חודש יוני היה החודש האופטימלי עבורי לצלם את מה שלבשתי. אתן בוודאי תוהות לעצמכן מדוע ומה ההבדל, אז הנה שיקולים לוגיסטיים של בלוגרית שחיה במדינת ישראל: חודש יוני מהווה תמהיל מושלם בין שעות היום הארוכות לבין העובדה שעדיין לא היה חם בצורה מספיק מטמטמת, כך שאפשר היה להפיק את המיטב מהמלבושים שלי. מה יהיה בחודשי יולי אוגוסט? מתכונת הישרדות, כמו אצל כולנו אני מניחה.

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaנתחיל הפעם עם אאוטפיט שלבשתי לדייט סוער עם בן הזוג, שהתחיל כמנהגנו בקודש בשעה 18:30. מי שמכירה אותי יודעת שעד השעה 21:00 כבר לבשתי אאוטפיט לוהט מזה שכלל את הפיג’מה שלי, אבל לא התכנסנו הנה כדי לדון ברוטינת חיי הפרועים. בכל מקרה, הלוק הזה מבוסס על ערבובייה של פרינטים, הכוללת חולצת סלוגן אהובה בשילוב עם חצאית הנקודות המוצלחת ממנגו ועם תוספת חדשה למלתחה שלי – תיק קלאץ’, קונספט שממנו נמנעתי במשך כמה שנים והאמת? אינני יודעת מדוע, אני לגמרי מוצאת בו חן מחודש.

אני לובשת: חולצה – GANNI (דומה כאן), חצאית – מנגו (דומה מכאן), משקפי שמש – זארה (עונה נוכחית), עגילים – מכאן, תיק קלאץ’ – מכאן

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaזו כנראה הייתה ההזדמנות האחרונה שלי העונה ללבוש את החולצה הזו ולכן ניצלתי אותה עד תום. מעבר לכך שמרתי על לוק קז’ואל לחלוטין עם מכנסי ג’ינס, נעליים שטוחות ותיק שיכול להכיל בתוכו את כל החיים שלי בערך.

אני לובשת: חולצה – RIXO (דומה מכאן), מכנסי ג’ינס- BDG אורבן אאוטפיטרס (דומים מכאן), נעליים – Everlane (דומות מכאן), תיק – Mansur Gavriel מכאן

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

לוק שלבשתי ממש בימים האחרונים הוא כנראה הכי נוח שהיה לי לאחרונה: החולצה הזו מ- Other Stories & שאני לובשת אמנם עשויה מויסקוזה, אבל הויסקוזה של המותג רכה ונעימה, מה שהופך את החולצה בתוספת לשרוולים מקופלים לראויה גם לקיץ, שילבתי אותה עם מכנסי הג’ינס האהובים עליי של Dr Denim וסנדלי קשירה לא סטנדרטיות שהחלטתי להזמין ממאנקי ואני לגמרי חושבת שעושות כל לוק. הן משדרות משהו של סוף הניינטיז תחילת שנות האלפיים ולכן כל הלוק הרגיש לי קצת יותר רטרו מהרגיל.

אני לובשת: חולצה – Other Stories & (מכאן), ג’ינס – Dr Denim מאסוס (מכאן), נעליים – מאנקי מאסוס (מכאן), משקפי שמש – אסוס (דומים מכאן), תיק – Marques Almeida

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaאת הגופיה הזו ראיתי בגרסת השמלה באחד הסרטונים האחרונים של Chriselle Lim ולא יכולתי להתאפק מרוב שחמדתי אותה לעצמי. אני שמחה שכך עשיתי: מדובר בפריט קלאסי מאוד אבל עם טוויסט, העשוי מבד המשי הנעים ביותר שניתן להעלות על הדעת. כפי שניתן לראות, לאחרונה לגמרי אימצתי את השילוב בין גופייה, שאותה אני לא תמיד מרגישה בנוח ללבוש בנפרד – יחד עם חולצת טישירט מתחת ואני מוצאת שזה הופך את הגופיה לפריט פרקטי יותר עבורי וכזה שמאפשר ליצור לוק המורכב משכבות גם בשיא הקיץ.

אני לובשת: חולצה – Helmut Lang (מכאן), חולצת טישירט – אסוס (מכאן), מכנסי ג’ינס – BDG מאורבן אאוטפיטרס (דומים מכאן), תיק – Kozha Numbers (דומה מכאן)

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

וריאציה נוספת של הלוק הזה, הפעם עם שמלה שצדתי באסוס.

אני לובשת: שמלה – Resume מאסוס (מכאן), חולצה – אסוס (מכאן), נעליים – מאנקי מאסוס (מכאן), תיק – Kozha numbers (דומה מכאן), שרשרת – Ottoman Hands מאסוס (מכאן)

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaאת השמלה הזו חטפתי מהסייל ביוניקלו ומה יש לומר? יוניקלו ואני זו אהבה. היא באה עם חגורת בד תואמת במקור אבל החלטתי לשלב אותה עם חגורה כדי להוסיף לה קצת עניין אחר.

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaאני לובשת: שמלה – יוניקלו (מכאן), תיק – סזאן (דומה מכאן), נעליים – vagabond (דומות מכאן), משקפי שמש – זארה (עונה נוכחית), חגורה – next (מכאן)

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaהלוק הבא אמנם כולל חולצה שווה מהסייל של J Crew אך גם חולצה שהיא מאוד לא הולמת למזג האוויר, שנלבשה גם ביום חם במיוחד ואצטרך לתייק אותה תחת “מה חשבתי לעצמי”. שוין.

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shragaאני לובשת: חולצה – j crew (מכאן), ג’ינס – BDG מאורבן אאוטפיטרס (דומים מכאן), משקפי שמש – סלין, תיק – Yuzefi (דומה מכאן), עגילים – Moorea Seal (מכאן)

מה לבשתי החודש - יוני 2018 Fashion Tails Luba Shraga

לוק אחרון הוא לוק שבוודאי כבר נחשפתן אליו אם אתן עוקבות אחרי המדור הזה, אבל לא נורא, נזכיר אותו שוב כי הוא הרגיש כמו להתהלך בתוך צמר גפן מתוק.

אני לובשת: מכנסיים – נקסט (דומים מכאן), שרשרת – Edge Of Ember (מכאן), טישירט – אסוס (דומה מכאן), תיק- Mansur Gavriel (מכאן), נעליים – Vans (מכאן)

הערה לסיום: כפי שניתן לראות, אני מרבה לשלב פריטי מעצבים יחד עם מציאות אונליין. למרות זאת, תופתעו לגלות שאני באופן עקרוני לא נוהגת להוציא יותר מכמה הון על פריט יחיד. אם תרצו פוסט סודי בהחלט על האופן שבו אני צדה את הפריטים ואיך באופן כללי אפשר להתחדש בפריטים שווים גם כשאינך אוליגרכית – כתבו לי בתגובות ואשמח לעבוד על כך.