וואו, אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה קיבלתי בקשות לסקור מוצר כמו את ה-Fresh Pressed System של קליניק בעקבות הפוסט שפרסמתי עם דירוג של מוצרי ויטמין C. באופן תמוה למדי, לא יצא לי לשמוע על המוצר הזה. בדיעבד גיליתי שקרולין היירונס שאחריה אני עוקבת סקרה אותו לא פעם ובדיעבד גם גיליתי שיש לגביו לא מעט הייפ ברשת – כך שאינני יודעת מתחת לאיזה סלע חייתי עד עכשיו ואולי זה בכלל קשור לעובדה שקליניק לא ממש היו ברדאר שלי עד לאחרונה.

אני גם מודה שלא הייתה לי שום כוונה לסקור מוצר נוסף מקבוצת ויטמין C לאחר שסקרתי לאורך השנתיים האחרונות לא פחות מתשעה אבל לאחר שגיליתי כי קיימת ערכה המיועדת לשימוש לשבוע בלבד ומאחר שביקשתן כל כך יפה, החלטתי לשוב להיות שפחתכן הנאמנה ונאלצתי לכתת רגליי לקניון הקרוב לביתי כדי להתחדש בערכה של קליניק המיועדת לשימוש שבועי.

הוראות שימוש

הערכה של קליניק מורכבת למעשה משני מוצרים: שסטים המיועדים לשימוש למשך שבעת הימים ולמעשה מכילים אבקה שאותה צריך לערבב עם מים כדי ליצור תערובת שמניחים על הפנים למשך דקה ומסירים, בה אמורים להשתמש כל בוקר. כמו כן הערכה מורכבת מהחומר המרכזי, הכולל גם כן אבקה המתערבבת עם נוזל ומיועדת לשימוש כ-Booster, כלומר מוצר עזר שאמורים לערבב עם קרם הלחות בערב ו/או בבוקר.

כדי לעשות שימוש במוצר יש לקלף את המדבקה הנמצאת על גב המשאבה, להקליק עליה פעמיים, לנער היטב וללחוץ החוצה שתי לחיצות של חומר אותן יש לערבב עם לחיצה אחת של קרם לחות. נשמע מסובך? האמת, זה לא התהליך הכי אינטואיטיבי שנתקלתי בו ואפילו צפיתי בסרטון הדרכה לפני שהתחלתי את השימוש בו כדי לוודא שאני מבינה עד הסוף איך משתמשים במוצר. הייטק.

הרעיון מאחורי המוצר

המוצר מיועד לשימוש תוך שבעה ימים מרגע הפתיחה ולכן עליכן לוודא שאתן אכן מתכוונות לסיים אותו תוך שבוע – אחרת חבל על החומר שיתבזבז. הרעיון הוא לחשוף את האבקה המכילה ריכוז של 10% חומצה אסקורבית רק ברגע הנדרש כדי לשמור על טריותה (מכאן נגזר שם המוצר) כך שאתן יכולות להיות בטוחות שאתן עושות שימוש בריכוז הכי גבוה ואפקטיבי, מבלי שיתחמצן או ייהרס כתוצאה ממגע עם האוויר.

אופן השימוש

אחרי שקולטים את עיקרון השימוש במוצר, אני מוכרחה להודות שהוא נוח למדי: הוא אינו שורף, אינו דביק, אינו מסריח (יתרון משמעותי בהשוואה למוצרים אחרים מהז’אנר) ובשל כך לדעתי יכול להתאים גם למתחילות שרוצות ישר ליהנות מהאפקט של חומצה אסקורבית בריכוז גבוה מספיק אך מבלי לסבול מכל מיני תופעות לוואי לא נעימות, שעל חלקן דיווחתי בפוסט המקורי.

תוצאות

בדומה לכל מיני מוצרים אפקטיביים נוספים בז’אנר, גם ערכת ה-Fresh Pressed של קליניק מעניקה גלואו מאוד משמעותי לפנים ומראה חיוני וקורן יותר, כבר מהשימוש הראשון במוצר וכן הלאה במשך שבעת הימים הבאים. לא יצא לי לחוות שיפורבפיגמנצטיה בעקבות שימוש בחומצה אסקורבית של מותג כזה או אחר, אך זה כמובן אינדווידואלי ואני משתמשת במוצר בעיקר כדי ליהנות מהזוהר שהוא מעניק לעור הפנים.

האם זה שווה את הכסף?

הערכה של קליניק מגיעה בפורמט של שבעה ימים כאמור העולה כעת 99 ש”ח באתר או 119 ש”ח בחנות או בערכה המיועדת לחודש ימים ועולה 329 ש”ח לערכה חודשית. התרשמתי ממנגנון השימוש המתוחכם של המוצר ומהרמה הגבוהה של החומר שעולה בקנה אחד עם כמה מהמוצרים הטובים בז’אנר שניסיתי, אבל הנה העניין: כמה מהמוצרים הטובים בז’אנר שניסיתי עולים משמעותית פחות מעלות הערכה של קליניק.

למעשה, הערכה החודשית של קליניק עולה בדיוק כמו סרום הויטמין C של דראנק אלפאנט שנחשב ליקר מאוד עם ההבדל המהותי: הסרום של הפיל השיכור הספיק לי לתקופה של כארבעה-חמישה חודשים ולא לחודש אחד בלבד, כך שכהוצאה חודשית ובטח כהוצאה שבועית – מדובר בהון עתק. אני גם לגמרי מרגישה שהמסיכה של ליקסיר והסרום של GOW מהווים יחדיו דיופ די מושלם למוצר והם כאמור ביחד עולים משמעותית פחות מהערכה.

הייתי ממליצה לערכה בכל זאת למי שחשוב לה להשיג את המוצר בארץ, מי שרוצה לקבל בוסט של זוהר לעור הפנים לפני אירוע חשוב או רוצה לנצל הטבה כלשהי באתר של קליניק אבל לשימוש קבוע – אני לא רואה את עצמי מוציאה את הסכום הזה שוב, גם לא עבור ערכה של שבעה ימים. לסיכום, המוצר אמנם מעולה, אבל לא מספיק ייחודי כדי שאטרח להוציא עליו את הסכום שדורשים בקליניק כל פעם מחדש.

את ה-Fresh Pressed  של קליניק אפשר להשיג בחנויות קליניק/ באתר המותג.