פייסבוק הזכיר לי שבדיוק לפני שנה ביקרתי בלונדון. אני זוכרת שקצת לפני העזיבה שלנו את העיר הכי יפה בעולם, ביקשתי שניקח דקה לעצמנו, רק נעמוד שם ונספוג לרגע הכל פנימה. אני זוכרת שהבטתי באורות הכריסמס המנצנצים של אוקספורד סטריט באותה התפעלות כמו כשראיתי אותם לראשונה, אני זוכרת את האוויר קר שמילא לי את הריאות ואני זוכרת שידעתי בבירור שאת הרגע המדויק הזה אני לוקחת איתי הלאה.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tails

כנראה שצדקתי, כי הנה אני כאן שנה אחרי, חולמת בהקיץ על לונדון. שאלתי את עצמי מה הייתי עושה אילו היה מזדמן לי להגיע ללונדון ממש עכשיו, בתקופה שהיא לטעמי הכי יפה בשנה: איך הייתי פוקדת עוד כמה בתי קפה פוטוגניים, מזמינה שוב כרטיסים למיוזיקל, איך הייתי מעיזה לעלות הפעם לרחבת ההחלקה על הקרח והייתי שותה שוב את השוקו הטעים בעולם.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tails

דמיינתי גם איזה שופינג משובח הייתי עושה שוב בלונדון, אבל עוד לפני כן, כיצד הייתי מסיירת בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי, במיוחד עכשיו כשהתחילו מבצעים ענקיים של 25%-50% הנחה על מגוון המחלקות. ניסיתי להתחקות אחר צעדיי והבנתי שבוודאי הייתי מתחילה את הסיבוב שלי במחלקת האלכוהול. להבדיל מלונדון, שם (עדיין) הכל ברמת הלא מוכר, בדיוטי פרי אני יודעת בדיוק מה אני רוצה ויש כל מיני מסורות קטנות שאני מקפידה עליהן בכל טיסה: במחלקת האלכוהול המסורת היא לקחת איתי בקבוק שמפניה משובחת של Moët & Chandon או Veuve Clicquot שנמכרים כעת ב-25% הנחה.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tailsאצל נתן בן זוגי המסורת היא אחרת: הוא תמיד דואג להוסיף ויסקי לאוסף המכובד שלנו על הבר: אני מדמיינת אותו לוקח את Johnnie Walker Scotch Whiskey, הוא נמכר כעת ב-50% הנחה. רגע, עזבו הכל, נתן מצא את הויסקי היפני האהוב עליו Akashi White Oak blended גם כן ב-50% הנחה. חישוב מסלול מחדש והוא מיד מוסיף אותו לעגלת הקניות, בחיי שלא ראיתי אותו כל כך שמח מאז החתונה (או מאז שיצא Star Wars חדש): קנינו ויסקי יפני בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי כבר כמה נסיעות ברצף ואני מודה שהוא מעולה, ממליצה בחום לחובבי הויסקי שרוצים לנסות משהו חדש.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tailsקדימה למחלקת קוסמטיקה!

סיימנו עם האלכוהול ואני עושה את צעדיי למחלקת הקוסמטיקה של ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי – אתן מצליחות לדמיין את זה יחד איתי? אני מריחה את ה-Gucci Oud Intense כי קראתי עליו ביקורות מעולות ואתן בטח כבר יודעות שזו מסורת קטנה נוספת לקחת איתי מהדיוטי בקבוק בושם חדש, בטח כשהוא נמכר ב-25%. אני נשארת במשפחת הגוצ’י כי אני הבעלים הגאה של ה-Bloom Aqua Di Fiori ונראה לי שגם חמותי תשמח לאמץ אותו אליה לאוסף. הרי קלאסי לאסוף משם מתנות לקרובי משפחה, בטח כשמדובר בבקבוק בושם שמשתתף גם הוא ב-25%. רגע, גוצ’י או Her של נרסיסו רודריגז? אולי זו בחירה מוצלחת יותר עבורה? אני כמובן עומדת שם ומתחבטת בסוגיה במשך רבע שעה עד שמחליטה לבסוף לדבוק בבחירה המקורית, לכו תבינו.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tails

אבל חכו, זה עוד לא הכל כי ההנחות מעמיקות – כעת אנחנו מגיעות לרף ה-50% הנחה. אני בוחנת בשמים של ג’יבנשי ושל סיסלי, שני מותגים שאני אוהבת מאוד ונהנית גם לרחרח. יש גם קרם גוף של אליזבת ארדן מסדרת התה הירוק והדבש שמשתתף ב-50% הנחה וכמובן ששכחתי לארוז איתי קרם גוף לנסיעה, אז זו בעצם סוג של הוצאה הכרחית, נכון?

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tails

אני מגיעה לאגף של קלרינס, כי שאלו אותי כבר כמה פעמים הקוראות בבלוג מה דעתי לגבי מוצרי הטיפוח של המותג ואני מודה ומתוודה – לא ניסיתי. אני כל הזמן שומעת עליהם דברים טובים, רוצה לנסות ואף פעם לא מגיעה לזה. מאחר שגם בחו”ל אני עדיין בלוגרית שכל הזמן חושבת על דרכים לייצר עוד תוכן, אני מעמיסה לעגלת הקניות את ה- Hydra Essential Bi Serum של קלרינס ב-50% הנחה. נתן כבר שולח לי מבטים מיואשים בשלב הזה, כי הבטחתי לו שאני רק עושה סיבוב קצר והנה עגלת הקניות שלי תופחת בעוד הוא רק רוצה לאכול כריך – אבל אני שולחת לו בחזרה מבט נחרץ ופוסקת “זה בשביל הבלוג!”.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tailsתקווה מופיעה שוב בעיניו כשאנחנו מגיעים למחלקת השוקולד, רק שהוא עדיין לא יודע שגם הפעם יש מבצעים שבכוונתי לנצל עד תום, הו, הוא עדיין לא יודע. גם שם אני מוסיפה מבלי למצמץ מארז של Reese’s Peanut Butter Miniatures ב-50% הנחה וטובלרון ב-25% הנחה, כי להיות בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי מבלי לקנות טובלרון זה כאילו בכלל לא טסנו, אני צודקת? (כמו לא לצלם את כנף המטוס בהמראה!).

בשלב הזה נתן סוף סוף יכול להירגע כי: קודם כל, יש לי חטיפים והלא ידוע שאני הרבה יותר נחמדה על בטן מלאה ושנית, כי ליקטתי את כל המבצעים שרציתי. אם גם אתן טסות בקרוב (איזה כיף לכן!) אל תשכחו לבדוק את המבצעים השווים בסדרי גודל של 25%-50% הנחה על מגוון מותגים ובמחלקות השונות.

מהדורת מבצעי הדיוטי פרי Fashion Tails

יש לכן מסורות קטנות כשאתן נמצאות בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי או בנתב”ג? מוזמנות לשתף בתגובות!
פוסט זה נוצר בשיתוף פעולה תכני מסחרי עם ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי