כשזה נוגע למוצרי טיפוח קשה לי לשמור על נאמנות, מודה. גם אם יש מוצר טיפוח שאני נשבעת בו במהלך תקופה מסויימת בחיי, יכול מאוד להיות שיעבור פרק זמן ארוך אם בכלל, עד שאקנה אותו שוב מחדש כי בכל רגע נתון יש רשימה שלמה של מוצרים שמחכים שאדגום אותם. קשים הם חייה של בלוגרית שהופכת את העור שלה למעבדת ניסויים, אם כי לאחרונה אני מנסה להתמתן ולחזור לכמה אהבות מפעם.

אני אף פעם לא תומכת במירוץ הבלתי נגמר אחר המוצרים המושלמים ולכן תמיד מעודדת אתכן לדבוק במה שעובד לכן במקום לעשות רוטציה בין אינספור מוצרים. לאחרונה התחלתי אפילו לעשות את מה שאני מטיפה לו ולדבוק בכמה מוצרים שנותנים עבודה – למרות כל המוצרים שמחכים בסבלנות לתורם. הנה הצצה למוצרים שנמצאים באוסף שלי כרגע ובעיניי הם הטופ של הטופ:

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

למוצר הזה ייחסתי לפחות חלק בהחלמה שלי מאקנה בזמנו וכש-PAI נחתו בקאלט ביוטי, עניין אותי לראות האם נצליח לחדש את אש אהבתנו. מסתבר שזה עדיין מוצר שאני נשבעת בו והוא מצליח לשמור על העור שלי מאוזן גם בתקופות הורמונליות. ה- Perfect Balance Blemish Serum מכיל אבץ ושורה של רכיבים בוטאניים, אך מצליח בכל זאת לשמור על מרקם קליל שנספג במהרה ולכן מתאים גם לעור מעורב/ שמן וגם בקיץ. בכלל, אני חושבת ש-PAI הוא מותג שלא מדברים עליו מספיק וחבל, מכיוון שהוא מותג נקי לחלוטין ללא רכיבים שעשויים לגרות את העור ועם טווח מחירים סביר לחלוטין. את הסרום ניתן להזמין כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

אני יודעת שחפרתי עד אין קץ על ה-Vitamin C Paste של Lixir אך איאלץ לעשות זאת פעם נוספת, מכיוון שלא נפוץ למצוא בשוק מוצרים המבוססים על חומצה אסקורבית בריכוז 10% (ובאמת עובדים). מדובר במסיכה שמניחים בכל בוקר, מעסים לתוך העור למשך דקה או שתיים ומסירים. התוצאות הן מיידיות: העור נראה זוהר, חיוני ואחיד יותר. במהלך הסופ”ש כשיש לי קצת יותר זמן פנוי בבוקר, אני נהנית להשאיר אותה כמו מסיכה רגילה למשך 10 דקות. את המסיכה ניתן להזמין כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tailsמה שמעניין ב- Black Cumin של Odacite זה שהייתי משוכנעת שלא אחזור אליו שוב. נהניתי מאוד מהשימוש בו, מצאתי לבסוף אלטרנטיבה זולה יותר, קראתי מחקרים שלמים על התועלות של הכמון השחור לטיפול בפצעונים ולעור הפנים – ובכל זאת מצאתי את עצמי חוזרת לדבר הקטן והמכעיס הזה. אמנם המוצר של Odacite גרם לי כאמור להתאהב ברכיב הזה באופן כללי ובכל זאת, אני חושבת שיש משהו בדרך ההפקה של Odacite שהופכת את המוצר לאפקטיבי יותר ביחס לאחרים שניסיתי.

מדובר במחיר סחיטה של מעל 20 פאונד עבור 5 מ”ל של מוצר, שזה מוצר בגודל נסיעות לכל היותר ובכל זאת, אני מוצאת שזה שווה את ההשקעה לימים בהם יש לי פצעונים. בפעם הקודמת עקב שימוש תדיר הוא כמובן נגמר לי כעבור שבועיים בקושי, אך הפעם בגלל שתדירות הפצעונים שלי ירדה באופן דרסטי, אני מוצאת שבינתיים הוא מחזיק מעמד לא רע. ניתן להזמין כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

אין ספק שה-Advanced Night Repair של אסתי לאודר חזר לחיי באיחור ניכר בהשוואה לשאר המוצרים ברשימה – כעבור שבע שנים ליתר דיוק. אני זוכרת שכבר בתור בת 23 נהניתי מאוד מההשפעה שלו על רוטינת שגרת הטיפוח שלמעשה הייתה בלתי קיימת באותם ימים, אבל הנחתי שזו לא חוכמה גדולה כשיש לך עור של בת 23, נכון?

קפיצה קלה שבע שנים קדימה, לא רק אני השתניתי אלא גם המוצר עצמו: Advanced Night Repair עבר מתיחת פנים בשנת 2013 שהפכה את המרקם של המוצר לקליל יותר ופחות סיליקוני. לומר שאני זוכרת את ההבדל בין המרקמים אז והיום יהיה שקר, אבל אני זוכרת שנהניתי ממנו אז בדיוק כפי שאני נהנית ממנו כיום וכנראה זה מסביר מדוע מדובר במוצר אייקוני כבר כל כך הרבה שנים.

אז מה הוא בעצם עושה? זה סרום שיכול להתאים לכל אחת, ללא תלות בגיל, מאחר שהוא אמור לתקן את הנזקים שנגרמים לעור במהלך היום מנזקי הסביבה. הוא מכיל רשימה ארוכה מאוד של רכיבים לחותיים ובוטאניים – ואני מוצאת שהדרך הכי טובה להסביר את התועלות שלו היא פשוט לציין שהוא משפר ושומר על המראה הכללי של העור (הוא גם אינו שומני כלל ונספג במהרה לתוך העור). אני מאוד נהנית ממנו ומשתמשת כיום בו ובסרום של PAI לסירוגין. ניתן לקנות אותו בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tailsאת שני המוצרים הבאים אני מזכירה בנשימה אחת כי אני לרוב גם קונה אותם כסט: ה-Hair Oil של OUAI הוא ה-מוצר למי שתמיד חיפשה שמן שמזין את העור מבלי להכביד עליו ומבלי להרגיש שמנוני. יש לו את המרקם הקליל ביותר של שמן שיער שיצאתי לי לדגום ומאז שאני איתו, לא פזלתי לצד לשום כיוון אחר. ה-Wave Spray הוא כנראה מוצר טיפוח השיער האהוב עליי בכל הזמנים, מאחר שהוא באמת מסייע להעניק מראה של גלים יפים גם למי שאין לה שיער גלי במיוחד וגם מסייע להוסיף לשיער נפח תוך עניין של שניות. הבונוס? הוא לא מכביד, הוא לא מזרז חפיפה, הוא לא הופך את השיער לשמנוני או קריספי ולמעשה לא חושף את העובדה שהנחתן חומר על השיער. את השמן ניתן להזמין כאן ואת מעצב הגלים כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tailsכל כך קליל, כל כך אלגנטי, כל כך אפקטי. ה-Rose Booster של MV Organics הוא ללא ספק השמן הכי טוב שהשתמשתי בו אי פעם ואני אפילו אומר שיש סיכוי טוב שהוא מוצר הטיפוח האהוב עליי בכל הזמנים, כן, הוא עד כדי כך טוב. הוא השמן היחידי שיכול להתקרב לפנים שלי גם בקיץ ובעצם אין שום עונה או סיטואציה שבה הוא לא מתאים. הוא יכול להועיל גם לעור הרגיש ביותר ואפשר להשתמש בו כמוצר בפני עצמו או לטפטף טיפה ממנו בשילוב עם קרם הלחות שלכן. מדובר בשמן בעל פורמולה יפיפייה ועוד לא קרה שהמלצתי עליו למישהי שלא התאהבה בו גם, למרות תג המחיר שלו. את השמן ניתן להזמין כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

את שני המוצרים הבאים מאייהרב קניתי יותר מפעמיים ואפילו שלוש, כי אלו מוצרים שתמיד צריכים להימצא באוסף הטיפוח שלי. ב-Glow Peel Pads של פיקסי אני לא משתמשת בפנים, אלא בעיקר באזור הדקולטה, הזרועות וכפות הרגליים (אפשר גם בידיים). אני חשה שינוי ניכר במרקם של הגוף כשאני משתמשת בהם בהשוואה לתקופות הבודדות שהעברתי בלי: העור מרגיש ונראה הרבה יותר חלק בשימוש קבוע בפדים של פיקסי. אפשר כמובן גם לעשות בהם שימוש כפילינג לפנים וזה מוצר קלאסי לארוז בתיק לנסיעות אם אינכן מעוניינות להיסחב עם נוזלים. ניתן להזמין כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

לא משנה כמה מסיכות וכמה חומצות יש לי באוסף, יש מוצר אחד שחייב תמיד להיות שם וזו מסיכת הדלעת והחומצה הגליקולית של אנדלו. שימוש קבוע שלוש פעמים בשבוע זירז באופן משמעותי את הפיגמנטציה שנשארה לי על העור מהאקנה וכנראה שתמיד אזכור לטובה מוצרים שעזרו לי באותה התקופה. אני ממשיכה להשתמש במסיכה הזו באופן קבוע (אם כי בתדירות קצת נמוכה יותר) מאז ועדיין חושבת שזו המסיכה הכי טובה שאפשר לקנות, שלא לדבר על כך שהיא תחזיר לכן עודף מ-50 שקלים. ניתן להזמין אותה כאן.

מוצרי טיפוח שקניתי שוב ושוב Fashion Tails

סרמידים הם דבר מעולה שאתן יכולות לעשות לעור שלכן, הדבש מרגיע את העור גם כן והשילוב ביניהם ב-Honey Ceramide Full Moisture Cream הוא מוצלח ביותר. מדובר בקרם לחות שיכול להתאים לכל סוגי העור אך יש לי תחושה שבעלות עור מעורב או אפילו שמן ייהנו ממנו אפילו יותר, כי הוא כל כך קליל ואוורירי, קלאסי גם לעונת הקיץ. ניתן להזמין כאן.

לאילו מוצרים אתן חוזרות שוב ושוב?