן במטבח ובפוסט. אז במצנם זכיתי לפני כשנה וחצי בפעילות בפייסבוק ואת הקומקום הבאתי יחד איתי במזוודה מלונדון. האם מדובר בכלים יוצאי דופן ששווים את ההשקעה? לא, אבל ברוך השם הם כל כך יפים וגם עולים כמו כליה.

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tailsחוץ מזה, המקום האהוב עליי לקנות פיצ’פקעס לבית הוא אנת’רופולוג’י, גם כן מקום משתלם וחסכוני, אם ב”משתלם וחסכוני” אתן בעצם מתכוונות להיפך המוחלט אבל בחיי, יש להם כלים כל כך יפים.

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tailsאם לא באנת’רופולוג’י, מדי פעם אני מגוונת עם קצת אורבן אאוטפיטרס ו-H&M Home – ככה, בשביל הנשמה.

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tailsאז חוץ מהכלים שהזכרתי, בגדול אנחנו לא ממש טיפוסים של גאדג’טים למטבח ולמעשה, המכשיר שהכי יקר ללבי בכל המקום הזה זו מכונת הקפה שמעניקה לי את הכוחות לכתוב עבורכן פוסטים, בתדירות של פעמיים ביום בדיוק.

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tailsכמו קלישאה טובה, כמובן שיש לי אוסף ספלים מפואר לכל מצב רוח והצדקה להשתמש בכל אחד ואחד מהם בסיטואציה שונה.

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tails

סיור במטבח שלי Fashion Tailsאחד המותגים שאני יכולה לומר שהכרתי והתאהבתי בהם לאחרונה, הוא לה קרוזה – שאת הסיר היצוק שלהם רכשתי במסגרת מבצעי בלאק פריידיי. החלטתי לערוך גם לכן היכרות עם המותג ולכן אחת מכן תקבל במתנה מטחנות פלפל ומלח בצבע כחול יפיפיה של המותג!

סיור במטבח שלי Fashion Tails

כדי להשתתף בפעילות עליכן לבצע שני שלבי חובה:

+ להגיש בקשת הצטרפות לקבוצת הקול גירלז – הקהילה שבה אנו חולקות את הטיפים הכי שווים ברשת בכל תחומי הלייף סטייל. שימו לב שבכניסה לקבוצה תישאלו שאלה שעליה עליכן לענות (מבלי זה לא אוכל לצרף אתכן לקבוצה ולא יתאפשר לכן להשתתף בפעילות). מוזמנות להצטרף כאן.

+ להצטרף כמנויות לאינסטגרם שלי, ממש כאן.

הפעילות תימשך עד ה-31.12.18 ועל הזוכה אכריז ביום למחרת בעמוד הפייסבוק שלי, ממש כאן. הזוכה תיבחר באופן רנדומלי אך ורק מבין אלו שביצעו את השלבים הנדרשים.

בהצלחה!