המון מוצרים חדשים מכל מיני הזמנות אונליין הצטברו אצלי לאחרונה ובחיי, אין לי מושג איך זה קרה. ההסבר היחידי שאני יכולה להעלות על הדעת זה שהכרטיס שלי נגנב אך ורק למטרת הרכישות הספציפיות האלו, לכו תבינו.

אינני יודעת מי אחראית לשלל הזה, זו בוודאי לא אני.

נתחיל עם אחד המייקאפים המסקרנים שהושקו לאחרונה וזו הגרסה המחודשת של Teint Idole Ultra Wear מבית לנקום עם סקאלת גוונים רחבה יותר. הגוון שלי הוא 005 ולמרות שההתאמה היא טובה בסך הכל, אני מוצאת שהיא לא מושלמת לחלוטין וזה גורם לי לחשוב שהיה מקום להרחיב את הסקאלה אפילו מעבר ל-22 הגוונים שנבחרו לבסוף. זה החסרון היחידי שמצאתי במייקאפ כי הוא ממש מעולה לדעתי ואני מופתעת מכמה אהבתי מייקאפ בעל עמידות גבוהה וכיסוי בסדר גודל הזה.

במותג ממליצים להניח את המייקאפ עם מברשת אבל לי יש נפש של מורדת ולכן אני מניחה הכל עם ספוגית לחה. בצורת ההנחה הזו הוא מספק כיסוי בינוני ונבנה עם גימור מאט. הוא מייקאפ במובן המסורתי יותר של המילה, כלומר הוא לא מונח כמו עור שני ואין לו גימור יוצא דופן אך אני מוצאת שהוא גם לא נראה קייקי או מסכתי כלל וכלל, בטח שלא בהנחה עם ספוגית.

כשעוד היו לי שתי ידיים מתפקדות בחנתי את העמידות שלו ביום סידורים שלם בחוץ והבחנתי שרק לקראת סוף היום הנקבוביות באזור הסנטר הציצו שוב, מעבר לכך המייקאפ לא זז ולא התפרק – מה שמאוד הרשים אותי. לסיכום, המייקאפ הזה הוא סוס עבודה לפחות כמו מישהי שכותבת פוסטים עם יד שבורה. לדעתי זה מייקאפ שהרבה מאוד ישראליות יאהבו ואם תמיד נרתעתן מהדאבל וור של אסתי לאודר בגלל הכיסוי הכבד, ייתכן מאוד שזה המייקאפ עבורכן.

ניתן להשיג בלנקום או להזמין מכאן.

אני יודעת שהמסיכה Liquick של חברת פרומיס עוררה איתה גם הדי אנטגוניזם כי היא הושקה במסגרת קמפיין פרסומי גדול (גלוי נאות: לקחתי בו חלק) אבל זהו דינם של מוצרים חדשים שיוצאים לשוק: הנטייה היא לרצות למכור אותם. זו ההתנסות הראשונה שלי עם חברת פרומיס והתנסות חיובית ביותר כי אני מוצאת שהמסיכה הזו מצוינת. מדובר במסיכת בוץ בעלת מרקם נוזלי מאוד, שלא מייבשת ולא מותחת את העור – מנקה את הנקבוביות ומותירה את העור רך ונעים. עם פורמולה נעימה ורשימת רכיבים מצוינת, אני חושבת שהמסיכה הזו הרבה יותר טובה ממסיכות חימר אחרות בשוק שמתקבלות בדרך כלל בצורה פחות חשדנית.

המסיכה הזו נכנסה לאוסף הטיפוח הקבוע שלי ולמרות שעכשיו אני לוקחת הפוגה ממסיכות באופן כללי עקב מצב היד (על כך בפוסט נפרד)  – בכוונתי לחזור אליה כשאחלים.

את המסיכה ניתן להזמין כאן.

רציתי מאוד לאהוב את ה-Glow Stick עם SPF50 של סופרגופ כי על פניו יש בו את כל המרכיבים כדי לגרום לי להתאהב: תצורת סטיק, פורמולה לחותית שמספקת גלואו, מקדם הגנה גבוה והשמועה אומרת שגם יכולת חידוש מקדם ההגנה מעל האיפור. למרות שהפורמולה של המוצר אכן מצוינת, אני פשוט לא אוהבת את האופן שבו איפור יושב מעליו. את החשד הזה בחנתי עם כמה מייקאפים ובכמה סיטואציות שונות ובכל פעם הגעתי למסקנה שחבל.

את המוצר ניתן להזמין כאן.

הזמנה מעולה לעומת זאת, היא ה-Essential face palette של המותג Ilia. זו ההיכרות הראשונה שלי עם המותג ואני אכן מוצאת שהפלטה הזו לגמרי סוגרת לי את הפינה: מדובר ברביעיית מוצרים קרמיים הכוללת שני סמקים, היילייטר ומעין ברונזר. כל המוצרים של איליה הם רב תכליתיים ולכן ניתן להשתמש בהם על הלחיים, השפתיים ואפילו העפעפיים. הפורמולה מאוד נימוחה ושקפקפה יותר בהשוואה לזו של RMS לדוגמה, אבל ניתנת לבנייה בקלות ואני מוצאת שקל מאוד לעבוד איתה. לסיכום, פלטת נסיעות אולטימטיבית ופלטת קיץ מעולה באופן כללי.

את הפלטה ניתן להזמין כאן.

ניחשתי שאני וה- Glow-y Gossamer של פיקסי לא נהיה סיפור אהבה כי אני כמעט ולא משתמשת כבר במוצרים אבקתיים לאחרונה. יחד עם זאת, לא זו הבעיה היחידה: אני מוצאת שהחומר לא גרוס מספיק דק, מה שהופך אותו למאוד פודרתי ואפילו לא מאוד רפלקטיבי, שזה פייל מוחלט מכל הכיוונים מבחינתי. יש כל כך היילייטרים טובים בשוק בכל מרקם אפשרי שאני באמת לא רואה סיבה לטרוח דווקא עם הדואו הזה. את המוצר ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של עפרונות הגבות נראה זהה לעיפרון של ברברי, ה-Full Brows, קרי צד אחד צללית וצד אחד טוש. הגוון שלי הוא Ash Brown ואני מודה שהוא כל כך עדין עד שלקח לי זמן להתרגל אליו. יחד עם זאת, עם הזמן גיליתי שזה דווקא יתרון כי זה אומר שאי אפשר להגזים במילוי הגבות כי התוצאה תמיד תיראה טבעית ומדויקת. אם אתן מחפשות גרסה קצת פיגמנטית יותר, אז למאק יש עיפרון כמעט זהה לזה (אך עם סקאלת גוונים אחרת).

את העפרון של ברברי ניתן להזמין כאן.

את ה-Liquid Fairy של פיקסי כבר רמזתי שאני מאוד אוהבת וזו אכן המציאות: מדובר בצלליות גליטר נוזליות רפלקטיביות ביותר, ברמה שלא ניתן להתעלם מהן. חלקן על בסיס שקפקף יותר ולכן ניתן להניח אותן מעל צלליות אחרות וחלקן אטומות ולבישות בפני עצמן. ניתן להניח אותן ללא דבק גליטר אך חשוב לעשות זאת בשלב האחרון ביותר של האיפור. במצב כזה הפולאאוט הוא די מינורי בהתחשב בנסיבות אבל אם תתחילו לטשטש אותן – צפוי לכן פיגוע גליטרעך על העפעפיים. הגוונים האהובים עליי הם האטומים יותר שהם Rose Gold ו-PassionLight שהוא היפה בחבורה לדעתי.

את הצלליות ניתן להזמין כאן.

נמשיך למוצר נוסף שהוא לא בדיוק פייל אלא יותר MEH וזו מסקרת NERO של אלין כהן: מסקרה עם ביצועים סטנדרטיים מאוד גם מבחינת אורך וגם מבחינת נפח. היא אכן מסקרה שחורה מאוד אך עליי היא גם נמרחת, היא לא מסקרה גרועה ואפשר להשתמש בה אבל לא מצאתי שום סממן ייחודי או מעניין בה שאכן יגרמו לי לרצות לעשות בה שימוש גם בהמשך.

את המסקרה ניתן להזמין כאן.

אני מאוד אוהבת פודרות גימור ואת הפודרות של ג’יבנשי בפרט, כך שזה לא מפתיע שאהבתי מאוד גם את ה-Prisme Libre. חוץ מהאריזה ההורסת, אני מוצאת שזו פודרה גרוסה דק ובאמצעות מברשת פלאפית גדולה ניתן ליצור באמצעותה את הפילטר הרך על העור ולרכך את כל החומר שהעמסנו קודם. היא לא יוצאת דופן או שונה בהשוואה לפודרות גימור טובות אחרות בשוק ואני מוצאת שהחלוקה לרביעיה היא בעיקר גימיק (אם כי הוא מונע מהחומר להתפזר לכל עבר) כי בסופו של דבר אני עושה ערבוב של כל החומר יחדיו, אבל כך או כך – זו פודרה מצוינת למי שמחפשת להשקיע ולהתפנק.

חידוש נוסף ומרגש הוא הפיקס+ החדש של מאק במהדורת Pinklite, מה שאומר שמדובר בפיקס פלאס קלאסי בשילוב עם חלקיקי פיגמנט זוהרים. מבחינתי אין מקום לפאשלות כשמדובר בפיקס+ והאמת היא שניסיתי את כל הסדרה החדשה וכולם עשו את העבודה מבחינתי. הגרסה הזו ספציפית אהובה עליי במיוחד בשילוב עם מייקאפ מאט, כמו המייקאפ של לנקום למשל – כי זה לוקח קצת מהנוקשות של  מראה המאט ומספק אפקט חי יותר לפנים.

את הפיקס+ בגרסאות השונות ניתן להשיג בסניפי מאק ברחבי הארץ.

מוצר נוסף של מאק שאהבתי הוא ה-Goodbye Kiss שנראה כמו שילוב בין Candy Yum Yum ל-Rebel: גוון עז אך לא ניאוני, מה שהופך אותו ללביש אפילו ליום יום בעיניי. הוא מזכיר לי גוונים שלבשתי המון באזור 2009-2010 בקטע מעולה אגב, כי אני מודה שהתגעגעתי אליהם קצת ומאז התרחקתי מהורודים והסגולים העזים. השפתון יצא כחלק ממהדורה מוגבלת עם אריזות Oil Slick יפות, מה שהופך אותו לפריט אספנות כייפי במיוחד.

את השפתון ניתן להשיג בחנויות מאק ברחבי הארץ

אז מה היה לנו פה? כמה פיילים אבל גם כמה הצלחות גדולות!