למקרה שתהיתן מי אחראית לכך שכולנו מתהלכות שוב בחצאיות מבריקות, אז תשלחו את האצבע המאשימה אל גווינית’ פאלטרו, גרסת הניינטיז ליתר דיוק.

אזעקת טרנד: חצאיות מבריקות Fashion Tails

תודו שזה מושלם.

אזעקת טרנד: חצאיות מבריקות Fashion Tails

כיאה לקורבן אופנה במעמדי, אימצתי לא פחות משלוש חצאיות כאלה למלתחה, כולל אחת שהיא מנומרת – שזה כמובן טרנד על טרנד על טרנד. אני בלתי נסבלת. בכל מקרה, את החצאית המבריקה אפשר ללבוש כמו גווינית’ פאלטרו יחד עם חולצה מכופתרת ורק אם את גווינית’ פאלטרו – יחד עם חולצה מכופתרת בצבע תואם לחצאית. שאר בנות האנוש יכולות להסתפק בשילוב החצאית המבריקה יחד עם סריג, שילוב שלבטח יהפוך גם למדים שלי בחורף הקרוב כי הקומבינציה בין הטקסטורות עובדת נפלא יחדיו.

אזעקת טרנד: חצאיות מבריקות Fashion Tails

אזעקת טרנד: חצאיות מבריקות Fashion Tails

אני צופה שגם בקיץ החצאית הזו תעבוד נפלא עם חולצות טישירט חלקות או עם הדפס, אבל בואו לא נדבר על קיץ – נגיד אף פעם, לעולם, אוקיי? מה שיפה בחצאיות המבריקות זה שאפשר למצוא להן כל כך הרבה אפשרויות, החל מחצאיות מעצבים העשויות ממשי טהור ועד לרשתות האופנה (יש אחת יפיפייה בטופשופ שאני מתפללת שתגיע לארץ) והיי, תמיד אפשר ללבוש חצאית סליפ לכל דבר ועניין בתנאי שהיא אטומה מספיק מבלי להוציא על הטרנד הון. סוד קטן: בתמונה האחרונה אני לובשת שמלת סליפ מויקטוריה סיקרט שבזכות היותה עבה ואטומה מספיק, לגמרי אפשר ללבוש אותה כשמלה לכל דבר ועניין.

כמובן שבאתי לעזרת חבר ואספתי לכן כמה וכמה חצאיות מבריקות שיעשו לכן את החורף (לחיצה על כל אחת מהחצאיות תוביל אתכן לעמוד הרכישה של הפריט):