סיור בחדר ארונות, נשמע כל כך זוהר, נכון? אז כך גם אני חשבתי, אבל גיליתי שבפועל, חדר ארונות זה לא בהכרח הדבר הכי פונקציונלי. כדי להפוך אותו לכזה, קניתי את שידת המגירות HEMNES של איקאה (קליק לפרטים) וסחבתי איתי את מתלה הבגדים הנאמן שלי שקניתי בזמנו ב-100 ש”ח גם כן באיקאה ולהפתעתי הרבה מחזיק מעמד עד עצם היום הזה.

המקומות האהובים עליי לקנות פתרונות אחסון הם שוב, איקאה אך גם באלי אקספרס, לכן בסוף הפוסט תוכלו למצוא כל מיני לינקים שימושיים לאחסון משלכן. לשמחתי הפתרונות שהזכרתי הפכו את חדר הארונות לשימושי הרבה יותר, כך שלא הייתי צריכה לשנות שום דבר במערכת האחסון עצמה ויכולתי להשאיר אותה כפי שהיא (אני משערת שגם היא מאיקאה). חוץ מאשר לאחסן את כל הבגדים שלי, חדר הארונות מאחסן גם את הבגדים של נתן, מצעים ואחסון כללי – כך שבהחלט הייתי צריכה למצוא דרך להוציא מתוכו את המקסימום האפשרי.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shragaכך נראית השידה שלי, היא מארחת עליה מגש מראה מ-H&M Home ועליו כל אוסף הבשמים שלי, לידו תיק רנדומלי שהזמנתי מאלי אקספרס לצילומים ושידת מגירות קטנה שקניתי בזארה הום כשרק נפתחו בארץ ואני מאחסנת בה פיצ’פקעס ותכשיטים שאני לא משתמשת בהם ביום יום. כמו כן, יש שני פתרונות אחסון עם מחיצות שבהם אני מסדרת את אוסף הגרביים שלי. חיי הזוהר.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shragaהו, כל הבשמים עם הריחות המעופשים האהובים עליי. תרצו לראות פוסט אוסף בשמים? כתבו לי בתגובות!

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

המדף מעל השידה מאחסן את אוסף הכובעים שלי. לא כל כך נוח להגיע אליו וכשניסיתי לאחסן שם בגדים זו פשוט הייתה טרחה גדולה מדי, אז החלטתי שכובעים איט איז.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

להלן: כובעים.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

שידת המגירות מאחסנת במפלס העליון את כל הסריגים שלי ובמפלס השני את כל חולצות הטישירט שלי וגם כל מיני בגדים שאני זורקת על עצמי בבית. המגירה השלישית והרביעית הן של האדון בבית ואילו הן היו שלי בהחלט הייתי שמחה לאחסן בהם מכנסי ג’ינס כדי לפנות מקום מהתלייה.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shragaהשתמשו בדמיון מודרך כדי לדמיין את המדפים הפתוחים שתלויים מול שידת המגירות, בה אנחנו מאחסנים את כל אוסף הנעליים שלנו. ספירה מלאה הביאה אותי ל-23 זוגות נעליים, מה שכולל גם סניקרס ומגפיים ונשמע לי סביר לחלוטין. נתן אגב, חולק עליי בעניין באופן מוחלט.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shragaליד שידת הנעליים יש שקית אחסון שבה אני מאחסנת Dust bags של כל מיני תיקים וגם שני זוגות נעליים שהוצאתי לפרישה אבל יש לי סנטימנטים אליהם ולכן לא היה לי הלב לזרוק. אני מתה על שקי האחסון האלה כי הם סופר עמידים, נראים טוב ואפשר לזרוק אליהם כל דבר שמעלים על הדעת.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shragaכשעומדים עם הגב לחדר השינה והפנים לחדר הארונות, הדבר הראשון שרואים זה את התלייה בחדר. באזור התלייה שהיה מובנה בתוך חדר הארונות תליתי חולצות, מכנסיים ומכנסי ג’ינס. סידרתי את כולם באמצעות קולבים אחידים שקניתי מחצי חינם, אלה מעין קולבי פטנט מקטיפה שמונעים מהפריטים להחליק וליפול – והם אכן מעניקים מראה מסודר יותר לחלל.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

המחסור העיקרי שלי היה בתלייה באורך מלא ואני מוצאת שהמתלה הנייד מאיקאה פתר את הבעיה לחלוטין. אני משתמשת בו כדי לתלות את כל הג’קטים והמעילים שלי וגם כמה שמלות בודדות שעוד נותרו לי. כפי שניתן לראות, אני לא מבצעת חלוקה בין בגדי קיץ לחורף אז כנראה שיש לי בכל זאת את הפריבלגיה לעשות זאת. אני מוצאת שזו טרחה ואני לא אוהבת את הרעיון לשמור בגדים שאני אוהבת באחסון ולכן כל עוד מתאפשר לי להימנע מזה – כך אני מעדיפה.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shraga

יש לי בעיקרון מתלה מבנה נוסף אבל מאחר שהעמדתי מתחתיו את המתלה הנייד, האורך שלו הצטמצם ביותר מחצי ואני לא ממש מוצאת בו שימוש למעט כמה גופיות קצרות.

סיור בחדר הארונות שלי Fashion Tails Luba Shragaאת מרבית התיקים שלי אני מאחסנת במתלה עמיד למדי של UMBRA שהזמנתי מאורבן אאוטפיטרס. הוא תלוי לא בדיוק בחדר הארונות אלא באזור הסמוך לו מאחורי הדלת כך שהוא נסתר. יש לי עוד שלושה תיקים יומיומיים שתלויים בכניסה לבית, אבל את מרביתם כאמור אני מעדיפה לשמור באזור הנסתר כך שלא יהיה מיצג של תיקים בכל רחבי הבית. מאחר שבבית הקודם שלי היו אינספור חפצים והכל היה מוצג לראווה, אני מוצאת שבדירה הנוכחית אני דווקא מעדיפה להצניע, בהנחה שזה נחשב בכלל כפתרון “מוצנע”.

כדי למנוע מהחלל הקטן להתבלגן, אני אכן דואגת להחזיר כל פריט שאני לובשת בחזרה למקום שלו ולשמור על המקום מסודר תמיד. מעבר לכך, אתן בוודאי כבר יודעות את זה עליי, אבל כל כמה חודשים אני עושה דיקלאטר. אני אמנם לא מקפידה על החוק לפיו כל פריט שנכנס גורם לפריט אחר לצאת מתוך המלתחה, אבל אני מוצאת שבממוצע זה אכן מה שקורה בין אם אני מקפידה על כך ובין אם לא.

לסיכום, כמה מפתרונות האחסון האהובים עליי מאלי אקספרס:

✛ סל אחסון, מכאן

✛ ארגזי אחסון נוספים, מכאן

✛ מחיצה לאחסון תחתונים/ גרביים, מכאן

✛ סל כביסה, מכאן

מקווה שהפוסט היה שימושי עבורכן!