“מתי תספיקי לסיים את כל המוצרים האלה?” זו שאלת המיליון בחייה של בלוגרית ביוטי. אז כן, אין עוררין על כך שאני מקבלת וקונה קצת יותר מהאדם הממוצע מתוקף העיסוק שלי ובכל זאת, אני משתדלת לא להשאיר כמות מפלצתית של מוצרים פתוחים בבת אחת, בדגש על משתדלת. תמיד בתקופה הזו של השנה אני מנסה לשנס מותניים ולסיים כמה שיותר מוצרים עם טכניקה אחת ברורה: אם אחליט להתפקס על מוצרים מסוימים ולהשתמש בעיקר בהם, רוב הסיכויים שאסיים אותם מהר יותר.

רוטציה הוא קונספט מאוד נפוץ  אך מתעתע אצל בלוגריות ביוטי ומכורות סקין קייר באופן כללי ומה אומר לכן? קשה עד בלתי אפשרי לסיים מוצרים כשעושים כל ערב רוטציה של מוצרים, זה פשוט לא עובד. לכן במקרה הזה ההתמדה משתלמת ובמקרה הזה יש לי לא פחות מעשרה מוצרים לשאוף לסיים, אז קדימה לעבודה!

Project Pan Fashion Tails

Estee Lauder Advanced Night Repair – על המוצר הזה אני עובדת כבר חצי שנה מאז שחזרתי מברצלונה ומצער אותי לומר שלא רואים שום התקדמות באופק. בסיבוב הקודם כשעשיתי שימוש בסרום, הוא היה היחידי שלי ולכן “שתיתי” אותו תוך עניין של כמה חודשים. הפעם כשיש לי בשגרת הטיפוח כל מיני רטינולים למיניהם, קשה לי יותר להטביע את חותמי בו, אך כל זה עומד להשתנות כי הוא סרום מצוין ואני רוצה לנצל אותו עד תום. ניתן לקנות בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי.

Blithe Vital Treatment – יש סיכוי טוב שהטונר הזה הופיע גם בפרוייקט פאן הקודם, מה שאומר שלא נחלתי איתו הצלחה גדולה. זה מפתיע, כי אני א-ו-ה-ב-ת את הטונר הזה ולכמה רגעים שכנעתי את עצמי שאצליח גם לעשות את ה-Skin Method 7  של הקוריאניות שבעצם מבוססת על הנחת שבע שכבות דקות של טונר לחותי על הפנים כדי להזין את העור בלחות – אבל זנחתי את זה די מהר. אני משתמשת בטונר הזה באופן קבוע למדי כבר מעל שנה ואני משוכנעת שזה אחד המוצרים האלה שפשוט מסרבים להסתיים. ניתן להזמין כאן.

Project Pan Fashion Tails

Glossier Mega Green Galaxy Pack – תמיד אמרתי שבקטגוריית הטיפוח של גלוסייה שלא בולטת לטובה באופן מיוחד, המסיכות הן הכוכבות של הליין. במסיכת החימר שלהם אני משתמשת כבר תקופה ארוכה ועושה רושם שאני קרובה לסיים אותה יותר מתמיד. זו מסיכת חימר לא שגרתית עם טקסטורה מאוד מפנקת ולא דומה לשום מסיכת חימר אחרת באוסף שלי – כזו שלא מייבשת את העור אך עדיין מנקה אותו באפקטיביות. מומלצת למי שהתייאשה ממסיכות חימר אגרסיביות, ניתן להזמין כאן.

Omorovicza Thermal Cleansing Balm – כאן אני קצת מרמה כי נשארו לי בערך שני שימושים בבאלם הזה אבל בכל זאת, אני עומדת לסיים אותו ובעיקר רציתי לספר לכן שזה אחד הבאלמים המוצלחים שיצא לי לנסות בקטגוריית הניקוי הכפול. הוא ממיס את האיפור ללא שום קושי, יש לו ריח משכר ואחת הפורמולות המפנקות ביותר שיצא לי להיתקל בהן. בהחלט מוצר שאשמח להזמין מחדש בהמשך, ניתן להזמין כאן.

Project Pan Fashion Tails

Differin Gel – עשיתי שימוש קבוע בדיפרין מאז תחילת הקיץ ואני שמחה לומר שהצלחתי להתמיד בו עד שרואים סוף סוף תוצאות בדמותו של שיפור בטקסטורת העור. אקנה אמנם כבר אין לי, אך המוצר הזה אמור לחולל פלאים בעור אקנתי כעבור פרק זמן דומה של כמה חודשים. אינני יודעת האם יתאפשר לי להזמין אותו שוב היות ואייהרב מכרו אותו למשך דקה בערך והפסיקו, אבל את המסע שלי עם הרטינואיד אני בהחלט מתכוונת להמשיך. ניתן להזמין כאן (אם יחזור למלאי).

Byredo Gypsy Water – מפתיע שדווקא את הבושם הזה אני הכי קרובה לסיים כי דיווחתי כבר שלא התאהבתי בו כמו שציפיתי ובעצם זו לא הייתה אחת הבחירות הנבונות שלי. שלא תבינו אותי לא נכון: זה בושם טוב, אבל הוא לא יוצא דופן ואם כבר אני משקיעה הון קטן בבושם נישה אני מצפה שהוא יהיה יוצא דופן. אולי דווקא מהסיבה הזו הפכתי אותו לבושם היומיומי שלי והשתמשתי בו בלי לדפוק חשבון. מדובר בבושם עצי על הצד הפרשי יותר, הודות לתווים ההדריים והפודרתיים שחותמים אותו, כך שהוא יהיה מעולה לחובבות הבשמים הרעננים, שאני ככל הנראה לא נמנית בהן. ניתן להזמין כאן.

Neutrogena Hydro Boost – הנה מוצר שאולי לא הייתן מצפות לראות בכלל בבלוג שלי ואני דווקא שמחה להפתיע אתכן כי לדעתי הוא סבבה לגמרי. נחשפתי אליו לראשונה במסגרת קמפיין שעשיתי יחד איתו ושמחתי לגלות שמדובר בתוספת נגישה במחיר אך מוצלחת לאוסף הטיפוח שלי. עם לחות קלילה ו-SPF 25 הוא יופי של מקדם הגנה לעונות הקרירות יותר ומאחר שזה מקדם ההגנה הבלעדי שלי כרגע, אני צופה שאצליח לסיים אותו בקרוב. ניתן להזמין כאן.

Andalou Glycolic Mask – מוצר ה-OG של המגזין וזה שכמעט תמיד ניתן למצוא באוסף הטיפוח שלי. עם ריח וטקסטורה של מחית, הוא אמנם לא סקסי בעליל אך שימוש קבוע שלוש פעמים בשבוע מסייע לשפר גם אקנה וגם את הפיגמנטציה שנשארת אחרת, כל עוד אין לכן רגישות לרכיבים האנזימטיים שמככבים בו כמובן. מוצר שהמלצתי עליו אינספור פעמים וכנראה שאמשיך לעשות כך עוד הרבה מאוד זמן. ניתן להזמין כאן.

Project Pan Fashion Tailscosrx propolis light ampule – אמפולה המבוססת על פרופוליס, שהוא כידוע אחד הרכיבים האהובים עליי: על פניו נשמע כמו משהו שאי אפשר לטעות בו. אני אכן קרובה לסיום המוצר וחושבת שהוא מוצלח – ועם זאת, לא התאהבתי בו לחלוטין. אין לי בעצם שום דבר רע לומר לגביו ואני חושבת שזו אחלה של תוספת עבור מי שמחפשת להוסיף שכבה נוספת של לחות לשגרת הטיפוח ובכל זאת, לא השתכנעתי שהוא האחד עבורי. ניתן להזמין כאן.

Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow – הדואו הכי מוצלח לברונזר והיילייטר וכנראה אפילו מוצר האיפור הכי מוצלח באוסף שלי, כן, ברמה כזו. מוצר שאני שולפת אליו יד בכל פעם שאני רוצה ללכת על בטוח כי בחירת הגוונים כל כך מדויקת והפורמולה כל כך משובחת. שני הגוונים מתמזגים היטב יחדיו וגם אם יש לכן יד כבדה – אין סיכוי שתפשלו עם המוצר הזה. אני מודה שאין לי ממש שאיפות לסיים אותו ומבחינתי הוא יכול להישאר באוסף שלי לנצח ובכל זאת כבר הגעתי לפאן אז מן הראוי שאמשיך לתת עבודה. ניתן להזמין כאן.

אילו מוצרים אתן שואפות לסיים בקרוב?