אני מתנצלת מראש אם ייפלטו לי בדיחות גסות במהלך הפוסט, אחרי הכל, אנחנו מדברים כאן על מוצרי סטיק ויש לי הומור של בת שנתיים. לא מפותחת במיוחד. בכל אופן, התכנסנו כאן כדי לדבר על מוצרי סטיק, טרנד ענקי בעולם האיפור ואפילו c,juo הטיפוח. מדובר בטרנד שמייצג לדעתי כל מה שבחורה עסוקה צריכה: מוצרי מולטי-טסק שאפשר להשתמש בהם במהרה באמצעות האצבעות ולארוז בקלילות לנסיעות, אז כפי שניתן להבין – אני בעד.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga

✛ Bobbi Brown Confidence Stick: אני אישה עצמאית והביטחון שלי אינו תלוי בשום סטיק, אך בכל זאת אני נהנית להשתמש בפריימר של בובי בראון. מדובר בפריימר נקודתי למילוי נקבוביות, שניתן להשתמש בו מתחת או מעל האיפור והוא שימושי מאוד למתאפרות על הדרך. לא תמיד אני זוכרת להשתמש בו כך שאינני יכולה להגדיר אותו בתור הפריימר הקבוע שלי, אך כשזה קורה אני נהנית ממנו מאוד.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga✛ Nudies Tinted Blur Stick: ניודסטיקס הוא מותג שהתנסיתי בו לראשונה ממש לאחרונה וככל שאני מנסה אותו יותר, כך אני משוכנעת שהוא תפור עליי. המייקאפ סטיק הוא השקה חדשה של המותג והוא מצליח להעניק כיסוי קל ולהעניק מראה אחיד לעור תוך שהוא לחלוטין בלתי מורגש. מוצרים שהם בדרך כלל עד כדי כך בלתי מורגשים הם גם אלו שלא מעניקים כלל כיסוי אלא רק מאחדים את גוון העור, אך המייקאפ של ניודסטיקס מצליח לעשות הכל. הלכתי באופן טבעי על הגוון הבהיר ביותר, Light1 ואני מרגישה שיכולתי לעלות בגוון אחד למעלה, אבל זה באמת לא קריטי מאחר שניתן לטשטש את המוצר בקלילות. אני אגב, עובדת כמו תמיד עם הביוטיבלנדר אבל ניתן בקלות לטשטש אותו גם עם האצבעות או עם מברשת. את המייקאפ ניתן להזמין כאן.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga✛ Concealer Pencil: יחד עם המייקאפ הזמנתי גם קונסילר סטיק, או עפרון קונסילר אם תרצו – גם כן של ניודסטיקס. גם הפעם יכולתי לעלות בגוון מה-Light1 אך גם הפעם אני מוצאת שזה לא כזה קריטי. המוצר מזכיר מבחינת ביצועים את ה-Stretch Concealer של גלוסייה, רק שהוא משמעותית פחות קרמי ולחותי ממנו, מה שיכול דווקא להוות יתרון עבור חלקכן. את הקונסילר ניתן להזמין כאן.

✛ Chanel Blush no.25: אני מרגישה שחפרתי עד בלי די על הסומק סטיק החדש של שאנל אבל היי, לפחות אני עקבית בהמלצות שלי. אם אתן רוצות סומק קרמי או מוצר סטיק או מוצר איפור אחד ויחיד באוסף שלכן (ייתכן שאני מגזימה) – אז זה ללא ספק המוצר עבורכן. סומק בעל פורמולה נהדרת המעניק גוון טבעי ובריא ללחיים, קל לטשטוש ובשום פנים ואופן לא ניתן להגזים איתו.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga✛ highlighter stick של פלורמר בגוון 01: אני רוכשת חיבה להיילייטרים בתצורת הסטיק של פלורמר עוד מאז השת”פ שלהם עם יאנה פרוביז וגם המוצר הזה לא אכזב אותי. למוצרי הסטיק של פלורמר יש פורמולה שלדעתי מרגישה הרבה יותר יוקרתית מעלותם האמיתית ואילו גוון 01 הוא גוון שמפניה מדויק לעור הפנים שלי. רק עם הקונטור שלהם לא נחלתי בינתיים הצלחה ולא מצאתי גוון שמתאים לי, אבל המוצר הספציפי הזה נכנס במהרה לתיק האיפור שלי. את ההיילייטר ניתן להשיג אותו בסניפי פלורמר ברחבי הארץ או בגילטי, ממש כאן.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga✛ Glossier Haloscope Moonstone: ההיילייטר של גלוסייה מאיים להפוך לאחד האהובים עליי בכל הזמנים, בייחוד בגוון הזה. הוא אכן גלוסי חברות, זה לא אירוני, אבל במידה. הוא מעניק הברקה נוכחת, אבל במידה וכל דבר קורה כאן במידה חוץ ממידת התאווה שלי כלפיו. הדרך הכי טובה להניח את כל מוצרי הסטיק שהזכרתי אגב, היא עם אצבעות וזו אגב – לא בדיחה גסה. אני מוצאת שהנחה ישירות מהמוצר עלולה בחלק מהמקרים “להרים” את האיפור מתחת וסיסטר לא רוצה להחריב לעצמה את הוודג’ בגלל סטיק סורר. את ההיילייטר ניתן להזמין כאן.

✛ Ciate Dewy Stix: היילייטר גלוסי באקסטרים הוא ההיילייטר סטיק של Ciate והוא בעצם מעין וריאציה להיילייטר של גלוסייה רק על סטרואידים. למעשה, הוא כל כך שמנוני שהוא לא מתקבע בשום שלב לאורך היום אלא נשאר לחותי. בוודאי רובכן בשלב הזה אומרות “תשמידי את התועבה הזו לפני שהיא מטילה ביצים” אבל תופתעו לגלות שאני דווקא אוהבת את זה מאוד. ניתן להזמין כאן.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga✛ nyx jumbo pencil in rust: אני לא רוצה להיות זו שמפלה בין עיפרון לסטיק, אבל החלטתי שהג’מבו של ניקס עבה מכדי להיחשב כעיפרון ולכן אני מסווגת אותו כסטיק. חברות, אם אי פעם תהיה לכן דילמה האם מה שעומד לפניכן עובר כסטיק או נחשב עיפרון – תשלחו לי מייל, אשמח לקבל תמונות ממגוון זוויות ולהחזיר תשובה מפורטת. בכל מקרה, מדובר במוצר אייקוני שכמעט ואין טעם להציג אותו, אך בכל זאת, הנה אנחנו כאן, טוחנות את הסטיק הזה עד דק. גוון rust יתאים לכל חובבות הגוונים החמים והוא יכול לשמש הן כעיפרון והן כבסיס לצללית (או צללית בפני עצמה אם אתן בעניין). ניתן להזמין אותו כאן.

אזעקת טרנד: מוצרי סטיק Fashion Tails Luba Shraga

✛ Su:m37 Miracle Rose Cleansing Stick: מוצר טיפוח בתצורת סטיק? כן חברות, העתיד כבר כאן. מוצר הניקוי הקוריאני של Su:m37 נחשב למשובח, אך ברוב עוונותיי טרם הגעתי אליו. כל זה עתיד להשתנות כשמוצר הניקוי שלי מגלוסייה יסתיים בקרוב ואז אני והסטיק המשובח הזה נתאחד בכל ערב. המלצתי עליו כאופציה טובה בפוסט מוצרי הניקוי לפני כמה חודשים ונדמה שחלקכן חוויתן מיינד פאק מעצם הבחירה לשלב מוצר ניקוי וסטיק באחד. אז כן, משתמשים בו כמו דיאודורנט סטיק בעיקרון, רק על הפנים וכן, זה שימושי במיוחד לנסיעות וכן, אני כבר לא יכולה לחכות לנסות אותו!  אגב, מסתבר שיש בעיית מלאי חמורה של המוצר הזה ספציפית ולא ברור אם הפסיקו לייצר אותו, אבל אם בכל זאת בא לכן לנסות מוצר ניקוי בסטיק מקוריאה, תבדקו את זה של NEOGEN, ממש כאן.

אז איך אתן אוהבות את הסטיק שלכן?