אוקיי, אני סקארית של אריזות יפות, אני מודה. גם אם אריזות פסטליות עם פונטים יפים בדרך כלל לא גורמים לכן להחסיר פעימה כמוני, אין מצב שתוכלו להתעלם מהאריזות החדשניות של מותג הטיפוח והבישום הקוריאני Tamburins.

היכרות עם המותג Tamburins

(התמונה מכאן)

מדובר במותג נישתי המכיל בינתיים ליין מצומצם ביותר של ארבעה מוצרים בדיוק: קרם ידיים, בושם מוצק (המגיע בשלושה ניחוחות), קרם פנים וטונר אסנס. הם עומדים להשיק ממש בימים הקרובים גם מותג חמישי ומסקרן: בושם אווירתי, שהייתי שמחה לספר לכן לגביו פרטים נוספים, אלא שכל המידע לגבי המותג מגיע בקוריאנית והוא לא בדיוק ידידותי למשתמשת מהמערב. מה שגורם לי לחשוק בו אפילו יותר כמובן.

היכרות עם המותג Tamburins

היכרות עם המותג Tamburins

היכרות עם המותג Tamburins

חוץ מאריזות יפות, גם הביקורות לגבי המוצר מעולות. אני יכולה לומר שבדקתי את הרכיבים של הטונר ושל הקרם (אם כי לא ניסיתי אותם בעצמי) והם נראים פנטסטיים: הטונר מכיל בתוכו נוגדי חמצון, ניאצינאמיד, חומצה היאלורונית ו- Centella Asiatica, כך שהוא מיועד להזין את העור בלחות ולהרגיע אותו. הקרם מכיל פורמולה מצומצמת יותר המבוססת על סרמידים, רכיבים לחותיים ונוגדי חמצון.

היכרות עם המותג Tamburins

היכרות עם המותג Tamburins

(כל התמונות באדיבות האינסטגרם של Tamburins)

מדובר במותג פרימיום ולכן המחירים בהתאם: כל מוצר עולה בממוצע כ-200 ש”ח, כאשר אפילו קרם הידיים עולה אותו סדר גודל ואילו הבשמים המוצקים עולים 300 ש”ח ליחידה. אולי זה לא המון בהשוואה למוצרי טיפוח יוקרתיים מהמערב, אבל זה בהחלט לא מעט בז’אנר מוצרי הטיפוח הקוריאניים. על אף שמדובר במותג נישתי ביותר, דווקא הגישה שלנו אליו נוחה למדי הודות לאיביי עם משלוח חינם. מיותר לציין שאני סקרנית כבר להניח את ידיי מלאות התאווה על האריזות היפות ולגלות האם הוא שווה את ההייפ.

הקליקו על התמונות כדי לקנות את המוצרים: