כשזה נוגע לתכשיטים הגישה שלי היא כזו: נוהגת להשקיע מדי פעם בציפוי זהב איכותי, לעתים רחוקות יחסית בזהב אמיתי והתכשיטים הטרנדיים? אותם אני מחפשת בזיל הזול כדי שאפשר יהיה ליהנות מהטרנד ולהמשיך הלאה. לאחרונה גם טרנדי מאוד המראה של שילוב כמה שרשראות בבת אחת ואם מתחילים להשקיע בכל אחת מהן, זה יוצא עסק לא זול.

לכן סיירתי לי באלי-אקספרס-החיים-עצמם וחיפשתי אופציות ראויות הקולעות לקטגוריה השלישית: האופציה הטרנדית והקלילה. מה אומר לכן? הופתעתי מכמות הדיופים והתכשיטים הנאים שאפשר למצוא שם במחיר שלא עולה על דולר או שניים. אז נכון, אלה לא בדיוק אופציות איכותיות וברור שמי שרגישה אין מה להתקרב לשם, אבל עבור מי שרוצה ליהנות מתכשיטים יפים בפחות? זה אחלה של פתרון. אל תשכחו להשתמש באיבייטס כדי לקבל החזר מצטבר מהרכישות שלכן אונליין, ניתן להירשם ממש כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsשרשרת וינטג’ סטייל שכזו היא לגמרי תוספת נאה לאוסף התכשיטים, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsמיסומה סטייל, בשבריר מהמחיר המקורי. ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tails

ואילו הפעם מדובר בגרסה ידידותית יותר לכיס של שרשראות התליון מבית מוניקה וינידר, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tails

תכשיטי ירח וכוכבים תמיד משמחים אותי, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsכי תכשיטים מותאמים אישית הם טרנד ענק כרגע ולא נראה שהוא הולך לשום מקום, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsגם תכשיטי המזלות הם טרנד ענק וזו פרשנות מוצלחת במיוחד, לכן כמובן שלא יכולתי להתאפק והזמנתי גם לעצמי. ניתן להזמין כאן.

כי מדובר באחת משרשראות הדגל של מיסומה במחיר נוח לכל כיס, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsכי אני אוהבת שרשראות חבל, זהו, אמרתי את זה! ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tails

הו סלין סלין, יש לי שני זוגות עגילים של המותג אך האם הם שווים את ההשקעה? לא משוכנעת. אמנם אני חושבת ששרשרת הבמבוק שלהם עם האותיות יפיפייה אבל לאור מחירה הגבוה + הקושי להשיג אותה, אני לגמרי חיה בשלום עם הגרסה הצייפית מאלי אקספרס, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsמה שעורר את ההשראה לפוסט הזה, זו השרשרת הזו שקיבלתי היום בדואר. אם היא נראית מוכרת לכן, זה כי היא זהה לשרשרת של מנגו שקניתי בדיוטי פרי בחו”ל והשחירה לי כמעט באופן מיידי. עמדתי להזמין שרשרת נוספת מהרשת (הגיון חזק, אני יודעת) כשלפתע עוקבת יידעה אותי שהשרשרת הזו בדיוק נמכרת באלי אקספרס, win! ניתן להזמין כאן.

כי גם תכשיטי פנינים הם טרנד לוהט והוא איתנו כדי להישאר, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tails

כי התלהבתי מהסיכות האלו לשיער עוד מאז שנמכרו באנת’רופולוג’י במחיר מופקע ועכשיו הן שלי במחיר משעשע, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsתכשיטי מטבע, גרסת העגילים – ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsלגיטימי שבא לי כאן הכל? שואלת עבור חברה, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsלאלו שרוצות לקחת את הטרנד המנוחש צעד אחד רחוק מדי #לאשופטת, ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsאשמח להתפלש בכל זה, תודה. ניתן להזמין כאן.

תכשיטים זולים ומהממים מאלי אקספרס Fashion Tailsעגילי סטייטמנט גדולים שנמכרים גם בזארה – אבל במחיר מצוין באמת, ניתן להזמין כאן.

אני אמנם מתה על התכשיטים שלי ממיסומה אבל אם אתן מחפשות דיופ זהה בזול, תוכלו להזמין כאן.

אלו תכשיטים הכי אהבתן? ספרו לי בתגובות!