במדורי האופנה האחרונים שלי עסקתי רבות בשאלה כיצד ניתן להוסיף גוונים שונים למלתחה, אך האמת היא שיש כל מיני דרכים להוסיף צבע למלתחה וזה לא מתחיל ונגמר רק באופנה. לאחרונה הבחנתי בכך שיש לי קולקציה הולכת וגדלה של כחול, או ליתר דיוק כחול נייבי והחלטתי שמין הראוי לבחון איך אפשר לשדרג את מלתחת האקססוריז, מוצרי הנייר ואפילו האיפור עם זריקת צבע:

קולור בלוק בכחול Fashion Tails Luba Shraga✛ פאוץ’ וקייס לטלפון של The Daily Edited: כבר הזכרתי את המותג הזה באחד ממדורי ה”צריכה את זה” אבל ברור לכן שסיסטר לא הייתה יכולה להתנגד, נכון? מדובר במותג שמייצר ליין של תיקים ואביזרים עם היכולת להוסיף ראשי תיבות, אחד הטרנדים החמים ביותר שיש עכשיו. עם משלוח בינלאומי חינמי ומהיר הודות לשירותי האקספרס של DHL, הממתק הזה נחת אצלי בבית תוך כמה ימים מרגע ההזמנה וגם אתן יכולות להזמין את זה ממש כאן.

✛ מובן לכן שאני לא אחת שתוותר על אופציה להוסיף מחברת חדשה לאוסף, נכון? רצה הגורל והמחברת של המזל שלי מגיע בגוון נייבי נחשק, שזה מפתיע לאור העובדה שאני דווקא משוכנעת שהקונסטלציה של מזל טלה היא לא מרשימה במיוחד אז הנה, קיבלנו פיצוי ראוי והנה, אני שוב עוסקת בנושאים ברומו של עניין. את המחברת ניתן להזמין כאן.

✛ Endless Silky Eye Pen של פיקסי בגוון Cobalt Blue: אם חשקה נפשכן לנסות את טרנד הצלליות הכחולות, הרי שהעפרון של פיקסי יכול לשמש כאלטרנטיבה ראויה. מדובר בעפרונות רכים כמו חמאה ופיגמנטיים מאוד, מהסוג שמזכיר לי מאוד את העפרונות המפורסמים של אורבן דיקיי שמאז לא הצלחתי למצוא להם תחליף ראוי. רק מה? כנראה שהתחליף המיוחל לא נמצא גם הפעם, שכן העפרונות של פיקסי למרבה הצער אינם עמידים עליי (בעוד שאחרים כן) וזה חבל, כי זה מוצר עם המון פוטנציאל. את העפרון ניתן להזמין כאן.

✛ OPI Road House Blues: כבר נדיר שאני מורחת לקים צבעוניים, בוודאי שכהים כל כך אבל אם בכל זאת מתחשק לי להשתולל קצת, אז הלק היפיפה הזה של OPI זו האופציה הטובה ביותר. גם אם אמרח אותו אחת לשנה במקרה הטוב, אני נהנית לבהות בו ולכן אין באמת סיכוי שניפרד. את הלק ניתן להזמין כאן.

✛ אני לא ממש יודעת עד כמה זה תופס כמוצר שעומד בסטנדרטים של הפוסט, אבל אני חייבת להמליץ על הגיליון האחרון של מגזין Kinfolk העוסק בפריז עם ההפקות היפות ביותר שאי פעם נראו בו (ולהבדיל מהפוסט הזה, הפעם מדובר בסטנדרטים מחמירים במיוחד). את המגזין ניתן להזמין כאן.

קולור בלוק בכחול Fashion Tails Luba Shragaהדבר הכי קרוב לווייב של הפוסט שלבשתי לאחרונה, היה האאוטפיט הזה לקפה של חברה. בהתחלה חששתי שהשילוב הזה יהיה קצת טו מאץ’, שכן אני לא מרבה ללבוש בגדים על טהרת טבע אחד בלבד אבל לבסוף התברר לי שמשהו כאן עובד ואם יש לי הזדמנות ללבוש את מכנסי הפיג’מה שלי בציבור, בוודאי לסשן אכילת פסטה, אז לא אוותר על כך.

אני לובשת: חולצה – מנגו (ברצלונה), מכנסיים – טופשופ (מהקיץ הקודם), נעליים – Paul Andrew מהאאוטנט (כבר לא במלאי), תיק – De Mellier

איזה צבע תרצו לראות בפעם הבאה?