התשובה היא כן והאמת היא שלא חשבתי שנגיע עד הלום. כשזה נוגע להרגלים האישיים שלי בקהילות, אני טיפוס שקט יותר. אני נמצאת בכולן, יודעת בדיוק מה קורה ומכירה את הנפשות הפועלות אבל לא תמיד אני מרגישה בנוח או יש לי את הכוחות להשתתף בדיונים באופן אקטיבי. יותר מכל, רציתי ליצור לעצמי קהילה שמדברת בדיוק בשפה שלי ותרגיש לי כמו הפינה שלי בפייסבוק, המשעמם להפליא בימים אלו, אגב. סיריאסלי פייסבוק, מה קורה? הכל טוב? 

בעיקרון רציתי להקים קבוצה שתופיע בפיד שלי לצד גיפים של חתולים, שזה בערך התוכן היחידי שאני נהנית לצרוך בימים אלו. לקבוצה קוראים Cool girl brand– הקבוצה של מותגי הנישה ברשת ורציתי לתת את השנקל שלי לגבי המשמעות העמוקה שעומדת מאחורי הקבוצה, כי אני לא מרגישה שהיא לגמרי מסבירה את עצמה רק מהטייטל.

Cool girl הוא מונח שלא מתייחס למעמד חברתי או כלכלי מבחינתי. מכירות את הבנות הקוליות שישבו במושב האחורי באוטובוס בטיול השנתי? אני לא הייתי כזו (בין היתר כי סיסטר זייפה חופש מחלה ונשארה תמיד בבית) ולא לזה התכוון המשורר. הכוונה לאוסף בחורות עם טעם טוב בפייסבוק שמחפשות המלצות לא שגרתיות או במילים אחרות: זה מקום לא סחי להימצא בו ברשת סחית למדי.

כאן לא תקבלו המלצות למסיר איפור של גרנייה אם תבקשו המלצה למוצר טיפוח מסוים וכאן לא תקבלו המלצה על לנדוור אם תבקשו המלצה על מקום כייפי לאכול בו בתל אביב. אני רואה אותנו כקהילה של נשים עם טעם טוב (לא בהכרח לדברים יקרים, אבל גם) שמחפשות לשתף ולקבל המלצות לעניין בדיוק באותה רמה. קול גירל יכולה לדבר על מוצר ביוטי נישתי שמצאה, על בושם נישה שקנתה בדיוטי, על סדרה שלדעתה קול גירלז חייבות לצפות בה ואפילו בית קפה פוטוגני שאנשים עדיין לא מדברים עליו מספיק.

זו קהילה שעוסקת בכל מיני נושאים כאשר המכנה המשותף הוא: להתרחק קצת מהמיינסטרים. זו הפלטפורמה שלנו לעסוק באיפור, טיפוח, אופנה, קולינריה, עיצוב פנים, טלוויזיה ואפילו חופשות, לדסקס על מותגי אינדי ולקבל מידע אינפורמטיבי ובעל ערך מחבורה של נשים שמבינות עניין כמונו. לסיכום, אם בא לכן לבלות בקהילה שעוסקת בדברים הכיפיים של החיים עם הרבה הומור, מוזמנות להצטרף לכאן.