גילוי נאות: אני לא בדיוק יודעת על איזה סתיו אני מדברת כשבחוץ 32 מעלות בצל, אבל מבחינה רשמית אנחנו ב-1 באוקטובר וחזרתי מאמסטרדם הקרירה לפני שניה וחצי אז זרמו איתי, יהיה טעים. כמעריצה גדולה של שוקו, תמיד מסקרן אותי לבחון אפשרויות חדשות כדי להעמיק את הקשר שלנו, אבל שוקו מחוזק באלכוהול? זו פנטזיה שלא דמיינתי אפילו בחלומות הכי פרועים שלי. אלא שאז אמסטרדם קרתה ועולם שלם של אפשרויות נגלה בפניי וליתר דיוק – הזיווג הקסום שבין השוקו החמים לבין רום.

כדי להכין שוקו מחוזק תצטרכו את הרכיבים הבאים:

– שוקו (אני יודעת שזה תפס אתכם בהפתעה)

– חלב לבחירתכם (אני משתמשת בסויה אבל כל חלב מועדף עליכם יעבוד)

– צ’ייסר של רום (לא זמין בכל סופר אבל אפשר לקנות בכל חנות משקאות)

– אופציונלי: קצפת ו/או מרשמלו. אני ממליצה על מרשמלו קטנטנים שאפשר לקנות בשווייצריה קטנה או בחנויות ממתקים, אופציה נוספת היא מרשמלו טבעוני אותו ניתן להזמין כאן.

הוראות ההכנה הן פשוטות ברמה שזה מצער שאני בכלל כותבת אותן: מכינים שוקו, מוסיפים צ’ייסר של רום (או יותר, סיסטר לא שופטת) ומוסיפים טופרז כאוות נפשכן – כמו למשל הקצפת והמרשמלו. התוצאה: חמימה, מתוקה אבל עם הפאנץ’ המפתיע של הרום. זה הדרינק שעומד ללוות אותי כל החורף, אתן יודעות, אם החורף אי פעם יגיע לכאן.

אבל לא עצרתי בשוקו, כי החלטתי שמשקה מושחת כל כך דורש גם פינוק קומפלט הכולל מסכה. המסכה שמיד קפצה לראשי היא ה- Brightening Cleanse and Exfoliate של מותג שלא מדברים עליו מספיק ולכן הנה אני מרימה את הכפפה – De Mamiel. למעשה, לא מדובר רק במסיכה אלא במוצר רב תכליתי שבאמצעותו ניתן לנקות את הפנים (כן, כן!), לעשות פילינג פיזיקלי או להשאיר כאמור לכמה דקות על העור כדי ליהנות מאפקט של מסיכת ניקוי.

אני מאוד אוהבת את העיקרון של שימוש ב-Clean dirt: כלומר תערובת של חימר שנראית כמו הדבר הכי מלוכלך בעולם אך למעשה היא מנקה ומאזנת את העור מבלי לייבש  אותו.חוץ מתערובת סוגי החימר, המוצר מכיל בתוכו גם ויטמין C וקקאו, מה שמסביר למה זו האסוציאציה הראשונה שלי לערב פינוק שכולל שוקו ומסיכה: הם ליטרלי נראים ואפילו מריחים אותו דבר, עד לרמה שאפשר בטעות להתבלבל.

אז מעבר לכך שמדובר במוצר רב שימושי אשר כל פעם אני עושה בו שימוש שונה בהתאם לחשק, המכנה המשותף הוא אחד: המוצר מעניק לפנים מראה אחיד, רענן וקורן יותר מיד בתום השימוש. למעשה, הוא גם עזר לאזן את העור שלי בתום כמה ימים הורמונליים פוסט טיסות. הוא יתאים למי שלא רוצה לוותר על פילינג פיזיקלי מכיוון שהוא עושה זאת בעדינות מבלי לקרצף את העור (אך מעניק את התחושה המספקת הזו של הפילינג באותה מידה) והוא מהווה דיופ למוצר יקר באופן משמעותי והוא ה- Clean Dirt של מיי לינדסטרום שעולה 20 פאונד יותר והוא למעשה זהה לו לחלוטין.

החיסרון של המוצר הזה הוא אחד: הוא מלכלך! מדובר במוצר שצריך לערבב עם מים כדי ליצור תערובת שניתן להניח על הפנים, רק שבמגע עם מים הוא הופך לתערובת כתומה שמטנפת את כל הכיור. כמו כן, דרוש מינון מדויק של מים כדי ליצור תערובת שהיא לא מימית אבל גם לא גרגירית מדי והרבה חומר יכול ללכת לאיבוד בתהליך הניסוי והטעייה הזה. אם הסבלנות שלכן קצרה – המוצר הזה לא עבורכן.

לסיכום, מדובר במוצר אנדרייטד לחלוטין שיכול למלא כל כך הרבה פונקציות שונות בשגרת טיפוח מינימלית אך אפקטיבית, מוצר שהייתי ממליצה עליו בחום לכל אחת ואחת, בהנחה שלא אכפת לכן להעביר סמרטוט על הכיור כשתסיימו עם השימוש בו. ניתן להזמין אותו כאן.

מה כולל ערב פינוק שלכן בערבי הסתיו?