יש כמה מותגים שידועים לשמצה בתור אלו שאינם מוכנים לשלוח לישראל. אינני בטוחה מה הסיבה שעומדת מאחורי תנאי המשלוח הנוקשים, אבל תמיד כשתראו אותם צצים באתרים חדשים – לבכן הקטן יתמלא בתקווה ומהר תתאכזבו לגלות שגם מכאן לא תבוא הישועה. רוצות דוגמאות?

טו פייסד נחתו באסוס ויאפ, הם לא שולחים לישראל.

בנפיט נחתו ב-Revolve וניחשתן נכון – הם לא שולחים לישראל.

נארס הגיעו סוף סוף לקאלט ביוטי וגם הפעם הם לא שולחים לישראל.

מדובר בשלושת המותגים שהכי קשה להשיג בארץ, אולי למעט מייקאפ פוראבר (אם כי לדעתי הביקוש סביב המותג בקרב קהלים לא מקצועיים הוא גם כך אינו גדול). סיסטר באה לעזרת חבר ואתן עומדות לגלות שלא הכל אבוד ויש דרך להשיג את המוצרים גם אם אין טיסה לחו”ל באופק:

+ סטרוברינט- ייתכן שהרבה מכן לא מודעות לעובדה, אבל אפשר להשיג את בנפיט, נארס ומייקאפ פוראבר בסטרוברינט. מבין השלושה, הייתי אומרת שההיצע של נארס הוא הכי טוב ואפשר לצוד שם אפילו קולקציות מוגבלות מלפני כמה עונות אחורה. ההיצע של מייקאפ פוראבר הוא די מעופש, אבל אני לא תופסת אותם כמותג עם הרבה חידושים בתחום הביוטי אז נדמה לי שאפשר להשיג שם את רוב מה שצריך. את נארס ניתן להזמין כאן, את בנפיט כאן ואת מייקאפ פוראבר כאן.

עריכה: בעקבות הקוראות שלי גיליתי שלאחרונה השתנתה מדיניות המשלוחים של בנפיט באסוס וגם בקאלט ביוטי וכעת הם נשלחים ישירות לארץ! כאן וכאן.

+ kiss and makeup- אתר לא מוכר עבורנו הישראליות אבל למרבה הנס הם מחזיקים בנארס ושולחים לישראל. גם כאן לא תמצאו את הקולקציות הכי חדשות אבל ההיצע מכובד לגמרי ויש מוצרים יחסית חדשים. עלות המשלוח היא אגב, 9.99$. את המוצרים של נארס תוכלו למצוא כאן.

+ Space NK- מפתיע מאוד לגלות אבל האתר שולח חלק מהמוצרים של נארס לארץ. עדיין לא עליתי על חוקיות בעניין: לפעמים זה אפשרי עם מוצרים חדשים במהדורה מוגבלת, לפעמים זה אפשרי עם מוצרי בסיס אבל כך או כך, כבר לפני כמה חודשים הצלחתי להזמין  משם שפתון של נארס ללא שום קושי. אם מתחשק לכן להזמין מוצר של נארס מהאצר, לא יהיה מנוס מלעבור על המוצרים ידנית ולבדוק האם יש עליהם מגבלות שילוח או לא. ניתן להזמין כאן.

+ Guru Makeup Emporium- עוד המלצה מצוינת של קוראת, בה ניתן להשיג מוצרים של מייקאפ פוראבר ישירות לארץ בעלות משלוח לא זולה, אך עדיין ריאלית – 12.5 פאונד להזמנה. ניתן להזמין כאן.

+ סלפרידג’ס- מדובר בבית הכלבו השווה ביותר בלונדון לטעמי והבשורות המעולות הן שהם שולחים לארץ. הקאץ’ הוא שכדי לבצע הזמנה תצטרכו לקנות מנוי משלוחים בעלות של 30 פאונד למשך שנה. בת’כלס זה לא נורא כמו שזה נשמע כי בכמה משלוחים ספורים תוכלו לקבל החזר להשקעה. שם גם תמצאו את המגוון הכי חדש של נארס (כולל מסקרה חדשה שהושקה שם בלעדית) ועוד אינספור מותגים שווים. ניתן להזמין כאן.

בסלפרידג’ס ניתן למצוא גם היצע לא רע של מוצרי טו פייסד, ממש כאן.

+ גלאמבוט- הרבה השתנה בגלאמבוט בשנה האחרונה מבחינת שירות הלקוחות ולכן אני כבר לא כל כך רואה ישראליות מזמינות משם. כנראה מהסיבה הזו גלאמבוט גם מציעים כל פעם מבצעים עוד יותר גדולים, כמו משלוח חינם בקנייה מעל 50$ שצץ מעת לעת (ההגבלה הרגילה היא מעל 100$), אם איפור יד שניה לא מרתיע אתכן  ואתן מסוגלות גם להתגבר על זמני שילוח ארוכים, עדיין מדובר במקום ראוי לצוד בו מותגים שאינם נשלחים ארצה או מהדורות מוגבלות שחלף זמנן. ניתן להזמין כאן.

+ All Cosmetics- אתר נוסף ששולח מייקאפ פוראבר לישראל בעלות משלוח של 13.95$, שזה לא רע בכלל, ניתן להזמין כאן.

+ חברות שילוח- בוודאי שמתן לב שטו פייסד כמעט ולא הוזכרו ברשימה, כנראה כי מדובר במותג שהכי קשה להשיג כאן בארץ. אפשרויות נוספות שעומדות בפניכן הן חברת שילוח: לבקש משיפ מיי דיל לבצע הזמנה במקומכן בספורה או מ-DealTas לבצע הזמנה במקומכן ב-Ulta (שני האתרים דורשים אמצעי חיוב מקומי ולכן לא תוכלו לבצע הזמנה עצמאית). כדי לבצע הזמנה תתבקשו לפנות לשירות הלקוחות של חברת השילוח, לשלוח להם את המוצרים שתרצו להזמין ואז תקבלו הצעת מחיר משוכללת כולל העמלה. אתן יכולות גם לנסות להזמין באופן עצמאי מהאתרים באמצעות שינוי כתובת המשלוח הראשית בפייפאל שלכן ורק אז להיעזר בחברת שילוח.

האם גיליתי לכן אתרים חדשים? מוזמנות לעדכן בתגובות!