קניות בגדים, בואו נדבר על זה. אני רוצה להפנות את תשומת לבכן לשלושה אתרים שבעיניי הם הפייבוריטים שלי בכל הנוגע להזמנת פריטים מחו”ל. אני מוצאת שמדובר בשלוש אופציות שמעניקות את הערך הכי טוב בעבור הכסף: פריטים איכותיים ששורדים לאורך זמן, עוברים כביסות בשלום ובמחירים לא יקרים כלל (בייחוד בהשוואה למחירים בארץ), כך שהCost Per Wear כאן אפקטיבי במיוחד. הכירו את האתרים שאני נוהגת להזמין מהם בגדים באופן קבוע:

✛ נקסט: אני מסכימה שבמבט ראשון, בייחוד עבור אלו מכן שקונות בקביעות מאסוס, האתר עשוי להיראות מיושן. הוא לא בדיוק טרנדי, הפרינטים שם לא בדיוק נועזים ובאופן כללי, אי אפשר למצוא בו את פסטיבל הגזרות שאפשר למצוא באסוס. אבל דווקא מהסיבה הזו אני מוצאת שזה אתר אמין לקנות בו בייסיקים ולמעשה, כמה מהבייסיקים הטובים ביותר שלי הם משם. שווה לתת דגש מיוחד על מחלקת המכנסיים והג’קטים, שם נקסט ידועים כמצטיינים. המחירים באתר נוחים מאוד, מבחינת איכות הבדים: יש סינתטיים ויש טבעיים, צריך לבחון כל מקרה לגופו וזה בעיקר אתר אמין שאני תמיד יכולה לסמוך עליו שייספק לי את הפריטים שאני מחפשת.

האתרים הכי משתלמים להזמין מהם בגדים Fashion Tails

✛ יוניקלו: הבה נתייחס קודם כל לפיל בחדר – יוניקלו לא שולחים לארץ. זה אומר שכדי לקנות ביוניקלו, תצטרכו לפקוד את חנויות הרשת במהלך ביקורכן בחו”ל או לייבא פריטים ספציפיים באמצעות חברת שילוח. חברת השילוח הרגילה שלי עבור חבילות קטנות היא שיפ מיי דיל ואני מוצאת שהעלות למשלוח פריט עד שניים היא 14$ אך יכולה גם לעלות כ-22$ אם החבילה כבדה מכך.

למרות זאת, אני מוצאת שלגמרי שווה לספוג את המחיר הזה כדי להוציא הזמנה מיוניקלו: מסתובבת באתר לעתים הטבה של משלוח חינם בתוך ארה”ב, יש מחלקת סייל שווה למדי ובאופן כללי המחיר המלא של הפריטים הוא 15$-40$. העניין הוא שלא מדובר סתם בבגדים זולים, אלא בתמורה הכי טובה שתקבלו עבור הכסף שלכן: בדים טבעיים (לרוב), פריטים ששורדים כביסות וגזרות מדויקות. אתן יודעות איך זה, היפנים יודעים מה הם עושים.

לעתים יוניקלו גם רוקמים שיתופי פעולה עם מעצבי העל החמים ביותר כמו J W Anderson ובאופן כללי מדובר בפריטי בייסיק מעולים בכל הנוגע לחולצות טישירט, מכנסיים ומעילים – אך גם השמלות, הסוודרים (בעונה) והחצאיות שלהם מצוינות לטעמי. העולם נחלק לשתי קטגוריות: אנשים שמשתעממים לגמרי מיוניקלו, לא מוצאים את עצמם בחנויות או באתר ובאופן כללי לא מבינים על מה המהומה ואנשים שמתים על הרשת הזו. אם אתן שייכות לקטגוריה הראשונה – תנו לזה צ’אנס, מסכימה שגם הפעם במבט ראשון הבייסיק לא נראה מלהיב במיוחד, אבל זה מסוג הפריטים שצריך בארון.

האתרים הכי משתלמים להזמין מהם בגדים Fashion Tails

✛ מנגו: עדיין לא קיימת אופציה לבצע שילוח ישיר מהאתר של מנגו לישראל, אבל מה שרבות מכן אינן יודעות זה שאסוס שולחים מנגו לארץ! על אף שקיימות מגבלות משלוחים על מותגים שזמינים באסוס ונמכרים גם בארץ כמו פול אנד בר וברשקה – על מנגו זה לא חל משום מה ואפשר להזמין משם בכיף. אין ספק שהמחירים באסוס, במיוחד אם לוקחים בחשבון את הקוד IL17 שמעניק 17% הנחה בקנייה מעל 50 פאונד, משתלמים משמעותית בהשוואה למחירים של המותג בארץ. סיסטר פקדה את מנגו עם תחילת הסייל האחרון ממש בימים האחרונים ותנו לי לומר לכן – לא נרשמו מציאות היסטריות ואני מוצאת שעדיין שווה להזמין מנגו מאסוס. כמובן שלא כל הדגמים שקיימים בחנויות נמצאים גם באתר, אך לעתים גם ההיפך קורה: פריטים שנוחתים לאסוס לא בהכרח דינם להגיע לארץ. בקיצור, שווה לבדוק ולהשוות מחירים.

האתרים הכי משתלמים להזמין מהם בגדים Fashion Tails היכן אתן מזמינות את הפריטים הכי שווים שלכן אונליין?