נדמה לי שהעולם נחלק לשניים: אנשים שאוהבים את המראה הגלוסי ואנשים שלא. שתי הקבוצות הללו חיות בקווים מקבילים אך למרות שנדמה כי לעולם לא ייפגשו, יש לפעמים זליגות מהצד האפל לצד הגלוסי שלנו ומספר הולך וגדל של אנשים שמשתכנעים שגלוס זה ה-דבר. לטובת האוהבים, המהססים ואלו שאת דתם נמיר בעתיד, אני מקדישה את הפוסט הזה.

מדוע אני אוהבת את המראה הגלוסי? הוא גורם לעור להיראות בריא יותר, הוא נראה צעיר וחיובי – ובאופן אישי אני מעדיפה את האופן שבו גלוס יורד כשאני אוכלת מאשר את ההתעסקות עם שפתון מאט לצורך העניין. יש אנשים שמרגישים להיפך וגלוס הרבה יותר מורגש עבורם מאשר שפתון מאט אדום נניח ועל אנשים כאלה לא נדבר שוב בפוסט הזה.

היו לי כמה קריטריונים בבחירת מוצרים לפוסט: אלמנט הברקה מאוד גבוה ללא גליטרים, אלא אם כן מדובר כמובן בגלוס לשפתיים באופן ממשי ואז לא ממש משנה לי האם הוא מנצנץ או לא, כל עוד הפורמולה שלו טובה. איפה עוד אפשר “ללבוש” את המראה הגלוסי אתן שואלות? אז התשובה היא: בכל מקום בפנים! כפי שנגלה ממש עכשיו:

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tailsנתחיל עם מוצר שהוא המהות של המראה הגלוסי ובאופן ליטרלי באלם ללחיים. ה-Ciate Dewy Stix הוא אחד ההיילייטרים האהובים עליי כשאני רוצה להיראות סמי מיוזעת ובעיקר בוהקת מרוב גלואו. החיסרון היחידי שלו הוא שמדובר במוצר שלא מתקבע, בשום שלב, גם כעבור שעות. שמתי לב שהרבה אנשים מתלוננים על החיסרון הזה לכאורה, אבל אני בכלל לא רואה בזה כחיסרון אלא כחלק מיופיו של המוצר, שמאפשר לו להיות גלוסי בצורה כל כך עזה. מוצר יפיפה למי שרוצה הברקה נוכחת אבל טבעית, בלי טיפת שימר שיכול להדגיש מרקם לא אחיד – את כל זה לא תמצאו כאן.

את ההיילייטר ניתן להזמין כאן.

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tails

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tailsהיילייטר דומה לו אבל פחות אקסטרים הוא ה-Luminizer של המותג הטבעי RMS. הוא מגיע בגוון שמפניה יפיפה ובדומה לאחיו השמנוני – הוא מעניק גלואו, ללא שימר או נצנצים. יש לו גוון מחמיא, הפורמולה שלו חמאתית ובאופן כללי הוא אחד המוצרים האהובים אצלי באוסף להארות ומוצר שהייתי ממליצה לו כמוצר כניסה לעולם הגלואו הגלוסי – לא תתחרטו.

את ה-RMS Beauty Champagne Rose Lumizier ניתן להזמין כאן

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tails

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tailsידעתן שאפשר ליהנות ממראה גלוסי גם על העפעפיים? באמצעות ה-Lid Tints של ג’יליאן דמפסי בהחלט אפשר! הצלליות הללו לא יתאימו לכל אחת, כמו רוב המוצרים ברשימה הזו בעצם, מכיוון שהן אוחזות בלוק מאוד אדיטוריאלי: עפעפיים גלוסיים הם אמנם טרנד גדול בעולם הביוטי, אך בעולם האמיתי שבו אנחנו חיות ובמבחן היום יש לצלליות נטייה לזוז ממקום למקום, גם עם פריימר.

אפשר לנסות לקבע את העפעפיים אקסטרה עם פודרה שקופה ועם קונסילר, אבל נדמה לי שלא לזה התכוון המשורר. ג’יליאן דמפסי יצרה את הצלליות הללו במטרה להעניק לעפעפיים שטיפת צבע ניינטיז סטייל ולא כדי ליצור מראה רווי של ממש. הגוון שלי הוא פיץ’ והוא כתמתם ומחמיא ביותר לעיניים ירוקות וכחולות – אך לא רק. כמו כן, ניתן להשמיש את הצללית גם כסומק קרמי ואפילו גוון לשפתיים.

את ה- Lid Tints של ג’יליאן דמפסי ניתן להזמין כאן.

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tailsהמוצר האהוב עליי ביותר ממילוקה הוא גם המוצר שהייתי בטוחה שאשנא יותר מכל וזה ה-Liquid Lipstick בגוון 216. אל תתנו לשם לבלבל אתכן: מדובר בגלוס פיגמנטי להחריד ומבריק ביותר. בדיוק בגלל התכונות הללו הייתי בטוחה שזה מתכון לאסון ולגלוס שעומד לזלוג על השיניים ולכל עבר. התבדיתי די מהר והתאהבתי: גלוס אטום עם מריחה נוחה ותחושה עוד יותר נוחה על השפתיים.

החיסרון היחידי בו: היה והשיער שלכן נלכד בגלוס, גורלו למרוח את הפיגמנט על הלחי, אבל בגדול זה משהו שיכול לקרות עם כל גלוס – רק שכאן זה בולט יותר בגלל הפיגמנט העז. מעבר לכך הוא אינו זז להפתעתי הרבה ולא צפויות לכן הפתעות מביכות איתו במהלך היום. שפע של מחמאות לעומת זאת, צפויות בהחלט כי הוא אחד הגלוסים האדומים היפים שנתקלתי בהם.

את מילוקה ניתן להשיג בסניפי הסופר פארם.

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tails

גלוס אהוב נוסף הוא גם המוצר הראשון שלי מפאת מגראת’ מסדרת ה-Lust Gloss החדשים: הגוון שלי הוא Pale Fire Nectar והוא גוון ורדרד שקוף עם חלקיקים ורודים שלא מעניקים מראה וולגרי בכלל. הגלוס נראה נפלא בפני עצמו אך גם משתלב היטב עם שפתונים אחרים ומעניק להם מראה עסיסי וגם ובכן, גלוסי. רק אתמול שלבתי אותו עם שפתון אדום מאט והתוצאה הייתה יפיפייה.

את הגלוסים של פאת’ מגראת’ ניתן להזמין כאן.

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tails

מלמעלה למטה: הגלוס של מילוקה, הגלוס של פאת’ מגראת’, ה-Lid Tint וההיילייטר של RMS

שישה מוצרים למראה גלוסי Fashion Tails

אני מניחה שזה קצת מפתיע להיתקל בלק בפוסט על מוצרים גלוסיים אך לא מדובר סתם בלק אלא ה-Top Coat מסדרת הג’ל של אסי. הוא אמנם מיועד לשימוש מעל לקים מהסדרה (שהם גם כן מעולים), אבל אני לא ממש מרבה לעשות שימוש בלקים לאחרונה אלא בעיקר בבסיסים ורדרדים. הטופ קואוט מעניק שכבת הגנה אקסטרה גלוסית לציפורניים ומשפר את העמידות של כל לק שתמרחו מתחת – גם כאמור אם הוא לא מהסדרה. ללא ספק מדובר באחד ממוצרי הבסיס הטובים שנתקלתי בהם לאחרונה ומוצר שבעיניי הוא מאסט ברוטינת טיפוח הציפורניים שלי.

את ה-Top Coat Gel Couture ניתן להזמין כאן.

מהם המוצרים הגלוסיים האהובים עליכן?