הפשיוניסטות בקהל כבר בוודאי מכירות היטב את האתר המופתי Revolve, האתר לבגדי אירועים וערב (אך לא רק) – ואולי אפילו התנסו כבר בהזמנה ממנו. אני דווקא רוצה לכוון את הזרקור הפעם אל מחלקת הביוטי באתר, לטובת חובבות הז’אנר הרבות שבוודאי הקליקו על הפוסט. Revolve בעיניי עושים עבודה מעולה בליקוט מוצרי נישה שקול גירלז אוהבות ולכן תמהיל המוצרים שמופיע בו הוא אידיאלי למי שנהנית לצרוך את תוכן הביוטי שלה באינסטגרם ובמגזיני ביוטי אונליין, משתמשות מתקדמות שמחפשות את הדבר הבא או מחפשות מוצרים טבעיים, אורגניים ופרקטיים לשימוש על הדרך.

האתר מציג את המוצרים בשקלים ושולח לישראל בעלות של 10$ באמצעות DHL, מה שאומר שמיסים צפויים באופן וודאי למי שחורגת מה-75$ (אם כי יש משלוח חינם בהזמנה מעל 100$) ולכן כדאי לשים לב לכך. האתר נוח לניווט ואני אוהבת את הרעיון לאצור פריטים מתחומים סוגים באזור אחד, כך שאפשר להזמין שמלה יחד עם מסיכה וליפסטיק חדש במקום אחד. תחשבו אסוס, אבל הרבה יותר ערוך בצורה אדיטוריאלית.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tails

Ilia הוא לגמרי מוצר לקול גירלז, כאשר מוצר הדגל שלו הוא ה- Multi Stick והוא בדיוק כפי שזה נשמע: סטיק שיכול להתאים לשימוש על הלחיים ועל השפתיים. ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsאתן שואלות אותי לעתים קרובות מה הדרך הכי טובה לחדש SPF במהלך היום. מוצרים בסגנון הם לא תמיד כל כך זמינים בארץ, אבל הנה מצאתי לכן פתרון: Supergoop שמתמחים במוצרי הגנה מהשמש מחזיקים במברשת פודרה בליין שמאפשרת חידוש SPF מבלי להרוס את האיפור, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsכי אני ההוכחה הקיימת לכך שלעולם אין מספיק מסיכות חימר באוסף וזו נראית סימפטית במיוחד, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsהשמועות אומרות שקרם הלחות החדש של Herbivore הוא פלולס, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsכי מוצרים היברידיים שמשלבים כמה תכונות בבת אחת זה בדיוק מה שאוסף האיפור שלי צריך, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsאם אתן מעריצות של Into The Gloss בוודאי שמעתן על ליין האיפור הנחשק של ג’יליאן דמפסי (וכן, היא גם אשתו של), שהשיקה עכשיו גם סמקים קרמיים, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsמדובר במוצר שמיוצר בעבודת יד ונועד להעניק שטיפה עדינה של צבע ללחיים ולשפתיים, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tailsפלטה שסוגרת את הפינה, שיכולה להיות שימושית לפנים ולעיניים, במעבר מיום לערב. ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tails

השפתונים של לינדה רודין הם לגמרי אייקון בקרב מבינות עניין, ניתן להזמין כאן.

אתר ביוטי שאתן לא מכירות Revolve Fashion Tails

כבר המלצתי בעבר על המוצרים של French Girl Organics והנה הם מכים שנית, ניתן להזמין כאן.

מתכננות הזמנה? שתפו אותי בסל הקניות שלכן!