אחד הדברים שאני נוהגת לעשות כל כמה שנים הוא מרתון בינג’ של סקס והעיר הגדולה. מעבר לכך שזו אחת הסדרות האייקוניות של דורנו, אין מה לעשות, כיף גם להיזכר בסטייל של קארי בראדשו לאורך העונות. הסטייל של בראדשו מייצג את כל מה שהיה טוב, יפה וגם מכוער בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים. זו אסתטיקה מסוימת מאוד שגם אפיינה את קים קרדשיאן כשרק התחילה, את פריס הילטון וניקול ריצ’י ואת כל סצינת האופנה בל”א וניו יורק.

אחד הסממנים הבולטים של הסצינה הזו היו תיקים קטנים ומטופשים למראה, של מותגים כמו דיור, פראדה, פנדי ולואי ויטון. הם היו תמיד תלויים ברצועה קצרה על הכתף של הפשיוניסטה והיו מקושטים בכל מיני פרינטים ועשויים מכל מיני חומרים שכנראה איש לא היה מעלה היום על הדעת (תיק ג’ינס, שלום!). שני הדגמים שכיכבו בשנים הללו והפכו למפורסמים בזכות דמותה של קארי הם ה-Baguette של פנדי וה-Saddle bag של דיור:

התיק של פנדי אפילו כיכב בסצינת השוד המפורסמת של קארי, כשהשודד הותיר אותה נטולת תיק ונעליים כי הבין כבר אז איזה ערך יש לפריטים, לא עלינו.

אז אם התיק של פנדי זכה לתהילה מחודשת, אפשר לומר את זה בוודאות גם לגבי התיק של דיור שהושק השנה מחדש ונמכר במחיר צנוע של כ-12,000 ש”ח.

(התמונה באדיבות Oracle Fox)

יש לציין שבשנים האחרונות אלו תיקים שנמכרו בגרושים באיביי מהסיבה הפשוטה שלא היה להם ביקוש והם לא תיקים קלאסיים. כמובן שכעת כשהם עושים קאמבק הביקוש שלהם הרבה יותר משמעותי ובכל זאת, זו הדרך הטובה ביותר להניח את ידינו על תיק מעצבים במחיר שהוא לא מופרך.

(התמונות באדיבות Aimee Song)

ברגע שהתיקים חזרו מהבוידעם, אמי סונג – אחת המשפיעניות המובילות בתחום האופנה, החלה פתאום לככב בתמונות האינסטגרם שלה יחד עם תיקים מהעבר, כמו למשל התיק של פראדה.

או תיק הבאקט של לואי ויטון.

זה כבר נגיד תיק חדש שקיבלה ישירות מדיור (ככה זה כשאת אמי סונג) אבל אתן מבינות את העיקרון – התיקים מהניינטיז חוזרים!

לפני כמה חודשים סיפרתי לכן על הסוד שלי להשיג בגדי מעצבים בזול (יחסית) וזה היה כרוך בשימוש באיביי, אך ציינתי שצריך יכולת זיהוי טובה של תיקים מקוריים כי באיביי אפשר ליפול על זיוף. רק שלא לכולן יש את הזמן, הסבלנות או הידע הדרושים כדי לאבחן האם תיק מסוים הוא אותנטי או לא ולכן איביי החליטו לסגור לנו את הפינה: הם השיקו מתחם של תיקי מעצבים מקוריים בלבד, אשר כבר עברו מבעוד מועד זיהוי על ידי המומחים של האתר.

זה אומר שכאן תמצאו רק תיקים מקוריים ותוכלו לבצע חלוקה של הדגמים המופיעים לפי בתי אופנה ובחלוקה לפי מחירים – מהנמוך עד לגבוה או להיפך. התיק שאתן רואות כאן למעלה הוא של פנדי והוא עולה כ-1300 ש”ח, אותו תוכלו לקנות כאן.

התיק הזה של פראדה מחירו כ-1300 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

התיק של דיור, מחירו כ- 1200 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

התיק הזה של לואי ויטון עומד להפוך לתיק הטרנד הבא, זכרו מה שאמרתי לכן. הוא עולה 1100 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

התיק הזה של פנדי עולה 1000 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

לצפייה במתחם התיקים הקליקו כאן.