איקאה. מזמן לא ביקרתי במקום הקדוש והרוחני הזה, לא  פיזית ואפילו לא וירטואלית. החלטתי שהגיע הזמן להשלים פערים וביקור באתר שלהם גילה בפניי עולם שלם של פריטים שהתכלית שלהם אמנם לא ברורה, השימושיות שלהם אמנם מפוקפקת ובכל זאת ברור לי מעל לכל צל של ספק שמקומם בבית שלי.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsכי מי לא היה רוצה מכתב שיש ירוק? פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsכשאת מגיעה לגיל מסוים כנראה שזה טבעי שתתחילי לגלות עניין פתאומי בנורות, פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsזה כל כך מקסים ומתחשב בעיניי שהצלוחית הזו מגיעה עם מספיק מקום להניח עליה חטיף. פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsלא ידעתי שקיימים מחזיקי מפת שולחן והנה ברוך השם יש לי היום סט של חמישים. טוב, לא באמת, אבל ברור לי שזה מה שצריך לקרות. פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tails

זו קופסה מנגנת אנשים, היא מנגנת! זה מקסים בעיניי! פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsאני מרגישה כמעט מחויבת להודות בקטע עילאי ומתנשא שאני ממש לא בקטע של עציצי פלסטיק בדרך כלל אבל כל הירוקת הזו נראית ממש טוב בעיניי! פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsמקלות לערבוב קוקטיילים, לכל הקוקטיילים שאני לא אשתה והאנשים שאני לא באמת אארח. פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsהמעמד הזה לגמרי נותן לי ווייבז של דיפטיק, פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsכי זה מקום נחמד להניח בו נר או תרנגול הודו משונה למראה כמו באילוסטרציה למשל, פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsכי זה מעמד הגשה זהוב ואני מדמיינת את כל הקינוחים שיהיו מונחים עליו כך שבאופן טבעי זה מוצא חן בעיניי מאוד, פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsאני ממש לא נמשכת אוטומטית לכל מה שזהוב ומנצנץ, בכלל לא. פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsהקופסאות האלה מרגישות לי יקרות בהרבה ממחירן האמיתי, פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsעוד עציץ מלאכותי? מי את ומה עשית ללובה? אבל בחייכן, תראו איזה שילוב צבעים קסום! פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsמה זאת אומרת למה את צריכה פותחן בקבוקים בצורת בלוט?? פרטים נוספים כאן.

הקולקציה החדשה של איקאה 2018 Fashion Tailsקופסאות שיכולות להוסיף קצת שובבות וקריצה לכל מטבח, פרטים נוספים כאן.

אז מה אתן חומדות לעצמכן מהקולקציה החדשה של איקאה?