חברות, הרגליים שלי שזופות. יש לי הערב חתונה ולראשונה בחיי הבוגרים הרגליים שלי שזופות. הן אינן שזופות כי צליתי אותן כמו נקניקיות בשמש אלא כי מצאתי תכשירים שיכולים לשמש אפילו טיפוס חסר כל כישורים כמוני, שאפילו המלאכה לשזף את עצמו באופן שווה נשמעת מורכבת ומעייפת מדי. סיפרתי לכן לא מזמן על הדור החדש של המשזפים העצמיים ואתן יכולות להיות בטוחות שבעיית האונליין שופינג של סיסטר לא איפשרה להניח לה לטרנד הזה בצד מבלי לבחון זאת בעצמה.

שיזוף עצמי לשלגיות Fashion Tails Luba Shragaבצד ימין הוא ה- The Gradual של Tan Luxe, מותג שמתמחה בפתרונות שיזוף עצמי נוחים לשימוש. מדובר למעשה בטקסטורת קרם שאני מורחת אחרי המקלחת במקומות שאני חפצה להיראות שחומה יותר בהם. תוך שעתיים השיזוף מתחיל להתפתח והייתי אומרת שתוך כחצי יממה הוא כבר מקבל את הצורה הסופית שלו. היתרונות של המוצר הוא שמדובר בפורמולה מאוד מלחחת, שקל לפזר על הגוף והגוון שמפתח נראה מאוד טבעי אפילו עליי (NW13 מיינד יו): לא כתום בשום צורה, לא כהה מדי, אלא גוון טבעי של נשיקה (לא מסרטנת*) מהשמש. יתרון נוסף הוא שהמוצר אינו דביק ולא מכתים שום דבר: פרשתי לישון שנ”צ בשישי אחרי שמרחתי אותו בצהריים והוא לא השאיר אפילו סימן לצבע על המצעים.

יחד עם זאת, הוא אינו נטול חסרונות: ראשית, הריח שלו די חזק ואני משערת שכך מריחים תכשירי שיזוף עצמיים קלאסיים. במהלך אותו שנ”צ מפורסם יכולתי להריח את המוצר עליי, אך בהמשך היום וככל שהשיזוף התקבע – הוא התפוגג. שנית, דרוש תהליך של ניסוי וטעייה כדי להגיע לשיזוף המושלם: הייתי אומרת שבפעם הראשונה השיזוף היה נראה אחיד בכ-80% ובפעם הבאה השתדרגנו לכ-90% אבל עדיין לא הגעתי לשיזוף מושלם איתו. מאחר שהחומר עצמו לבן ואתן לא ממש רואות איך הוא יתקבע כשאתן מורחות אותו, קצת קשה לדעת האם כיסיתן הכל או לא. מאחר שהגוון המתקבל הוא טבעי, אני מוצאת שהטעויות הן לא כל כך נוראיות ובכל זאת, הייתי מעדיפה להימנע מהן. את המוצר ניתן להזמין כאן (מגיע בגוון אחד ויחיד).

משמאל נמצאים מי השיזוף של Isle Of Paradise עליהם דיווחתי גם כן בהתלהבות בפוסט על טרנד השיזוף העצמי. למיטב ידיעתי לא היה ניתן להזמין את המותג לישראל, עד שקוראת בישרה לי שטעות בידיי וביוטיביי הצדיקים מחזיקים במותג. מדובר במוצרים חדשים ובליין יחסית מצומצם אך משובח במיוחד. חיש מהר הזמנתי את מי השיזוף הורדרדים בגוון ה-Sun Kissed שמתאים לבהירות (יש שני גוונים כהים יותר בליין) והמתנתי בסבלנות.

המוצר נחת אצלי תוך שבוע בסך הכל ואתמול השתמשתי בו לראשונה. בהוראות השימוש נכתב שצריך לעשות פילינג לגוף 24 שעות לפני השימוש והחלטתי להיות תלמידה טובה וכך בדיוק עשיתי. מאחר שריססתי את המוצר לפני השינה, לא ממש ראיתי תוך כמה זמן הוא מתפתח, אבל יום למחרת התעוררתי עם מראה של אלת ברונזה, שחומה (טוב, בערך) ומוכנה לחתונה שמחכה הערב.

גם הפעם לא הייתי בטוחה באיכות הריסוס ובכמויות, לתחושתי לא ריססתי הרבה חומר כלל אבל גיליתי שזה מספק כי אכן קיבלתי את המראה הרצוי. גם הפעם הגוון שמתקבל מהמוצר הוא מאוד טבעי, ללא שום זכר לשיזוף כתמתם. לעומת זאת, הפעם אני מרגישה שהצלחתי כבר בניסיון הראשון להגיע לשיזוף אחיד של 95%, גם הפעם מדובר בחומר שלא מכתים ולא מלכלך את המצעים ואילו הפעם מדובר בניחוח קייצי נעים ונחמד שיש למוצר – לא משתלט כלל. למעשה, החיסרון היחידי במוצר זה שהמשאבה שלו קצת מעצבנת ולא נוחה לתפעול, פרט לכך הוא פלולס לדעתי (אולי גם זה ישתחרר קצת עם הזמן). בדו קרב בין שני המוצרים, זה של Isle Of Paradise מנצח לדעתי, אם כי שניהם מוצלחים בסך הכל ואמשיך להשתמש בשמחה בשניהם. את המוצר ניתן להזמין כאן.

שיזוף עצמי לשלגיות Fashion Tails Luba Shraga

המוצר האהוב עליי מהאתר גילטי מכל הזמנים הוא ה-Body Glow של RCK בגוון הבהיר ביותר, שליווה אותי בכל הקיץ הקודם וימשיך ללוות אותי גם הקיץ. הפעם לא מדובר במוצר שיזוף עצמי שמתפתח על העור אלא בדיוק כמו שהשם רומז – בודי גלואו. אפשר למרוח את זה על הרגליים, הדקולטה, הזרועות והיכן שאתן מוצאות לנכון והוא מעניק מראה קורן, בריא ויפיפה בעיניי.

לא מדובר במוצר שמתקבע ולכן הוא מיועד רק ליציאות והייתי מקפידה לשטוף אותו מעליי כשחוזרים הביתה אבל מעבר לכך הגוון שלו מתאים מאוד לבהירות (יש גם גוון מדיום ו-Tan לכהות ממני) ובעל פורמולה מאוד נוחה למריחה ופיזור אחיד על פני הגוף. הדבר היחידי שראוי לשים לב אליו זה שהמוצר אכן מנצנץ כשמביטים בו היטב לשמש, בעיניי זה נצנוץ יפה ולא גס או המוני בכלל, אבל אם אתן לא מתחברות לז’אנר בשום צורה – זה משהו לקחת בחשבון.

מעבר לכך, זה אחד ממוצרי הזהב שלי לקיץ ולדעתי זה תמיד מוצר שכדאי להחזיק באוסף, לכל מקרה. הוא גם מצטלם נהדר  כך שיכול להיות מאוד שימושי למאפרות מקצועיות. יש כעת מבצע על המוצרים המשזפים בגילטי וזו הזדמנות לחטוף את המוצר במחיר משתלם יותר, ניתן להזמין כאן.

מהם מוצרי השיזוף העצמי האהובים עליכן?