תקראו לזה תחושת בטן מטורפת, תקראו לזה אינסטינקטיים פראיים – אבל משהו בי אומר שהקיץ כבר כאן. בקיץ רוטינת האיפור שלי עוברת שינויים קלים ולמרות שאני עדיין נהנית מהמראה הלח והמיוזע, לפעמים אין ברירה אלא לשלוף את התותחים הכבדים מתוך מגירת האיפור ולשפכטל את עצמנו לדעת. אחד המקרים הללו התרחש ממש אתמול, עת רצה הגורל והוזמנתי לחתונה בטבע באחד הימים החמים בשנה.

החלטתי לאחסן את מראה הג’יילו הקורן שלי במקרר וללכת על מראה מאט. מה אומר לכן? שעות בחוץ ביום מהביל + חופה בחוץ והוודג’ שלי? פלולס, אם יורשה לי להעיד על כך כמובן. נראיתי כמו פיליפ בחתונה המלכותית: בקושי היה ניתן לזהות שאני בין החיים ולא נניח, פלקט מהלך בשמלה,  מרוב שהפרצוף שלי לא זז ולא נכנע לתנאי הסביבה הקשים שבחוץ. נראיתי כמו פסל ברונזה של סטאלין, עם שיזוף מלאכותי קומפלט (אם קראתן את הפוסט שפורסם אתמול אתן יודעות בדיוק למה הכוונה), נראיתי לא מבריקה בעליל אפילו במצלמות חסרות הרחמים של המגנטים. זה היה מבריק כמה שנראיתי לא מבריקה!

שלושה מוצרים הביאוני עד הלום והייתי עומדת עם כל אחד מהם מתחת לחופה גם כן:

שלושה מוצרים ל-30 מעלות בצל✛ Fluide Matifiant Hydratant של קודאלי: הצהרתי לא פעם על אהבתי לתחליב המאט של ל’אוקסיטן, אך זה כעת נמצא בנשימותיו האחרונות, השם יקום דמו. כמו כן, פעמים רבות ציינתן בפניי כי אין לכן סניפים של המותג ליד הבית ודמי המשלוח שלהם באתר אכן מבאסים מאוד. לכן, היה דרוש למצוא פתרון נגיש וכך הגעתי לקודאלי, עם תחליב לחות/ פריימר אשר מאוד מזכיר בתכונות שלו את התחליב של ל’אוקסיטן בכך שהוא עוזר לשמור על הוודג’ גם בקיץ. ניתן להזמין כאן.

✛ Double Lasting Foundation של Etude House: הכירו את המייקאפ החדש באוסף שלי ואני מרשה לעצמי אף לומר – אחד המייקאפים הכי טובים שניסיתי אי פעם. מדובר במייקאפ קוראיני שהוזמן כחלק מהתחקיר המעמיק שאני עורכת לטובת פוסט מלא בפייבוריטים מקוריאה והפתיע אותי בגדול. הוא אמור להיות מעין דיופ ל-Double Wear האייקוני של אסתי לאודר אך לטעמי יש בו את כל מה שלא איפשר לי להתאהב בדאבל וור בזמנו: גימור סמי-מאט וכיסוי בינוני (אני משערת שנבנה, לא טרחתי לבדוק). אני מניחה אותו עם ביוטי בלנדר והוא מצליח לכסות בקלילות גם את כתם השמש שלי תוך שהוא מותיר גימור יפיפה שלא “יושב” על גבי העור. הגוון שלי הוא Ivory והוא גם מגיע חמוש במקדם הגנה SPF34. לדעתי? לחטוף. ניתן להזמין כאן.

✛ Mac Fix Plus Matte: אחרון חביב נחת אצלי לסקירה והוא הפיקס מאט בגרסת המאט. חיכיתי לגרסה הזו כמה שבועות טובים, הרבה לפני שזו נחתה בישראל ולכן כל כך שמחתי להניח את הטלפיים שלי עליה. נכון, אני לא בחורה חובבת מאט בדרך כלל, אבל הפיקס פלאס הוא מוצר כל כך אייקוני באוסף האיפור שלי כל כך הרבה שנים, עד שהיה לי ברור שגם גרסת המאט תעשה עמי חסד. מדובר בעצם בתרכובת הלחותית הרגילה של הפיקס פלאס עם רכיבים סיליקוניים שמסייעים לנעול את האיפור במקום. אם מעולם לא התחברתן לפיקס פלאס בגרסה הרגילה כי חיפשתן מוצר מקבע – בינגו ואם אתן חסידות של הפיקס פלאס הקלאסי כמוני, יש לי תחושה שתהנו גם מהגרסה הזו. המוצר זמין בחנויות מאק ברחבי הארץ.

אתן בטח שואלות: הלו גיברת?! מה עם הפודרה? ובכן, השתמשתי בפודרה, בפודרה החדשה שלי מסיסלי אבל לא כללתי אותה ברשימה כי היא יותר פודרת גימור מאשר כל דבר אחר – משמע היא מעניקה לעור אפקט פוטושופ שמרכך את המראה של העור אבל היא לא פודרת קיבוע קלאסית. אני מוצאת שעם השילוש הזה אפשר להשתמש גם בפודרת גימור, לאו דווקא זו של סיסלי אלא גם אלו של Hourglass באות בחשבון והאפקט יישאר אותו אפקט.

אם העור שלכן שומני, אפשר בהחלט לקחת בחשבון שימוש בפודרה מקבעת אך אם העור שלכן יבש, יכול להיות שהשילוב עם פודרה מקבעת בנוסף לכל המוצרים שמופיעים בפוסט יהיו כבר כבד מדי

. בכל אופן, זה היה הלוק הסופי שלי וכך בדיוק גם חזרתי הביתה, רק בשילוב עם עיניים שמשתוקקות לפגוש במיטה:

שלושה מוצרים ל-30 מעלות בצל

אני לובשת שמלה מ- Other Stories & אותה ניתן להזמין כאן (עם חברת שילוח)