משלוח חינם על מוצרי שרלוט טילבורי בקאלט והשקה של כמה מוצרים מסקרנים זו הזדמנות מושלמת לבדוק מה שווה להזמין משרלוט טילבורי ועל מה שווה לוותר. אני יודעת שהדיעות לגבי שרלוט טילבורי חלוקות: חלק אוהבים אותה מאוד וחלק חושבים שהמוצרים יקרים מדי ולא שווים את ההייפ. אני דווקא חושבת שביחס למותגי יוקרה אחרים, המוצרים של שרלוט – בייחוד עם ניכוי המע”מ בקאלט לא כל כך יקרים ועוד לא נתקלתי במוצר שלה שניסיתי ולא אהבתי, כך שאני בהחלט שייכת לחובבי המותג.

יש לי שני מוצרים שאינני רואה שקיימים בליין של שרלוט ובכל זאת אתייחס אליהם, כי הם אפשרו לי להכיר עוד כמה מהפורמולות של המותג:

– Instant Look In a Palette: מדובר בפלטה ששרלוט טילבורי משיקה בסכמת גוונים מעט שונה בכל שנה כך שלהערכתי היא עוד תחזור. מדובר בפלטה שיש בתוכה לכאורה את כל מה שצריך כדי ליצור לוק איפור שלם. הייתה לי ביקורת כלפי המוצר מכיוון שהוא מתאים פחות או יותר רק לגוון העור שלי אך בסך הכל אני נהנית להשתמש בה ומוצאת שהיא פרקטית מאוד לנסיעות. לסקירה המלאה הקליקו כאן.

– Filmstar Bronze & Glow קרם: מדובר בשיתוף פעולה במהדורה מוגבלת של שרלוט טילבורי ונורמן פרקינסון שיצר אריזות וינטג’ מהממות לפני כשנתיים. הפעם זו וריאציה קרמית לדואו האהוב עליי משרלוט וגם בפורמולה קרמית המוצר הזה משובח מאוד, בעוד שהאריזה ללא ספק הופכת אותו לפריט אספנות אייקוני.

– שפתוני KISSING: לשרלוט טילבורי יש שלוש סדרות של שפתונים: סדרת הקיסינג, סדרת המאט וסדרת ההוט ליפס. למיטב הבנתי סדרת ההוט ליפס היא הפחות מוצלחת מבין השלושה (אם כי אותה כאמור לא ניסיתי). יש ברשותי שני שפתונים מסדרת ה-KISSING: ה-Nude Kate שהוא ניוד חיוור מאוד, עם קטע מעניין אך קשה ללבישה ו-1975 RED שהוא אדום בוהק עם נטייה ברורה לכתמתמות. בסך הכל מדובר בפורמולות שפתונים מוצלחות מאוד, עם סכמת גוונים טובה ואריזות וינטג’ יפות במיוחד. האם הם שוברים את השוק וטובים מכל שפתון יוקרתי שאי פעם ניסיתי? לא בהכרח, אבל המחיר שלהם נוח יחסית ועם משלוח חינם אפשר לחטוף שפתון מבלי להרגיש ייסורי מצפון. ניתן להזמין כאן.

– שפתון Lip Cheat בגוון Pillow Talk: גם כאן נשאלתי לא פעם מה כל כך מיוחד בעיפרון שפתיים כזה על פני האחר ועובדה, ה-Pillow Talk הפך לאחד המוצרים האייקוניים של שרלוט. אז שוב, לא מדובר במוצר יוצא דופן ואפשר למצוא אפילו בדראגסטור, למשל אצל אסנס ופלורמר עפרונות שפתיים מעולים. ה- Pillow Talk הוא בעיניי ההגדרה המדויקת ל- My lips but better וזה סוד ההצלחה שלו. תוסיפו למשוואה גם פורמולה משובחת ותקבלו עיפרון שפתיים שיכול להתאים את עצמו לכל שפתון וגם נוח ללבישה בפני עצמו. ניתן להזמין כאן.

– פודרת Airbrush Flawless Finish בגוון 1 FAIR: הפעם כן מדובר במוצר ייחודי מכיוון שזו אחת הפודרות הטובות ביותר שנתקלתי בהן. פודרה שגרוסה כל כך דק עד שהיא באמת מצליחה להעניק גימור אייבראש ואין בה שום זכר לכבדות או גימור קייקי כמו בפודרות רבות אחרות. אם אתן מחפשות מוצר בסיס אמין והמלצה למוצר שכדאי להזמין משרלוט, הפודרה תקבל אצלי ציון גבוה במיוחד. ניתן להזמין כאן.

– Hollywood Flawless Filter: אחד המוצרים החדשים של שרלוט ובהחלט המסקרנים ביותר. זה היילייטר? זה מייקאפ? זה פריימר? השם “הוליווד פלולס פילטר” בהחלט מעורר את בלוטות הסקרנות. אז בפועל מדובר בפריימר מאיר שבזכות התכונות שלו אפשר גם להשתמש בו כהיילייטר נוזלי מעל האיפור ואפשר גם להשתמש בו כבסיס, כי התכונות שלו של החזרת האור גם מטשטשות פגמים על גבי העור. כמו כן אפשר לערבב אותו עם המייקאפ או להניח אותו כבסיס מאיר מתחת לאיפור. לא בטוחה שעור שמן יאהב את המוצר הזה וכבעלת עור מעורב גם אני חששתי ממנו אך כשמניחים אותו מתחת לאיפור בנקודות שבהן רוצים ליצור הארה ובכמות מינימלית – הוא עושה עבודה יפיפייה לטעמי. ניתן להזמין כאן.

– Filmstar Bronze & Glow: המוצר האהוב עליי משרלוט טילבורי בכל הזמנים והראשון שאמליץ עליו לרכישה הוא הדואו היפיפה הזה: פורמולה מדויקת, שני גוונים שמישים (מאורע נדיר בפני עצמו), מוצר שהוא לא חם מדי ולא קר מדי אלא ניטראלי בדיוק במידה הנכונה. הדואו הזה הוא בעיניי מוצר שלא ניתן לטעות בו ולכן הייתי ממליצה עליו לכל אחת, לחטוף! ניתן להזמין כאן.

מוצרים שאני מתעניינת בהם

כחובבת גדולה של קונסילרים אני בהחלט מתעניינת בקונסילר החדש שהושק והשמועה אומרת שהוא מצוין. כמו כן, אני מתעניינת בקוואד החדש שנראה שימושי במיוחד ליום יום. על אף שאני מוצפת בהיילייטרים וברונזרים  – ועל אף שהאריזה של המוצרים נראית דרעק, למיטב הבנתי ה- Hollywood Beauty Wand בגרסת ההיילייטר והקונטור הם לא פחות ממעולים ואיך אפשר בלי צלליות קרם לקינוח?

מוצרים שעליהם הייתי מדלגת

הסמקים של שרלוט לא ממש מעניינים אותי, כנ”ל המסקרות והמייקאפים שלה. גם פלטת העיניים הגדולה והיחסית חדשה שלה לא מביאה איתה בשורה מעניינת לטעמי ובאופן אישי גם לא הייתי טורחת להשקיע כסף באף אחד ממוצרי הטיפוח שלה: זו לא ההתמחות שלה, הם מאוד יקרים ואפשר למצוא מוצרים טובים בהרבה בשוק.

מה אתן מתכוונת לקנות בהטבת המשלוח החינמי והאם הפוסט עזר לכן לעשות סדר במוצרים? כתבו לי בתגובות!