אילו מישהי הייתה זקוקה להוכחה נוספת לכך שאני אדם אובססיבי, הנה זה כאן: לא הסתפקתי בשלוש חצאיות מבריקות שיש לי באוסף, הו לא. גם לא הסתפקתי בפוסט שלם שהקדשתי לעניין החצאיות המבריקות. סיסטר הייתה צריכה להזמין חצאית מבריקה נוספת כי אחרי הכל, בגוון בורדו שזיפי עדיין אין לי ואחרי הכל, היה גם סייל של 40% ב-La Redoute, אתר שגם עליו כתבתי כאן ממש לאחרונה. אני בסך הכל בן אדם, למה אפשר לצפות?

טרנד חצאיות מבריקות Fashion Tails

למרבה המזל אני אדם שנמצא כאן כדי לדווח לכן לגבי טיב החצאית למקרה שגם אתן רוצות ליפול חזק בטרנד כמוני: החצאית מגיעה בשלושה גוונים שונים – שחור, שזיף וניוד. מחירה 60 יורו לפני ההנחות ועלות המשלוח לישראל היא 10 יורו נוספים. החבילה נשלחת ב-DHL אקספרס, מה שאומר שתוך שלושה ימים מרגע ההזמנה החבילה כבר נחתה אצלי!

טרנד חצאיות מבריקות Fashion Tails

טרנד חצאיות מבריקות Fashion Tails

החצאית תואמת את המידה, אני לקחתי מידה 38 כדי שלא תהיה צמודה מדי וטוב שכך עשיתי. כמו כן, עליי בגובה 1.63, החצאית היא כמעט באורך מקסי מה שדווקא מוצא חן בעיניי אבל כדאי לקחת בחשבון למקרה שאתן לא מתחברות. החצאית עשויה מבד ויסקוזה נעים מאוד למגע אך נוטה להתקמט ולכן מצריכה גיהוץ לפני שימוש. כמו כן, אני מוצאת שהחצאית נראית הכי טוב עם חולצות או סוודרים שלובשים מעליה ולא לתוכה, אבל מלכתחילה קניתי את החצאית כדי לעשות בה שימוש בעיקר בחורף (למקרה שזה אי פעם יגיע).

טרנד חצאיות מבריקות Fashion Tails

את החצאית ניתן לקנות כאן וכעת יש מבצע של 50% הנחה על כל האתר בהקשת הקוד 4103, כמו כן, מקבלים 10 יורו הנחה בקנייה מעל 89 יורו בהרשמה לרשימת התפוצה.

טרנד חצאיות מבריקות Fashion Tailsאני לובשת: חולצה – טופשופ (ישנה), חצאית –La Redoute, תיק: וינטג’ גוצ’י, שרשרת – קלואה (מכאן), משקפי שמש – Le Specs (מכאן), נעליים – אולסטאר (מכאן)