מכירות את טרנד צילומי ה-Shelfie# באינסטגרם שבו מציגים לכן אינספור מוצרי טיפוח היקרים ביותר שניתן להעלות על הדעת על מדף אחד? הכי פאסה, הכי 2017. היום את סקין קייר גורו באינסטגרם רק אם את מציגה תכולה דומה אבל במקרר מיני שמיועד למטרה הזו בדיוק, כי לשמור את המוצרים שלך סתם על מדף זו פרימיטיביות שלא תעלה על הדעת.

אזעקת טרנד: מקררי סקין קייר

(התמונה מכאן)

אז חוץ מהעובדה שמדובר באינסטגרם טרנד שמאז שנחשפתי אליו לראשונה – אני רואה אותו בכל מקום בערך, טכנית, יש הצדקה לקירור מוצרים במקרר: טמפרטורות גבוהות וחשיפה ישירה לשמש אכן יכולה לגרום לרכיבים פעילים מסוימים להתפרק ולהתחמצן. כולנו כבר יודעות בשלב הזה שהרכיב הכי קפריזי בעולם הטיפוח –ויטמין C, נוטה להתחמצן במהירות ולכן שמירתו בקירור יכולה להועיל גם לשמירה של יעילותו המקסימלית. חוץ ממנו גם רטינול יכול ליהנות משמירה בקירור ובאופן כללי גם מוצרי טיפוח טבעיים אשר לא מכילים חומרי שימור שמאריכים את חיי המדף שלהם.

אזעקת טרנד: מקררי סקין קייר

(התמונה מכאן)

חוץ משמירה על ריכוז של רכיבים טבעיים, לאפקט הקירור יש תחושה מרגיעה על העור ולכן הרבה סקין קייר גורוז גם נוטים לשמור מסיכת בד, מסיכות לחות ואפילו קרמים לאזור העיניים בקירור. חוץ מתחושת רגיעה, הקירור יכול לסייע בנטרול נפיחויות ולכן השילוב עם מסיכות וקרמים שאמורים גם ככה להרגיע את העור מעצמם הוא לכאורה מתבקש.

אז כולנו צריכות מיני- מקרר?

אזעקת טרנד: מקררי סקין קייר

(התמונה מכאן)

ובכן לא. אני משערת שמוצרי הטיפוח שלכן לא ייקחו זאת אישית אם תאחסנו אותם לצד החלב במקרר. כמו כל דבר אחר, זה טרנד שנוצר באינסטגרם ובעקבותיו אפילו בית הכלבו Macy’s ראו כי טוב וייצרו מיני מקרר שמיועד למטרה הזו בדיוק בעלות מרשימה של 150$ עם הסלוגן Keep it cool, כדי שייראה כמה שיותר פוטוגני. אני מתארת לעצמי שהם לא יהיו האחרונים לעשות זאת ובקרוב נגלה שגם כל מיני מותגי טיפוח משיקים מיני מקרר כדי לאחסן את המוצרים שלהם “כראוי”.

אזעקת טרנד: מקררי סקין קיירהדבר העיקרי שהטרנד הזה משרת זה את הסקין קייר גורוז שרוצים למצב את עצמם כאוטוריטות בתחום ולגרוף כמה שיותר לייקים, אז אם אתן לא שם – אפשר לדלג, אבל תודו שזה טרנד פוטוגני במיוחד. אם בכל זאת אתן חושקות במקרר למוצרי הטיפוח שלכן, אספתי עבורכן כמה אופציות כדי שלא תגידו שסיסטר לא דואגת לכן ולמוצרים שלכן: