שכחו מכל מה שידעתן לגבי מותג הדראגסטור החביב רבלון: אלו השיקו ממש לאחרונה ליין איפור חדש ויוקרתי FLESH. זוכרות שדיברנו רק לפני כמה פוסטים על מותגי ביוטי ואופנה שמחליטים למדר פלח שלם באוכלוסיה? אז FLESH הם באופן מוצהר מותג All inclusive ומכאן גם נובע שמם: המטרה של המותג היא להגדיר מחדש את המונח NUDE, אשר בדרך כלל בקוסמטיקה המערבית מתייחס לגוון בהיר עם נטייה לצהבהבות או ורדרדות. בפלאש מזכירים לנו שגוון ניוד הוא נגזרת של גוון העור ולכן ניוד עלול להיות בהיר לחלוטין אך גם חום כהה מאוד.

רבלון השיקו ליין איפור חדש ויוקרתי Fashion Tails Luba Shraga

בהתאם לכך פלאש השיקו בקול תרועה לא פחות מ-40 גוונים במייקאפ סטיק החדש שלהם, יחד עם ליין קפסולה מהודק הכולל מוצרים רב תכליתיים מושלמים לבחורה שאין לה זמן רב להשקיע באיפור ומחפשת מוצרים שעושים גם וגם. גם המייקאפ סטיק אגב, מוגדר כמוצר רב תכליתי מאחר שניתן לעשות בו שימוש גם כקונסילר ואם בוחרים בגוון כהה יותר – אז גם כקונטור.

מה ניתן למצוא חוץ מזה בליין? פלטת צלליות שנראית שימושית אך לא מעניינת במיוחד, פריימר מאיר שאמור להיות מבושם מאוד ולכן לדעתי לא שווה את ההשקעה, היילייטרים בסטיק והיילייטר נוזלי המיועדים לחובבות ההארה הטבעית, מוצר רב תכליתי המעניק אפקט של גלוס מנצנץ לעפעפיים ולעצמות הלחיים ושפתונים לחותיים המגיעים בטיובה וגם בפאן, המעניקים מראה של גבולות מטושטשות, סטייל ביוטי קוריאני.

כפי שאתן יכולות להבין מהתיאור, מוצרים עם גוונים מאוד בוהקים לא תמצאו כאן. FLESH הוא ליין איפור שמיועד לחובבות המראה הטבעי ולמי שחובבת שמות גסים ויש לה הומור קקי ופיפי כמוני, כי למוצרים יש שמות כמו: Thick Stick, Flesh to Flesh, Ripe Flesh – שמות שאפילו סיסטר מוצאת קצת מוזרים ומקבלים הרבה הייפ ברשת הודות לבחירה המשונה הזו.

רבלון השיקו ליין איפור חדש ויוקרתי Fashion Tails Luba Shragaמעבר לכך, כל הביקורות שנתקלתי בהן ברשת (ולא היו רבות, זה ליין ממש טרי מהניילונים) היו חיוביות באופן גורף, כאשר הביקורת המהותית היא המחיר שנדרשים לשלם עבור כמות מזערית של חומר, כמו למשל 18 דולר עבור מייקאפ סטיק שמגיע באריזה קטנטונת. הנה הקאץ’ המרכזי עבורנו כישראליות: FLESH נמכרים באופן בלעדי ב-ULTA ולא רק שהם אינם שולחים לישראל, הם גם דורשים לעשות שימוש בכרטיס אשראי או חשבון פייפאל הרשומים בארה”ב בלבד, משמע זה הזמן להפעיל את קרובי המשפחה מארה”ב כדי להניח את ידכן על אחד המוצרים מהליין.

רבלון השיקו ליין איפור חדש ויוקרתי Fashion Tails Luba Shragaהדרך היחידה לבצע הזמנה של המוצרים בארץ, היא באמצעות dealtas: צריך לשלוח לאימייל של שירות הלקוחות שלהם (hello@dealtas.com) לינקים לכל המוצרים שבהן אתן מעוניינות + הגוונים שבהם בחרתן והם יחזירו לכן הצעת מחיר כולל עמלה (לא גבוהה במיוחד) עליה תוכלו לשלם באמצעות חשבון הפייפאל. האתר ירכוש עבורכן את המוצרים ויישלח אותם לארץ וזה הפתרון היחידי שמצאתי לטובת מי שרוצה לייבא אותם בעצמה.

את המוצרים של FLESH ניתן להזמין כאן.

אז מה אתן אומרות? תעשו מאמץ להשיג אותן או שזה סתם הייפ מיותר?