כשאני חושבת לעצמי על מותג הביוטי שעשה לי את זה הכי הרבה בשנתיים האחרונות, אין ספק ש-Glossier קופצים לי ראשונים למחשבה. רק מה? Glossier לא שולחים לישראל ואני מודעת לגמרי לעובדה שלא כולן רוצות להתעסק עם שירותי שילוח ולשלם אקסטרה 15$ לכל הפחות כדי לייבא את החבילות לארץ, לגיטימי. יחד עם זאת, רציתי מאוד לשתף אתכן באהבה שלי למוצרים של המותג ולכן ייבאתי עבורכן קיט שלם של מוצרים שבחרתי בקפידה וזוכה אחת תקבל אותו בדואר רשום לביתה.

השתדלתי לבחור במוצרים שהם בעיניי הטופ של הטופ, בחירות שהן כמה שיותר אוניברסליות וייאפשרו לכן להכיר את המותג ואולי לאהוב אותו כפי שאני נדלקתי עליו. הקיט כולל:

+ ג’ל לגבות Boy Brow בגוון שקוף, כי בעיניי זה מוצר האיפור הכי אייקוני של המותג.

+ סומק ג’ל Cloud Paint בגוון Dusk כי זה גוון ניוד שיתאים לכל אחת ופורמולה שקל להתאהב בה, גם אם אתן לא אוהבות סמקים קרמיים בדרך כלל.

+ היילייטר Haloscope בגוון Quartz: כי הוא הגוון הכי שימושי מבין שלישיית ההיילייטרים וכי אני מתה על הפורמולה הרפלקטיבית שלו, שתתאים גם לעור בוגר יותר.

+ באלם Rose Balm Dotcom: כי לא משנה מה, בסוף אני חוזרת לבאלם הזה והוא הכי כייפי בעיניי מבין כל אלו שיש לי.

+ שפתון Generation G בגוון ZIP, כי הוא האדום הלביש ביותר שניתן להעלות על הדעת. הפורמולה של השפתונים ייחודית: סטיין מאט שקפקף וניתן לבנייה, בגוון שיחמיא לדעתי לכל אחת.

+ סבון Milky Jelly Cleanser, שהוא לדעתי מוצר הטיפוח המוצלח מהליין. סבון ג’לי שיתאים גם לעור הרגיש ביותר, בגודל חדש ונוח לנסיעות.

+ דוגמית של הבושם YOU

+ דוגמית של ה- Priming Moisturizer, שהוא קרם לחות קליל שמשמש גם כיופי של בסיס לאיפור.

+ תיק האיפור הורדרד שתמיד בא איתי לנסיעות וקיט מדבקות.

נשמע כיף?? הפעילות פתוחה לתושבות ישראל וכדי להשתתף בה צריך:

+ להירשם כמנויה של המגזין (זה חינם ואין ספאם), ממש כאן.

+ לעקוב אחריי באינסטגרם (ממש כאן) ולהגיב על התמונה שעלתה ומקושרת לפעילות, ממש כאן.

+ להגיב כאן בפוסט ולכתוב איזה מוצר הכי מסקרן אותך לנסות ובאילו מהשלבים השתתפת.

+ שלב בונוס: לעשות לייק לעמוד הפייסבוק שלי, ממש כאן.

+ כניסת בונוס נוספת: לשתף את הפוסט בפרופיל הפייסבוק שלך (אנא וודאי שהשיתוף הוא פומבי) ו/ או באחת מקהילות הביוטי ברשת.

שימו לב: שלבים 1-3 הם חובה, שלב  4+5 הם אופציונליים ונועדו להגדיל את הסיכויים לזכייה. הזוכה תיבחר באופן רנדומלי מתוך הזוכות שביצעו את כל השלבים הנדרשים להשתתפות. הפעילות תסיים ב- 13.10 ועל הזוכה אכריז ב-14.10, הפרס יישלח לזוכה בדואר רשום לכתובת שתמסור לי.

לפוסט הסקירה המקיף שלי על גלוסייה, מוזמנות להקליק כאן.

בהצלחה לכולן!