אין ספק שימי הזוהר של קופסאות הביוטי תמו וחלפו מן העולם ובכל זאת, מדי פעם אני נתקלת בפרסומים בקהילות השונות התוהים האם קיימת אי שם בעולם קופסת ביוטי ששווה את ההשקעה. אני מודה שתמהיל לא ידוע של דוגמיות לא עניין אותי אז ולא מעניין אותי כיום, אבל כשנתקלתי בקופסת ביוטי המיועדת למכורות טיפוח כמוני – כאן הסתקרנתי.

הכירו את Boxwalla: שירות מתחדש מארה”ב המציע אחת לחודשיים משלוח עד הבית של כמה מוצרי טיפוח. כל מוצרי הטיפוח המוצעים במסגרת השירות החודשי הם אורגניים ולרוב שייכים גם למותגי נישה שאותם, מודה ומתוודה – גם אני לא תמיד מכירה. מסקירה של כמה קופסאות קודמות, התרשמתי שהמוצרים המשולבים בקופסאות הביוטי הם כאלה בעלות הפוטנציאל להתאים לכל סוגי העור: מוצרים המבטיחים מראה זוהר, עמוסים באנטי-אוקסידנטים ואמורים לספק מראה אחיד ולהגן על העור מפני נזקי הסביבה.

הנה השוס!

במקום לקבל קופסת ביוטי עמוסה באסופת דוגמיות, קופסאות הביוטי של BoxWalla כוללות מוצר או שניים לכל היותר בגודל מלא של מותגי ביוטי נישתיים ונחשקים. כמו כן, למיטב הבנתי תוכן הקופסא גם תמיד ידוע מראש כך שאתן לא קונות חתול בשק (או בבקבוק שמן) אלא יודעות היטב על מה אתן משלמות. עלות הקופסא היא 49.95$ ועלות המשלוח היא 18.95$, הקופסא נשלחת באמצעות USPS ומגיעה לסניף הדואר הקרוב לביתכן.

מה הזמנתי?

בסוף חודש יוני הגיעה אליי השמועה וכך גם נחשפתי לראשונה לשירות הזה, על כך ש-Boxwalla מציעים בקופסא של חודש אוגוסט שמן יוקרתי מאוד של אפריקן בוטניקלס, ה-Fleurs d’Afrique שעלותו היא 200 פאונד לפני הנחות מע”מ בקאלט ביוטי. כישראלית טובה תהיתי מה הקאץ’ והיכן מנסים לדפוק אותי? כמו כן, לא קיימת באתר האפשרות לשלם בפייפאל אלא רק באשראי – פה חשדתי. יחד עם זאת, לא יכולתי לוותר על הדיל המעולה ובכל זאת בחרתי שלא לדווח על כך גם לכן למקרה שנפלתי לתרמית – הוצאתי את ההזמנה וחיכיתי.

באוגוסט קיבלתי הודעה שהחבילה יצאה לדרך ומה אתן יודעות? החבילה הגיעה ליעדה בשלום, לא שדדו אותי, לא רימו אותי ועושה רושם ש-Boxwalla הוא לא רק שירות אמין אלא גם מטורף! בשמן עדיין לא התנסיתי כי חם מדי, אבל הוא מכיל שורה מפוארת של רכיבים בוטאניים לצד אנזים CoQ10 ומינונים נמוכים של רטינול ונגזרת של ויטמין C – כך שיהיה מסקרן מאוד לנסות אותו כשיתקרר.

על סמך ההקופסאות שלהם בחודשים הקודמים, התרשמתי שהם תמיד מקפידים לשמור על רמה גבוהה של מותגים, מוצרים ומודעות לנושא הטיפוח, כמו כן, כל הקופסאות נטולות אכזריות. כך שאם אתן מכורות טיפוח כמוני, שמחפשות תמיד את הדבר הבא ורוצות להתנסות במוצרים שלא טריוויאלי להשיג בישראל – זה השירות עבורכן. את המנוי אפשר לבטל גם כעבור חודש אחד של התנסות אבל שימו לב שבדומה לקופסאות ביוטי אחרות: מדובר במנוי מתחדש, כך שעליכן לזכור לבטל אותו בזמן.

לסיכום, כיף לפגוש אופציה מצוינת כזו למבינות עניין בטיפוח וקופסת יופי שמספקת מוצרים ישר ולעניין, במחיר נוח ועם משלוח בינלאומי. את קופסאות הביוטי ניתן להזמין כאן.