אני חושבת שכולנו הפנמנו כבר שסטוריז זו פלטפורמה בתוך פלטפורמה והרבה פעמים מה שנעשה בה הרבה יותר מעניין ומעורר מעורבות מאשר הפיד עצמו. מאז השקת האינסטגרם סטוריז, התעוררה תעשייה שלמה של אפליקציות המאפשרות לנהל אותם באופן אסתטי ומעוצב (בצורה שאינה מצריכה ידע טכני/גרפי), אבל נראה לי שמה שמצאתי בימים האחרונים היא ללא ספק הטוב של הטופ.

האפליקציה שתשדרג לכן את הסטוריז Fashion Tailsאז הכירו את storyluxe, אפליקציה חדשה מאוד וגם מבטיחה מאוד. כרגע למיטב הבנתי היא זמינה רק באפל אבל שווה גם להריץ חיפוש גם במכשירים מסוג אנדרואיד כדי לבדוק האם יש תמיכה. את האפליקציה ניתן להוריד כאן. אז מה היא בעצם נותנת? עשרות טמפלייטים מוכנים שמאפשרים לשחק עם אפשרויות העריכה והקומפוזיציה של הסטוריז וגם של הפיד עצמו אם זה מתכתב עם הווייב שלכן.

האפליקציה שתשדרג לכן את הסטוריז Fashion Tails

אחד הפיצ’רים הכי מגניבים בה זה שיש גם טמפלייטים לשאלונים שרצים עכשיו מאוד חזק בסטוריז ומאפשרים לעוקבים שלכן להכיר אתכן קצת יותר טוב על ידי בחירה בתשובה המתאימה מתוך כמה אופציות. אם אתן מחפשות השראה כיצד ניתן לעצב את הסטוריז באמצעות השימוש באפליקציית Storyluxe, ממליצה בחום לעקוב גם אחרי האינסטגרם שלהם כדי לקבל השראה, ממש כאן.

האפליקציה שתשדרג לכן את הסטוריז Fashion Tailsעל השימוש באפליקציה

האפליקציה מגיעה עם כמה אופציות חינמיות מובנות אבל כדי ליהנות מכל הפונקציות, תצטרכו להיפרד מ-11.9 ש”ח כל חודש בחודשו. לא זול, יחד עם זאת, היא מעניקה פונקציות שלא נתקלתי בהן באפליקציות אחרות. כמובן שאם זה טו מאץ’ עבורכן ואתן לא מעוניינות להשקיע, יש כמובן את ה-Unfold הקלאסית שאמנם גם בה יש טמפלייטים הדורשים תשלום, אבל מדובר בתשלום של כמה שקלים בודדים באופן חד פעמי בלבד.

האפליקציה שתשדרג לכן את הסטוריז Fashion Tails

הייתי לגמרי אומרת ש-Storyluxe היא אופציה מתאימה למתקדמים מבחינת השימוש בסטורי: כלומר לכל מי שעושה גם ככה שימוש אינטנסיבי בסטורי או לכל הפחות רוצה לעשות, מכיוון שלא בטוח שהייתי משקיעה בסכום חודשי קבוע עבור יצירת עיצובים רק פעם בכמה זמן.

האפליקציה שתשדרג לכן את הסטוריז Fashion Tailsלמי זה מתאים?

אפליקציית Storyluxe ואפליקציות מקבילות לעיצוב הסטוריז מתאימות לבעלי עסקים קטנים שלא בהכרח יש להם את המשאבים להשקיע בגרפיקות ייחודיות: תופתעו לגלות עד כמה אפשר לגוון את התוכן שעולה במדיות השונות שלכן באמצעות השימוש בכלים בסגנון. כמובן שהאפליקציה תתאים גם מאוד לבלוגרים ויוטיוברים שמכיוון שאז מאוד מורגש הצורך לייצר ערוץ תקשורת נוסף עם קהל העוקבים באמצעות המדיה הזו. האם זה מתאים גם לאנשים שלא עונים לאף אחת מהקטגוריות שציינתי? כן! למה לא? סטוריז זו פלטפורמה כיפית, לעצב סטוריז יפים זה פאן ואפשר גם להסתפק בטמפלייטים החינמיים אם לא רואים הצדקה להשקיע במסלול המורחב.

האפליקציה שתשדרג לכן את הסטוריז Fashion Tails

יצרתן עיצובים יפים באמצעות האפליקציה בסטוריז? מוזמנות לתייג אותי, אשמח לראות!