אני מודה ומתוודה: ניסיון במוצרי קטריס לא היה לי. בורות לשמה, אני יודעת. הכרתי לא רע את אסנס אבל עם קטריס הייתה לי היכרות מאוד דלה, ברמת ה”שלום שלום”, כמו עם זו שרואים מדי פעם במסדרונות העבודה אבל לא ממש מכירים היטב. אז מסתבר שזו שנתקלתי בה מדי פעם במסדרון בקטנה, קודמה לעבוד ממש כאן לידי וכעת הפכה לקולגה צמודה. אין לי מושג מדוע אני משתמשת באנלוגיה הזו מחיי המשרד שהם בפירוש אינם חיי אבל זרמו איתי, כי מה שקרה הוא שהשלמתי פערים כל כך מהר, עד שעכשיו אני מגישה בפניכן תזה שלמה בענייני קטריס.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tailsאמא’לה כמה מוצרים! שניגש למלאכה?

HD Liquid Coverage בגוון 010 – מה אומר לכן? הוא באמת טוב כמו שאומרים. הוא מעניק מראה קליל מאוד אך עם כיסוי נבנה, הוא לא קייקי ולא מבליט אזורים יבשים בעור. הגימור שלו יפיפה ולכן מגוון סוגי עור יכולים ליהנות ממנו, גם אני כבעלת עור מעורב מבסוטה ממנו מאוד (וגם בעלות עור יבש יעופו עליו לדעתי). שתי נקודות קטנות לרעתו בכל זאת: כבעלת עור מעורב, אני מרגישה שהוא מתחמצן מעט (כלומר הופך לטיפה כהה יותר) ולכן כדאי לקחת את זה בחשבון אם אתן מתלבטות בין שני גוונים. כמו כן, אני מוצאת שהפיפטה שלו לא מאוד ידידותית לשימוש היות והחומר עצמו נוזלי מאוד – אבל זו כבר תלונה קטנונית מצדי כי בסופו של דבר זה ניתן לשליטה. אני מניחה אותו עם ביוטי בלנדר ונהנית מתוצאה שהיא פלולס, כך שאני מוצאת את עצמי שולחת אליו יד שוב ושוב בימים האחרונים. ראוי לציין שבליין המייקאפים קיימים רק ארבעה גוונים ולכן להתאים לעצמכן את הגוון הנכון זה לא עניין של מה בכך.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

Catrice Prime & Fine transformer drops – מדובר כנראה במוצר שהכי ציפיתי לו ואולי גם הכי התאכזבתי ממנו, אבל ראוי בכל זאת להעניק לקטריס נקודות על הרעיון המעולה ועל המאמץ. הרי לכולנו יש מייקאפ שכהה מדי עבורנו בחורף או רצה הגורל וקנינו אותו מלכתחילה בגוון שלא בדיוק מתאים לנו, כך שתיאורטית המוצר הזה היה יכול להפוך כל כך הרבה מוצרים אחרים לשימושיים יותר.

קודם כל, ראוי לציין שהמוצר מצריך התעסקות לא מבוטלת והיה ראוי אם היה מגיע עם פלטת ערבובים או לפחות היה ניתן לקנות אחת כזו בנוסף למוצר עצמו. זה לא כל כך פרקטי לעשות את הערבוב על גבי עור הפנים ולכן צריך להכין את התערובת לפני כן, מה שיוצר מסביב זה כאמור התעסקות שבעיניי היא לא ממש מעשית בהתארגנות יום יומית. שנית, כשהשוויתי את גוון המייקאפ כפי שהוא לעומת גוון המייקאפ מעורבב עם הטיפות המבהירות, הבחנתי בשינוי של ניואנס קטן לכל היותר, מה שלא באמת לדעתי יכול לעזור לרדת אפילו בחצי טון בגוון המייקאפ (אלא אם כן מניחים כמות גדולה של חומר מלבין).

החיסרון השלישי והמהותי מבחינתי, הוא שלא מדובר בטיפות קלילות כפי שעלול להצטייר על גבי האריזה אלא בפיגמנט דחוס, מה שמשנה את הפורמולה של המייקאפ עצמו ככל שמניחים יותר ממנו. אם המייקאפ של קטריס הוא אוורירי ומונח בקלילות על העור, שאלו הם בדיוק הפיצ’רים שאני נהנית מהם, הרי שהטיפות הופכות אותו לקייקי , דומה לכל מייקאפ כבד אחר – מה שמבטל לחלוטין מבחינתי את הפואנטה בו.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

Catrice liquid Camouflage – גם על הקונסילר הזה שמעתי המלצות טובות, לכן קטפתי את גוון 005 והפתיע אותי שמותג דראגסטור מייצר גוונים בסכמה כזו. המוצר מגיע עם אפליקטור ספוגי ומוציא חומר סמיך באופן מפתיע, כך שדרושה כמות מינימלית ממנו כדי לכסות שטח פנים לא קטן. גם הפעם שמחתי לגלות שמדובר במוצר מעולה, אשר מנסיוני נראה שמתאים גם לאזור מתחת לעיניים וגם לכיסוי פגמים נקודתיים. אילו הייתי צריכה להשוות בין המייקאפ לקונסילר, עדיין הייתי אומרת שהמייקאפ מנצח מבין השניים בקטגוריית מוצרי הבסיס, אבל גם הקונסילר מעולה: נטמע היטב לתוך העור מבלי להכביד עליו.

Catrice Light Reflecting concealer – אני מודה שאני לא בדיוק קהל היעד לקונסילרי טוש כי לרוב אני לא ממש מוצאת הצדקה לשימוש בהם. הרי לאזור שמתחת לעיניים אני מעדיפה קונסילר עם כיסוי קצת משמעותי יותר ואני לא אחת שתניח את הקונסילר להארות אחרי שהבסיס כבר עשוי כי זה יותר מדי שלבים/ כיסוי/ טרחה מבחינתי. יחד עם זאת, אין להכחיש שבז’אנר הקונסילרים מהסוג הזה, מדובר ביופי של מוצר ואם אתן מחפשות פורמולה טובה של קונסילר טוש למראה מואר יותר ובמחיר קטן – הגעתן למקום הנכון.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion TailsDewy-Ful Lips – הנה וידוי מעניין: אני מתה על מוצרי השפתיים של קטריס. אוקיי, אני מבינה שההצהרה הזו מבוססת על שני מוצרים שניסיתי עד כה, אבל בחיי כמה שהם היו מוצלחים! אם האריזה של המוצר הזה מזכירה לכן משהו, אתן לא טועות: זה לגמרי נראה כמו דיופ למוצרים של טו פייסד. רק הפעם מדובר בחמאת שפתיים לחותית, פיגמנטית ויפיפייה והגוון, הו הגוון: Dr. DEwttle לדעתי צריך להימצא באוסף האיפור של כל אחת ואחת, רק תראו כמה הוא יפה בסווטצ’ים!

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

Volumizing Lip Balm – בפוסט הקודם על קטריס כתבתי שלדעתי מדובר בדיופ לליפ גלואו של דיור ולא הייתי רחוקה מכך. אני לא יכולה לומר שזו אותה פורמולה בדיוק ואמנם עדיין מטריד אותי שיש למוצר טעם של מנטה שאני באופן אישי לא אוהבת, אבל אני בהחלט מרגישה שהעיקרון בפועל מאוד דומה: גם בגוון, גם במידת הלחותיות שהוא מעניק לשפתיים וגם במידת השימושיות של המוצר. יהיה קשה לקבוע שאם יש לכן את המוצר הזה של קטריס לא יהיה לכן שום רצון בליפ גלואו המקורי כאמור, אבל אם אין לכן כרגע תקציב להשקיע במוצר של דיור (מה שמובן לחלוטין), אני לגמרי משוכנעת שתהיו מרוצות מהאלטרנטיבה שמספקים בקטריס.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion TailsLiquid Metal – הצללית הנוזלית של קטריס בגוון California Dreamin’ מוצלחת, יפה ושימושית מאוד. יחד עם זאת, צללית אחרת שניסיתי מהסדרה הזו בדיוק התגלתה כנפילה בגלל אפליקטור לא נוח לשימוש. לכן אני לא יודעת האם אני יכולה להמליץ בלב שלם על הליין כולו, אבל אני בהחלט יכולה להמליץ על הצללית הזו עבור מי שרוצה צללית שמפניה לאיפור עיניים מלאכי או להארות בזווית הפנימית של העין.

Catrice Shadow Stix- צללית הסטיק שלהם לעומת זאת, היא די מאכזבת. כלומר היא לא בדיוק מאכזבת, כמו סתמית מדי. Powerful Peach הוא לא עוצמתי וגם לא פיץ’, אלא משהו גוון שמפניה נוסף שיש בו אולי מעט כתמתמות אך גם נוכחות מאוד אנמית ועמידות שלא תואמת את הבטחת ה-12 שעות שמופיעה על האריזה, כך שלדעתי אפשר לדלג בראש שקט.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

איימתי בפוסט הקודם על קטריס שאני רוצה להוסיף צלליות בודדות שלהם לאוסף. רק עברו יום יומיים והופ, הנה זה קרה: לדעתי הצלליות הבודדות שלהם הם מאסט מבחינת הפורמולה, הפיגמנט והגוונים היפים. אילו לא הייתי יודעת שמדובר במוצר דראגסטור, יכולתי בקלות להמר שמדובר במוצרים יקרים יותר והם לחלוטין גם נותנים פייט למוצרים שעולים הרבה יותר. הצלליות שברשותי הן בגוון 130 (המעושנת) ו-230 (בגוון ברי אדמדם).

גם הפלטה אגב, שסקרתי והסווצ’תי בפוסט הקודם התגלתה כמוצלחת ביותר עם סכמת גוונים יפיפייה ופיגמנט מעולה. הצלליות הסגולות אכן נראות קצת פחות מרשים בהשוואה לאחרות בפלטה (מה שניתן לצפות לו היות וצלליות סגולות הן גם הכי קשות להפקה), אך הן עדיין מוצלחות ואפשר להרכיב אפילו איתן יופי של לוקים. סקירה ראשונית של הפלטה והסווטצ’ים שלה תוכלו למצוא כאן.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion TailsGalactic Liquid Highlighter- אספתי את ההיילייטר הזה בידיעה שיהיה כנראה לא עבורי, כי כל ההבטחות לגבי מוצר הולוגרפי הרתיעו אותי. בסופו של דבר התברר שזה בכלל מוצר דואוכרומי בגוון פנינתי עם הברקה ורודה. אז למרות שגם זה היה נשמע מבהיל תיאורטית, בפועל מתקבל היילייטר מאוד עדין ואלגנטי, מה שבהחלט לא הייתי מצפה ממוצר כזה. אם אתן מחפשות היילייטר שייראו עד השמיים, זה לא המוצר עבורכן (אלא אם כן אתן מקבעות אותו עם היילייטר פודרתי) אבל אם אתן חובבות היילייטרים נוזליים ומחפשות הברקה עדינה, עופו על זה!

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

Arctic Glow – אני לא ממש יודעת מה חשבתי לעצמי כשאספתי היילייטר עם נימים כסופים סגולים, כנראה שהיה משהו באפקט שלהם שבכל זאת היפנט אותי. בפועל מה שמתקבל הוא היילייטר מאוד בולט, עם תת גוון מאוד סגול, מאוד קר ומאוד, אהמ, פורימי, לטעמי (סליחה מראש ממי שאוהבת ומשתמשת באופן קבוע). אני לא יכולה לומר שההיילייטר עצמו רע: מדובר במוצר שגרוס דק עם אפקט עז שהרבה אוהבות, אז אולי מוטב פשוט לבחור בגוון אחר ופרקטי יותר?

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion Tails

All Matt Powder – מסתבר שקטריס הם אחלה בכל הנו��ע למוצרי פודרות כי הם מצליחים לייצר מוצרים גרוסים דק, שנותנים עבודה היטב ואינם גסים בכלל. לכן אהבתי מאוד את פודרת המאט השקופה לקיבוע. אני לא חושבת שהיא יוצאת דופן מהרגיל ולמעשה היא נראית כמו הרבה פודרות אחרות מהדראגסטור (כמו למשל של רימל) ובכל זאת, אם אתן צריכות פודרה אוורירית אך כזו שגם מקבעת טוב – זה אחלה פתרון עבורכן.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion TailsSun Glow – לקחתי את גוון 35 Universal bronze וגם ממנו אני מאוד מרוצה: ניתן לטשטש אותו בקלילות, הוא אינו מתקבל בצורה כתמית והוא בדיוק בעל הגוון הנדרש לחימום הפנים. ברונזרים טובים בדראגסטור הם כבר ממש לא מופע נדיר אז למרות שאינני יכולה לומר שזה מוצר יוצא דופן גם הפעם, הוא בכל זאת מצוין בכל קנה מידה אחר.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion TailsLashes To Kill Mascara – עם המסקרה הזו יש לי יחסי אהבה שנאה. מצד אחד, אני אוהבת את המראה הפלאפי והמודגש שהיא מעניקה לריסים, מה שמזכיר לי מאוד את המסקרה של Glossier שהיא אחת הפייבוריטיות שלי כיום. אם אתן אוהבות ריסים מאוד דרמטיים זו לא המסקרה עבורכן, אך היא בהחלט מאוד יפה לטעמי ליום יום. מצד שני, המסקרה הזו ממש נמרחת עליי וקיוויתי שבגלל שהיא אמורה להיות עמידה במים – זה לא יקרה. מסקרות שנמרחות עליי מיד מקבלות ממני אות קלון, אבל אם אתן לא סובלות מהבעיה והתיאור נשמע לכן אטרקטיבי, בהחלט כדאי לבחון אותה.

Slim’matic Ultra Precise – קיבלתי המלצה לבחון את העיפרון הזה ואני בהחלט יכולה להבין מדוע. החוד שלו אכן סופר דק, המוצר פיגמנטי בדיוק במידה הנכונה, הוא כולל מברשת ספולי בצדו השני ולכן הוא מקבל ממני דוז פואה בכל הסעיפים. כל מה שאפשר לצפות מעיפרון חמאתי ונעים לשימוש – תמצאו במוצר של קטריס, אז למה לא בעצם? הגוון שלי הוא 30 Dark.

מה שווה לקנות בקטריס Catrice Fashion TailsLight Correcting Serum Primer – מה קורה פה? איך ייתכן שאני אוהבת כמעט את כל המוצרים שניסיתי? בכל אופן, המצב לא שונה עם הסרום פריימר של קטריס בעל הפורמולה הקלילה שמספק הארה יפה כבסיס לאיפור. מבחינתי הוא עומד בקנה אחד עם פריימרים מאירים אחרים, אלא שהם עולים בדרך כלל יותר, אפילו הרבה יותר – כך שמדובר כאן במציאת דראגסטור באיכות מאוד גבוהה.

Eye Foundation Primer – שימח אותי מאוד למצוא פריימר לעיניים שגם מכיל סקאלת גוונים, שלי הוא בגוון 010 As Strong As You Are. זה אומר מחוץ אשר להאריך את חיי איפור העיניים, הוא גם מעניק לעפעפיים מראה אחיד יותר ומטשטש כל מיני נימים קטנים. אני מודה ומתוודה שאין לי שום פריימר בעל גוון באוסף, אלא כולם שקופים ולכן זו הייתה תוספת מרעננת מאוד עבורי.

לק Iconails Gel Lacquer – תמיד כיף למצוא לקים חדשים טובים היות ואני ממשיכה למרוח לקים לעצמי עד עצם היום הזה. הפורמולה של הלקים של קטריס מעולה ואילו הגוון Want To Be My Brightsmaid? הוא גוון ניוד מושלם ודיופ משובח ל-Funny Bunny המפורסם של OPI.

לסיכום, קטריס ממש הפתיעו אותי לטובה עם מוצרים שהם לא רק טובים בעבור המחיר אלא טובים בכל קנה מידה, גם בהשוואה למוצרים יקרים בהרבה. בפעם הבאה שבה תבקרו ב-BE ותרצו לדעת איזה מוצרים לשלוף מהסטנד מבלי להתבלבל, הכנתי עבורכן גלויה עם המוצרים שהם מאסט בעיניי. כך, תוכלו להיערך לקנייה מראש ולסמן לעצמכן בדיוק אילו מוצרים אסור לפספס. את הגלויה אתן מוזמנות לשמור בנייד או אפילו להדפיס ולקחת יחד איתכן, קנייה מהנה!

לפוסט הסקירה אודות be, רשת הפארם החדשה בישראל כולל עלויות של מוצרים ורושם ראשוני, הקליקו כאן.

את מוצרי קטריס ניתן להשיג בסניפי BE ברחבי הארץ, לאתר ורשימת הסניפים הקליקו כאן.

מה אתן מתכננות לנסות מקטריס? והאם יש לכן המלצות למוצרים של המותג שעדיין לא סקרתי? כתבו לי בתגובות!