איפור טבעי הוא קונספט שאני מתעניינת בו כבר כמה זמן ועליו גם דיווחתי לראשונה לפני כמה שבועות. כבר אז הצהרתי שלמרות שאין בכוונתי לעשות מהפך שלם בתיק האיפור,  אם יש לי אפשרות להכיר לאוסף שלי מוצרים טבעיים הממשיכים את הקו בו אני לרוב דוגלת בטיפוח, מה טוב. כמו בכל דבר אחר, אני לגמרי מאמינה שזה עניין של איזון ולכן שילוב של מוצרי איפור בעלי פורמולות ‘נקיות’ הוא נושא שלגמרי נמצא על הרדאר שלי.

יחד עם כניסתם של מותגים אורגניים כמו Tata Harper, RMS ו-Perricone MD לתודעה שלי, אני רוצה להכיר לכן גם מותג מקומי, טבעי וטבעוני – מינרלז. הקוראות הותיקות בוודאי זוכרות שלפני כמה שנים מינרלז הופיעו כמה פעמים בבלוג עוד במתכונת הקודמת שלו עם מדריך איפור שלם: פודרת ה-Halo מתחת לעיניים והמברשות של המותג המשיכו ללוות אותי משם הלאה ואילו היום הייתה לי הזדמנות לבדוק מה חדש ולהתנסות שוב בקונספט של איפור מינרלי.

בעת שבחרתי את המוצרים שיצרו את הלוק שתראו בפוסט, הנטייה הטבעית שלי הייתה לגשת אל עבר הגוונים החמים כדי ליצור מראה Sun kissed על בסיס טבעי. אני מודה ומתוודה שמראה איפור מורכב לא התקרב לעפעפיים שלי מזה חודשים, כהעדפה מוצהרת להתעסק בכך כמה שפחות ובמקום זאת בחרתי להעניק דגש על מראה עור הפנים.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tailsעל אף שנהניתי להשתמש גם באיפור הפנים שקיבלתי בסקירה הזו, אין ספק שהשלב שמצא חן בעיניי יותר מכל היה באיפור העיניים: פתאום נזכרתי איזה תהליך יצירתי ומהנה זה לערבב צלליות וכל הטרחה שהרגשתי שכרוכה בטשטוש הגוונים יחדיו נעלמה כלא הייתה. אחת הסיבות לכך נובעת מכך שהצלליות של מינרלז פשוט נמסות יחדיו, הן הודות למרקם שלהן והן הודות לסקאלת הגוונים שבחרתי – כך שאילו היה ניתן להרכיב ממנה פלטה, בוודאי הייתה הופכת לפלטת הצלליות המושלמת בעיניי לקיץ.

מתאים גם למתחילות?

הודות לקלות בה ניתן לטשטש את הצלליות ואת שאר מוצרי הפנים, הייתי אומרת שהקו של מינרלז מתאים בהחלט גם למשתמשות מתחילות. כמו כן, הייתי אומרת שבדומה למוצרים קרמיים שנמסים אל תוך העור ובשל כך מתאימים מאוד לעור בוגר מבלי להדגיש קמטוטים ו/או טקסטורה, כך בדיוק זה גם עובד עם מוצרים מינרליים. אני תמיד שמחה לפגוש במוצרים אשר אינם מתאימים רק לעור צעיר ומושלם, כך שאם אתן מחפשות מוצרים שמתמזגים היטב עם שאר האיפור במקום “לשבת” על גבי העור, זו אופציה שכדאי לבדוק.

ככל שהזמן חולף, אני מוצאת את עצמי שולפת יד אל מוצרי אבקה דחוסים כמה שפחות, מאחר שאני מוצאת שמוצרים קרמיים הם פשוט הנוחים והמחמיאים ביותר ואל הרשימה הזו אני יכולה לצרף כעת גם את המוצרים המינרליים. יש נטייה לחשוב שההתעסקות עם מוצרי אבקה בתפזורת היא מעייפת ואפילו מסורבלת לשימוש אבל זו האמת: המוצרים עצמם מאוד נוחים לשימוש, יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שיש Fallout מהמוצרים באופן טבעי ולכן העדפתי במראה כזה לאפר קודם את העיניים ולהקפיד לסדר היטב את שולחן האיפור כך שלא ייאספו חלקיקי חומר על משטח העבודה.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

מוצרי הפנים בהם השתמשתי:

✛ ברונזר Lovestoned 570 –  אני מודה שהמוצר הזה הבהיל אותי בהתחלה כי חששתי שיהיה פיגמנטי או אפילו מנצנץ מדי. יחד עם זאת, גיליתי שהסווטץ’ שלו מטעה, מכיוון שעל הפנים הוא פשוט מתמזג בצורה מושלמת ועובד נהדר גם עם הסומק וההיילייטר שהנחתי אחריו. זה מסוג המקרים שבהם אסור לסמוך רק על הסווטץ’ כדי להסיק מסקנות ולכן אני שמחה שאזרתי אומץ להשתמש בו. גם הגוון שלו מעולה כברונזר: לא קר מדי ולשמחתי הרבה גם לא כתום מדי. אמנם אני בינתיים שומרת אמונים לברונזרים הנוזליים שלי, אך אמשיך לשחק איתו ובהמשך אקבע האם הוא יהפוך לחבר קבוע בתיק האיפור שלי. הברונזר עולה 115 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails✛ סומק angie – בסומק הזה לא השתמשתי לבסוף מכיוון שלמרבה הצער יש לי רק סט לחיים אחד ויחיד, אבל החלטתי שיהיה נכון להזכיר אותו היות ומדובר בגוון ורדרד ניודי מהסוג שמאוד מחמיא לבהירות. מדובר בסומק בגימור מאט ובליין ניתן למצוא גוונים שיחמיאו גם לבעלות עור עמוק יותר כמו גם סמקים שמשלבים בתוכם גם היילייטר ובכך מאפשרים לדלג על השלב הזה. הסומק עולה 110 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

✛ סומק בגוון Julia – הו ג’וליה, ג’וליה, אחת הכוכבות הגדולות של הפוסט הזה. תגידו לי, איך אפשר להתעלם מהגוון הזה? גוון קורלי שנראה כמו אבטיח עסיסי בקיץ, לא שימרי ולא מנצנץ. הסומק הזה פיגמנטי באופן מפחיד ואני מודה שאני נמשכת בדרך כלל לגוונים קצת פחות פיגמנטיים כי אני מוצאת שקל יותר לעבוד איתם. יחד עם זאת, אין שום דבר שביוטיבלנדר לא תוכל לטשטש, אז אני יכולה בהחלט להעיד על כך שהגוון הזה לגמרי שווה את זה. הסומק עולה 110 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

✛ היילייטר Feels 402 – האהוב עליי מכל מוצרי הפנים זה ההיילייטר, מכיוון שלדעתי הוא לא פחות ממושלם. אם אתן בעלות עור בוגר יותר ו/או לא אוהבות היילייטר מטאלי שמחזיר אור, זה בדיוק המוצר עבורכן. המוצר מעניק הברקה עדינה ועם זאת נוכחת, הוא מתקבע בצורה שמזכירה לי מאוד היילייטרים קרמיים האהובים עליי ביותר לאחרונה. הוא לא מנצנץ, אין בו חתיכות גליטר, הוא רק מספק הברקה אמיתית ויפיפייה, נמס לתוך העור כמו חמאה ונוח לעבוד איתו – נכנס הישר לתיק האיפור שלי. ההיילייטר עולה 110 ש”ח וניתן להזמין אותו כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tailsסווטצ’ים של כל החבורה:

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

ההיילייטר + סומק ג’וליה זה שילוב שמרסק לבבות.

הפודרות בהן השתמשתי:

את הפודרות של מינרלז אני כבר מכירה היטב וזוכרת להן חסד נעורים כבר משנת 2015 בערך ועד היום: פודרות גימור שגרוסות דק ומעניקות אפקט איירבראש לפנים. הפודרות קלילות מאוד, לא מתקבעות לתוך הקמטוטים ולכן גם הן יתאימו לעור בוגר ולכל מי שרוצה להיראות רעננה ולא מקומחת. בפודרת ה-Halo השתמשתי מתחת לעיניים ובפודרת הגימור Blurred Lines השתמשתי על כל שאר אזורי הפנים עם מברשת רחבה.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

לפודרת Halo יש תת גוון ורדרד שמסייע במעט בטשטוש כהויות מתחת לעיניים ואילו לפודרת Blurred lines יש אפקט מאיר וגימור יפיפה, בדומה לפודרות המפורסמות של Hourglass נניח. שתיהן נכנסו לתיק האיפור הקבוע שלי, Halo עולה 110 ש”ח ואילו Blurred Lines עולה 115 ש”ח, ניתן להזמין אותן כאן וכאן.

נעבור לצלליות, הכוכבות הגדולות של הפוסט הזה לטעמי:

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails✛ צללית ray of light – צללית זהובה בה השתמשתי על כל שקע העין וכנקודת הארה בזווית הפנימית של העין, הצללית עולה 85 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails✛ צללית china girl – צללית בגוון חום שזיף בעלת גימור משי מבריק,  בה השתמשתי בשקע החיצוני של העין ומתחת לקו הריסים התחתונים, ניתן להזמין אותה כאן.

✛ צללית En Rose: הצללית האהובה עליי בפוסט הזה וצללית שלדעתי אין לי כזו באוסף. גוון ורוד בינוני מאט, פיגמנטית מאוד, מושלמת למעברים ולשקע העין. הצללית עולה 85 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

צללית Bed Of Roses – אחותה של הצללית הקודמת, רק בגימור משי מבריק, טשטשתי גם אותה קלות בשקע העין כדי להעניק קצת יותר עומק למראה האיפור. הצללית עולה 85 ש”ח וניתן להזמין אותה כאן.

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

מימין לשמאל:

China girl
Bed Of Roses
Ray Of Light
En Rose

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tailsמאחר שכל כך אהבתי את המשחק עם הצלליות, החלטתי ללכת על מראה דרמטי קומפלט עם עיפרון שחור של פיקסי שטשטשתי באמצעות מברשת עיפרון כדי ליצור מראה מעושן לקיץ:

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

היכרות עם ליין האיפור הטבעי של מינרלז Fashion Tails

מקווה שהפוסט היה עבורכן שימושי, אני מודה שלא רציתי להסיר את האיפור בסוף היום!

** פוסט זה נוצר בשיתוף פעולה עם מינרלז