כשאפליקציית מזג האוויר שלי (כן, יש לי כזו, סתמו) מצביעה על כך שבארץ שוררת טמפרטורה מעל 30 מעלות, זה בדרך כלל הסימן המוסכם על כל הישראלים לשריין חופשה בחו”ל. לי מצפות אפילו שתי חופשות בחודשים הקרובים ולכן החלטתי לרכז לכן את ההמלצות הפרקטיות בתבל לכל מיני פיצ’פקעס שיכולים להקל על החיים שלכן בנופש וניתן להזמין אותם ישירות מאיביי.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tailsאם אתן לא מומחיות באריזות וגם אם כן, ה-packing cubes יקלו על חייכן. זה מוצר קלאסי לבעלות ocd ולא רק, כי זה מאפשר לשמור על ארגון במזוודה, לחלק את תכולתה לפי נושאים ובעיקר למנוע מכל מיני מוצרים שלא שייכים יחדיו – לגעת זה בזה במהלך כל הטיסה, מצמרר. סט של שמונה במגוון גוונים, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tailsהשנאה שלי לגיהוץ היא מעין קו מנחה בחיי, שמשפיע על כל מיני החלטות שאני עושה – למשל באריזת בגדים לחופשות. לא עוד, כי הזמנתי לאחרונה את הבייבי הזה שהוא למעשה מגהץ קיטור נייר עם תקע אירופאי שיסייע לחלץ אותי ממצוקת הבגדים המקומטים במאמץ מינימלי, ניתן להזמין כאן

.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tails

חלפו הימים בהם היה צריך להיטלטל לחו”ל עם אינספור מטענים ומתאמים, היום יש מתאם מולטי-טאסק אוניברסלי שאליו אפשר לחבר את כל מוצרי החשמל החיוניים שלנו. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tailsאני יודעת שטכנית הכרית הזו מיועדת לטיסה אבל בואו נאמר שלא הייתי מתנגדת לנמנם בתוכה ממש עכשיו, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tails

כי אני רוצה שתהיה לי ההזדמנות להאזין לברברה סטרייסנד בפול ווליום גם בחופשות, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tailsבמקום להיסחב לחו”ל עם דוגמיות לא מוכרות שעשויות לעולל לעור שלכן השד יודע מה, הדבר הכי פרקטי לעשות זה לקנות כמה אריזות פלסטיק מוקטנות ולהעביר לשם את תכולת הטיפוח שבו אתן משתמשות ביום יום, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tails

אמנם זו המלצה מעט יקרה יותר, אך אם אתן טסות הרבה ויש אוסף תכשיטים גדול ברשותכן – זו הדרך הכי פרקטית ויעילה שראיתי לארוז תכשיטים מבלי שהם ייהרסו וייסתבכו. אני בטוחה שגיהנום מורכב מאינספור שרשראות סבוכות שצריך להתיר, לכן מוטב לא להיקלע לעוגמת הנפש הזו, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tails

כי למה לא להבהיל את כל הנוסעות לידכן במטוס עם מסיכה נהדרת של Dr Jart? ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tailsתיק ג’יימס בונד לחופשות, כזה שיש בו גם עמדת טעינה ואמור למנוע גניבות. כמו כן, הוא נראה לא רע בכלל! ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי מהדורת הנסיעות Fashion Tails

תיק נסיעות קומפקטי ושימושי לכל מי שרוצה לארוז את כל הג’אנק שלה במקום אחד ולחסוך מקום, ניתן להזמין כאן.

מהם הגאדג’טים שעוזרים לכן להעביר את החופשה בשלום?