אני יודעת את זה, אתן יודעות את זה – אין צורך להתכחש לזה: בקרוב יהיה כאן ממש בלתי נסבל וזה גם אומר ששגרת האיפור שלנו תצטרך לעבור את ההתאמות הנדרשות למצב. לפניכן מחקר מדעי שמציג חמישה בסיסים איתם תוכלו לשרוד את הקיץ. המכנה המשותף של כל הבסיסים הוא מובהק: מדובר בבסיסים קלילים, אשר אינם מורגשים על העור, בעלי גימור יפיפה.

כמו כן, כל המוצרים שאציג בפוסט ללא יוצא מן הכלל ניתנים לאריזה בתיק האיפור ובשל כך מתאימים מאוד לטיסות לחו”ל (למעשה, עם שניים מהם כבר טסתי בעבר) ולכן מדובר בפרטנר המושלם לחופשת הקיץ שלכן. אם אתן מחפשות מראה לא מתאמץ, רענן ונקי לקיץ, כזה שלא ייראה מטויח ויישב בעייפות על העור, אז מזל טוב! אתן קהל היעד המושלם עבור הפוסט הזה.

חמישה בסיסים קלילים לקיץ

✛ האופציה הקוריאנית: Dr. Jart Dis A Pore BB cream

הבסיס הבא הוא פלא, מכיוון שאין בו גוונים שונים אלא הוא מגיע כצבע אחד ויחיד. למרות זאת, הוא הצליח להתאים את עצמו בצורה מושלמת לעור שלי, תוך שהוא מעניק כיסוי קל אך נוכח. יש לו טקסטורה קרמית וסמיכה, הוא מיטשטש כמו חלום ואכן מצליח להחליק היטב נקבוביות כפי שהטייטל שלו מבטיח. תוסיפו לתמהיל מקדם הגנה SPF30 כבונוס נחמד וקיבלתן את אחד הבסיסים הנעימים והטובים בהם נתקלתי לאחרונה. ניתן להזמין כאן.

✛ האופציה היוקרתית: Chantechaille Just Skin

אין הרבה לומר לגבי הבסיס של שאנטקיי פרט לכך שהפורמולה אכן מרגישה יוקרתית כמו תג המחיר. מדובר במרקם קליל שמיטשטש לכדי כלום על העור ובכל זאת משאיר אחריו גימור יפיפה וכיסוי מספק, עם תוספת של SPF15. אני לא בהכרח חושבת שהוא מתעלה על חברו הקוריאני מבחינת ביצועים, אבל זו ללא ספק אופציה יפיפיה למי שמחפשת ממתק יוקרתי עם ביצועים מעולים. הגוון שלי הוא Alabaster ותואם לגוון העור שלי (NW13). ניתן להזמין כאן.

✛ האופציה הזולה: Loreal Lumi Cushion

הפעם אנחנו יורדות קצת ברמה למייקאפ קושן של לוריאל, אבל זה רק בגלל שפתחנו את הרשימה עם שני תותחים אמיתיים. המייקאפ של לוריאל מפתיע בביצועים שלו בהשוואה למייקאפ מהדראגסטור וככל הנראה זה קשור לעובדה שבקבוצת לוריאל אפשר גם למצוא את ארמני, עם כמה מפורמולות המייקאפ הכי טובות בשוק כיום. אני לא משתמשת בספוגית שמגיעה עם המייקאפ אלא מניחה את המוצר באמצעות ביוטיבלנדר והחסרון העיקרי מבחינתי זה שהגוון הכי בהיר N1 כהה בכחצי גוון עליי. למרות הכל, הייתי מסכמת ואומרת שזה בסיס מעולה, עם סקאלת גוונים קצת מוגבלת ופורמולה מעט פחות אלגנטית בהשוואה לשניים הקודמים ברשימה. ניתן להזמין כאן.

✛ האופציה הנגישה: Pixi H2O Skintint

בכוונה הכרתי את פיקסי בתור האופציה הנגישה ולא הזולה, כי למרות שפיקסי מסווגים בתור סוג של מותג דראגסטור, בפועל הם לא ממש זולים. לעומת זאת, הם בהחלט מאוד נגישים מכיוון שהתפוצה שלהם ברשת מאוד רחבה ולכן קל יחסית להניח את ידיכן על המוצרים של המותג. בסיס ה-H2O הוא הותיק ברשימה והגעתי אליו הודות להמלצה של קוראת, אז תודה! הוא המייקאפ בעל המרקם הקליל ביותר ברשימה מכיוון שאכן מרגישים את הנוכחות המימית ואפילו המקררת שבו, מה שהופך אותו לנעים במיוחד בקיץ. מבחינתי הוא בסיס מושלם מכל הבחינות, מכיוון שהוא בעל כיסוי מספק, גימור יפיפה וכאמור – מרקם מעניין וכייפי. האישיו היחידי איתו זו סקאלת הגוונים המוגבלת: אני מסתדרת היטב עם גוון מספר 1 אך פרט לו יש רק עוד שניים ברשימה, שזה די מצער. ניתן להזמין כאן.

✛ האופציה הקולית: Glossier Perfecting Skin tint

מדובר בבסיס הקליל ביותר ברשימה ולמעשה כזה שאינו מספק כיסוי כלל, אלא רק אחידות ומראה מלוטש יותר. כמו כן, הוא הבסיס הכי בלתי נראה ברשימה, כך שאם אתן רוצות להיות משוכנעות שלא ייראו שום סימן של מייקאפ עליכן – זה המנצח. רבות עשויות לחשוב בטעות שזה מעין “מייקאפ של דוגמניות”, כלומר מוצר שמתאים למי שיש לה עור פלולס מלכתחילה, אך אני לא בהכרח מסכימה. אני בהחלט מסווגת אותו כבסיס יומיומי יותר אבל אני בהחלט חושבת שזה עניין של טעם והעדפה. הנחת הסקין טינט עם כיסוי נקודתי של קונסילר יכול לתת מראה פרשי, לא מתאמץ ונושם. את הבסיס ניתן להזמין כאן (תוכלו להשתמש בקוד שיקנה לכן 10% הנחה באמצעות קנייה דרך הלינק הבא)