לפני כמה ימים כשלבשתי את הלוק הזה, חשבתי לעצמי שאילו הייתי עובדת בעבודה משרדית מ-9 עד 18, אלו בוודאי היו הופכים למדים הקבועים שלי. על אף שאין באמת קוד לבוש מחייב במשרדים בארץ, אני מרגישה שיותר ויותר נשים עושות מאמץ להגיע ייצוגיות למקום עבודתן וכעת כשהטמפרטורות סוף סוף נרגעו קצת ואפשר לחזור להרגיש כמו בני אנוש – אפשר גם לחזור להשתעשע קצת יותר עם אופציות לבוש.

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tails

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tailsבמכנסיים הרחבים מנקסט התאהבתי לחלוטין בחורף הקודם כשציוותתי אותם עם סריגים כבדים. שמחתי לעשות להם אדפטציה ולגלות שגם במתכונת קיצית- סתווית יותר הם עובדים נהדר. שילבתי אותם עם חולצה מכופתרת עם צווארון גבוה אך בכל זאת קצת שובבה הודות לעיבודי התחרה. הנחתי שמאחר שמקומות העבודה בארץ לא דוגלים בשמרנות יתר, זו חולצה שבכל זאת אפשר ללבוש למשרד היות והיא לא חושפת יותר מדי.

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tails

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tails

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tailsכשחיפשתי אחר אופציות ראויות למשרד באסוס, היו לי שני דגשים עיקריים: בחולצות חיפשתי בדים טבעיים, כי למרות שהטמפרטורות מתקררות קצת ויש אופטימיות זהירה באוויר – בכל זאת מדובר במדינת ישראל ומי רוצה למצוא את עצמה מיוזעת בצעידה אל המשרד וממנו? גם במכנסיים ציפה לי אתגר, כי משום מה אני מרגישה שיש נטייה טבעית לקחת את המכנסיים הרחבים למחוזות אקצנטריים באמצעות פרינטים בולטים, שסעים משונים ואווירה כללית שלא ממש מתאימה ליום עבודה במשרד.

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tails

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tailsלכן, עשיתי מאמץ לבחור אך ורק גזרות קלאסיות אך גם בדים חלקים או לכל היותר הדפסים עדינים ביותר שראוי עדיין ללבוש לעבודה. מה שיפה בלוק כזה הוא שניתן להוסיף לו כל אקססורי העולה על דעתכן: החל מתיק מאסיבי שאפשר לאחסן בו לפטופ דרך בלייזר למשרדים שמקפיאים באמצעות מזגנים וסנדלים (אפילו עם נגיעת צבע במידה ורוצים להעיר קצת את הלוק) או מגפונים עבור הימים הקרירים יותר.

לוק סתווי ליום עבודה במשרד Fashion Tailsמאחר שהלכתי על חצי לוק קייצי- חצי סתווי, החלטתי לשלב את המכנסיים עם סנדלים בצבע תואם, מה ששמר על הניטראליות של הלוק והאריך את הרגליים שלי הודות לבחירה המונוכרומטית ותיק קצת נועז מהרגיל, כדי בכל זאת להוסיף עניין ללוק שעשוי בנסיבות אחרות להיראות שמרני מאוד ובכל זאת, לא לבשתי אותו למשרד כך שלא נדרשתי להקפיד על לוק מסוים.

אני לובשת: חולצה – Other Stories & (ישנה), מכנסיים וחגורה – נקסט (ישנים), סנדלים – ATP (ישנים), משקפי שמש – מיו מיו (ישנים), תיק  – ATP

הרכיבו את הלוק שלכן למשרד: