כשזה נוגע לאיפור אני טיפוס די סולידי: אני לא אוהבת צבעוניות עזה ובאופן כללי השאיפה העיקרית שלי היא להיראות כמה שפחות מאופרת. בדיוק מהסיבה הזו אני מרשה לעצמי לדפוק נצנוץ מדי פעם, גם מחוץ לגבולות חנוכה ולעולם לא אתנגד לצללית מנצנצת יפה. כחובבת הז’אנר, הרשיתי לעצמי לכבוד חג האורות לאסוף את המוצרים הגילטריים הכי יפים באוסף שלי: כאלה שמספקים ניצנוצאז’ אבל באלגנז’, כך שזה לא ייראה פורימי אלא לכל היותר כריסמסי וכך שלא תמצאו את עצמכן עם גליטרים זולגים על הפנים בסוף היום כי הלא ידוע שזו תועבה.

פנטי, פנטי, פנטי. אמנם האסתטיקה של המותג סופר מושכת אותי, אבל במבחן התוצאה ברור לי שהרבה מהמוצרים לא פרקטיים ולא שמישים לי בשום צורה. למרות זאת, את הצללית הקרמית הכפולה Summer Fling + Reignbow הייתי חייבת לצרף לאוסף שלי, הרי לא ניתן להתעלם מכך שזה מוצר שתפור עליי: צללית קרמית בגוון ברונזה + ליירינג של נצנצים זהובים מעל? יס פליז! מה שאני אוהבת במוצרים מהסוג הזה (ותפגשו כמה נוספים בהמשך) זה שהם כל כך ורסטיליים: אפשר “ללבוש” את צללית הברונזה לבדה, בשילוב עם הליירינג היא נראית שונה וגם את הגליטר אפשר לשלב עם צלליות אחרות כדי להקפיץ אותן.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

את ה-Gloss Bomb של פנטי כבר יצא לי להלל בעבר. ה-Diamond Milk לא יהיה כוס התה של כל אחת כי הוא אכן תואם לשמו: חלבי ומנצנץ ובכל זאת, למרות שיורדות לו נקודות על פרקטיות אני חושבת שהוא יכול להיראות נפלא בשילוב עם שפתונים שונים והפורמולה? חובה לחובבות הז’אנר.

הצללית של פנטי כרגע לא במלאי, את הגלוס ניתן להזמין כאן (דורש ייבוא).

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tailsנעבור למוצר שלדעתי הוא אחד הטובים של פיקסי באיפור וידוע שאין להם המון כאלה. ה- Liquid Fairy Lights באמת נראות כמו משהו פייתי מנצנץ שלא מהעולם הזה. הן אטומות, הן פיגמנטיות באופן מפתיע והן בעלות פורמולה משובחת, מה  שללא ספק הופך אותן לאחד המוצרים הטובים שנתקלתי בהם בקטגוריה. עוד לא קרה שהתאפרתי באחד הגוונים מהסדרה מבלי שתחקרו אותי מה לעזאזל כל כך מנצנץ על העפעפיים שלי, אז זה ללא ספק מיועד למי שלא מתביישת מתשומת הלב.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tailsאת הצלליות של פיקסי ניתן להזמין כאן.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

ממותג דראגסטור אחד נעבור לצלליות שהן באמת זיל הזול: על הצללית של Pretty By Flormar בגוון Brown Glare סיפרתי לכן לא מזמן בסקירת סניפי BE ואני באמת חושבת שב-19.90 ש”ח אין כאן מקום לטעויות: על יבש הצלליות הזו לא מאוד מרשימה, היא צ’אנקית וגליטרית מדי, אני מודה. הקסם קורה ברגע שמרטיבים את המברשת ומניחים אותה כשהיא רוויה ואז מקבלים אותה במלוא תפארתה.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

סדרת צלליות ה- Jelly Much של קולורפופ גם היא מרהיבה ביופייה: פורמולה ג’לית יוצאת דופן שלא דומה לשום דבר שפגשתי בעבר ופיגמנט שלא מהעולם הזה. החיסרון המהותי של המוצר והוא באמת קריטי בעיניי: אריזה נוראית. כשמבריגים את המכסה יש מעין פקק נוסף שנועד לשמור על הפורמולה הייחודית דחוסה, אלא שבפועל כל החומר נדבק אל הפקק הזה וזה ממש מקשה על העבודה איתה. אם מצליחים להתעלם מהסעיף הזה, אני בהחלט יכולה לומר שהסדרה הזו שווה את הטרחה ובכל זאת, חבל, אריזה חכמה יותר הייתה עושה שינוי משמעותי.

את הצללית של Pretty By Flormar ניתן להשיג בסניפי BE, את הצלליות של קולורפופ ניתן להזמין כאן.

אני מעריצה מושבעת של הליפ גלואו מבית דיור בשנה האחרונה, זה בוודאי לא חדש לכן. באחד המבצעים בסטרוברינט החלטתי לקטוף אחד חדש לאוסף, התחבטתי עמוקות ולבסוף החלטתי לבחור ב-010 ההולוגרפי. לא בחירה סטנדרטית עבורי אבל אני מאוד שמחה על התוצאה. מאחר שמדובר בבאלם עם גוון שהוא מלכתחילה סופר עדין, ההולוגרפיות שבו היא ברמת הניואנס והיא שם רק כדי להעניק לו משהו קטן נוסף.

הגלוס של פאט מגראת’ בגוון Pale Fire לעומת זאת, נראה בסווטצ’ים כמו הליפ גלואו רק על סטרואידים ובגרסה מבריקה יותר כמובן. מומלץ מאוד לחובבות הז’אנר ולחובבות הגוונים הורודים, שכן  הוא מכיל בתוכו גם חלקיקי גליטר ורודים – כתמתים שנראים יפיפה על השפתיים כגלוס בפני עצמו או מעל שפתון אחר.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

את הליפ גלואו של דיור ניתן להזמין כאן ואת הגלוס של פאת מגראת’ (עם 25% הנחה בהקשת הקוד VIP25) ניתן להזמין כאן

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

גם על צלליות ה- Cream & Powder Eyecolor של טום פורד כבר המלצתי בעבר ובחיי, איזו המלצה נבונה זו הייתה! כל כך נבונה, עד אשר הוספתי צללית חדשה לאוסף. אני מודה שהראשונה היא אהובת לבי (והיא אגב, מזכירה מאוד את הצללית של פנטי מתחילת הפוסט) מכיוון שהיא כוללת בסיס קרמי נחושתי מרהיב עם גליטר עדין שאפשר להוסיף מעל, אבל גם הפיצ’ית מוצלחת מאוד ומחמיאה לצבע עיניי.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tailsאת הצלליות ניתן להזמין כאן

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

קולקציה מנצנצת במהדורה מוגבלת של מאק? כן, כן ושוב כן! קולקציית Shiny Pretty Things מתארת את מהות הקולקציה די במדויק: קולקציה עם אריזות כרום אלגנטיות ומגוון מוצרים מנצנצים. הבולטת מתוך האוסף החמוד שקיבלתי לסקירה היא Make A Wish שהיא צללית דואוכרומית ירקרקה – חומה שמאוד מזכירה לי פיגמנטים וצלליות שמאק היו ידועים בהם יחסית בתחילת הדרך. גם זו צללית ורסטילית שניתן להשתמש בה כנצנוץ עדין מעל צללית קיימת כשהיא יבשה או ליהנות מאפקט ה-FOIL המלא כשמרטיבים את המברשת.

הבא בתור הוא שפתון A Wink Of Pink שגם הוא באופן מפתיע נראה מנצנץ, אבל אל תתנו לזה להרתיע אתכן כי בפועל מדובר בגוון ורדרד ניודי עם הברקה כתמתה מסוימת, כמו גרסת השפתון לגלוס של פאט מגראת’. האחרון בחבורה הוא האייליינר A Little Moonlight שאני אוהבת בתיאוריה אבל בפועל אני לא ממש יודעת איך לאכול. בכל פעם שאני חושבת לעצמי שבא לי להעיז ולהשקיע באייליינר נוזלי על כל הכרוך בכך עם נצנצים כסופים קטנים, אני בסופו של דבר חוטפת רגליים קרות וחוזרת למוצרים המוכרים. אעדכן אם אי פעם אעז לשלוף אותו מתיק האיפור בכוונה אמיתית להשתמש בו.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tailsאת המוצרים של מאק ניתן להשיג בחנויות הסניף.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tails

קטנות אך קטלניות הן טיפות הגליטר של Cover FX בגוון Mirage אותן קיבלתי כסאמפל בהזמנה מקאלט ביוטי והופתעתי מכמה חומר יש בפנים. לאור העובדה שאני משתמשת בהן בעיקר כנקודת הארה בזווית הפנימית של העין, יש לי תחושה שהבקבוקון הזה ילווה אותי עוד תקופה ארוכה.

המוצרים הגליטריים הטובים ביותר Fashion Tailsאת המוצר ניתן להזמין כאן

מהו המוצר המנצנץ האהוב אצלכן באוסף?