מכל הטרנדים החביבים עליי, אין ספק שבטרנדים הנוגעים לחטיפים יש לי עניין מיוחד. אם הגיעה לאוזניי השמועה על חטיף חדש שחייבים לטעום – תהיו בטוחות שאני אהיה שם. רצה הגורל והטרנד התורן נחת הישר בעיר מגוריי הנוכחית – חולון, אפילו במרחק הליכה קליל ממני. יש שיאמרו שזו קללה, יש שיאמרו שזו ברכה, כך או כך, כיאה לעיתונאית החוקרת שהנני, החלטתי לכתת רגליי עד לאגזיט הממוקמים ברחוב סוקולוב 62 בחולון כדי לבדוק על מה המהומה. לאחר מכן, פקדתי את הסניף שוב, רק כדי לוודא שלא טעיתי בפעם הראשונה – אני מסורה מאוד לתפקיד שלי, אתן מבינות.

טרנד וופל הבועות הגיע לישראל

אז בואו נתחיל עם השורה התחתונה הפעם: הדבר הזה טעים. הוופל טרי ומוצלח מאוד, אך גם המילויים המשתנים מבוססים על חומרי גלם טובים עם שילובים שפשוט עובדים. בפעם הראשונה הזמנתי את אופציית האוריאו ובפעם השנייה הזמנתי את היוניקורן, שהייתי משוכנעת שיהיה די דוחה אבל לבסוף התברר כמוצלח ולא מתוק יתר על המידה. לא נתקלתי בשום חטיף מעופש בפעמיים שאכלתי שם, כך שקיבלתי את הרושם שבאגזיט אכן שומרים על הטריות, שזה אחלה, כי אני לא רוצה שום ממצאים ארכיאולוגיים בחטיפים שלי.

בפעמיים בהן ביקרתי לא היה תור כך שהשירות היה מאוד מהיר ואפקטיבי. אני מתארת לעצמי שכאשר רק נפתחו ייתכן שהיו תורים ארוכים יותר אבל מסתמן שכל זה נחלת העבר כי אפשר לסיים את כל תהליך ההזמנה וקבלת החטיף (במקרה שלי גם החיסול הממוקד שלו) תוך שתי דקות בלבד. המחירים של המנות משתנים (אינני יודעת על סמך מה) ועולים סדר גודל של כ-30 ש”ח למנת וופל בועות עם מילוי וקיימת גם אופציה להרכיב את המנה לפי החטיפים שאתן בוחרות בעצמכן אם אף אחת מהאופציות המוכנות מראש לא נשמעות לכן.

טרנד וופל הבועות הגיע לישראלהמקום כשר וחוץ מוופל בועות, הרחיבו את המגוון לאחרונה גם לגלידה טבעונית שאפשר לקבל כמילוי, וופל ללא גלוטן, מילקשייקים ושייקים על בסיס פירות. הייתי אומרת שהמחירים מאוד סטנדרטים לקינוחים מהסוג הזה ומאוד נחמד שבמקום הרחיבו את האופציות כדי לפנות לקהל הרחב, מה שבדרך כלל לא קורה במקומות בסגנון.

ראוי לציין שאגזיט זו מעין עמדה שממוקמת בסוקולב, השאנז אליזה של חולון ולא בית קפה או גלידרייה מסודרת של ממש. יש שם כמה מקומות ישיבה בודדים שלא  מוגנים מפני השמש הקופחת ולא נקיים תמיד, כך שזה לא מקום להגיע אליו לבילוי או מקום שנעים לשבת בו, אם מישהי מכן שקלה לעשות זאת. זה מקום לקפוץ אליו על הדרך אם אתן גרות באזור או גם ככה נמצאות בחולון – ורוצות ליהנות מקינוח טעים באמת ולא סתם גימיק חולף.

אגזיט מקבלים ניקוד גבוה במדד החטיפים שלי, אבל בחייאת, סדרו מקום נורמלי לשבת בו!