על משקל How to wear white after labor day – אני מגישה בפניכן את תוצאות המחקר שלי גרסת ראש השנה היהודית והכשרה, כי אנחנו לא כאן בענייני שיקוצים מעבר לים. מקובל מאוד ללבוש סביב ערב החג שמלמלה לבנה ומתוקה, רצוי עם תחרה ואני אומרת – מי קבע? יש עוד הרבה דרכים קוליות ועדכניות בהרבה ללבוש לבן ולא, ממש לא חייבים להגביל את זה לשולחן החג עם דודה ברוריה וסבתא חיה.

אז קבלו את הצעת ההגשה שלי והיא כוללת מכנסי ג’ינס לבנים. לא משנה מה הגזרה המועדפת עליכן, בין אם מכנסיים רחבים כמוני או מכנסי ג’ינס הדוקים – זו דרך מלבבת ללבוש משהו שהוא לא עוד מכנסי ג’ינס כחולים וכאמור, דרך נפלאה ללבוש טוטאל לוק לבן. בניגוד לדיעה הרווחת אגב, אני חושבת שמכנסיים לבנים הם לא פריט בלעדי בקיץ: גם במהלך הסתיו הם ייראו נפלא בשילוב עם בלייזר, שלא לדבר על כמה שיק זה יכול להיות בחורף עם סוודר בצבע קרם. מבינות כבר את הווייב? כך ניחשתי.

כפי שאתן רואות, בחרתי לשבור את הרצף הלבן באמצעות חולצת טישירט עם פרינט, חגורה שחורה ואקססוריז צבעוניים אבל בקלות יכולתי לבחור בחולצה לבנה לחלוטין עם החגורה השחורה או להחליף את הסנדלים האדומים בסניקרס לבנות וללכת על לוק מינימליסטי אפילו יותר. לבן לבן, אבל יש איתו הרבה מקום למשחק, אל תחששו!

יכולתי גם בקלות ללכת על חולצה מכופתרת בצבע קרם במקום טישירט לבנה. למה דווקא קרם? כדי שבכל זאת הלוק לא ייראה כמו מדים של צוות הווי ובידור, צריך לוודא שהלוק לא מתואם יתר על המידה.

כמה הצעות הגשה למכנסיים לבנים הורסים:

אני לובשת: חולצת טישירט – TRES TLV, מכנסיים – נקסט, נעליים – Reikenen, תיק – ATP Atelier, חגורה – טופשופ, משקפי שמש – רייבאן