האביב כבר כאן באופן רשמי והגיעה העת לצאת מתרדמת החורף. סתם צוחקת, מעולם לא הייתי בתרדמת החורף אבל ייתכן שהעברתי אותו בעיקר בפיג’מה ובחלוק בבית. מאחר שהזדמן לי לתעד את המלבושים שלי כמה וכמה פעמים, החלטתי שמן הראוי להעלות פוסט סיכום חודשי כבר עכשיו ובהמשך חלק שני במידה וגם שאר החודש יהיה פורה כמו הראשון.

מה לבשתי החודש Fashion Tails Luba Shraga

נתחיל דווקא מהלוק הכי פחות חביב עליי ואת האשמה אני תולה על המכנסיים החדשים מטופשופ. זו הייתה טעות פטאלית לא להחזיר אותם בחזרה לחנות, כי לא הייתי בטוחה לגביהם מהרגע שנחתו בפתח ביתי ואכן, משהו בהם קצת OFF. אני אוהבת את גזרות המכנסיים של טופשופ מעומק לבי ואחרי שלמדתי לעלות שם במידה ל-38 כי המידות שלהם מצומקות (תודה טופשופ!), הרגשתי שהגעתי לארץ המובטחת עם גזרות מכנסיים שמונחות עליי בול.

לא כך העניין עם המכנסיים האלה, שהצליחו להיות גדולים עליי. בהחלט אפשר ללבוש אותם עדיין וכמובן שאפשר להצר אותם, אבל משהו בהם לא מרגיש לי נכון. כמו כן, מדובר במכנסי כותנה, שזה נחמד מאוד לקיץ, אבל הם נוטים להתקמט ברמה בלתי נסבלת ונראים לדעתי מרושל מהרגע שלבשתן והסתובבתן בהם, גם אם טרחתן על הגיהוץ שלהם ערב קודם במשך דקות ארוכות.

החולצה לעומת זאת מוצלחת יותר וזו חולצת מעטפת צהובה עם כוכבים קטנים, ההזמנה הראשונה שלי מ-Madewell. גם זו חולצה שדורשת גיהוץ באופן קבוע, אך לפחות היא מונחת בדיוק כמו שצריך. השילוב של השניים עורר בי דחף שמישהו יעביר עליי מגהץ (אוקיי, אולי עדיף כשהפריטים לא מונחים ישירות עליי) וזאת למרות שפלטת הגוונים כאן הייתה נהדרת.

אני לובשת: את החולצה ניתן להזמין כאן, את המכנסיים ניתן להזמין כאן, תיק הקש ממנגו (העונה).

מה לבשתי החודש Fashion Tails Luba Shraga

הלוק הבא הוא לוק בייסיק משובח שנלבש ביום הזה שבו הייתה סערת ברד מטורפת למשך שתי דקות על השעון. זה גרם לי להחליף חיש מהר את הסנדלים שתכננתי ללבוש במגפי הכוכבים היפים שלי ממנגו, שזכו לחסד לא צפוי ולהופעה נוספת העונה. יחד איתם לבשתי את החולצה שקניתי ב- Other Stories & ברצלונה שהיא בעיניי חולצת החלומות וג’ינס ה-BDG האהוב עליי.

אני לובשת: חולצה – מכאן, מכנסי ג’ינס – אורבן אאוטפיטרס (ניתן למצוא דומים כאן), תיק – APC (מכאן), מגפיים – מנגו, מעונת החורף, חגורה – טופשופ

מה לבשתי החודש Fashion Tails Luba Shragaשמלת אמיליה העשויה מפשתן היא שמלה אייקונית של אורבן אאוטפטירס שמופיעה בוריאציה כזו או אחרת בכל עונה. למרות שהיא יפיפייה בעיניי, היא לא בדיוק הסטייל שלי. החלטתי לנכס אותה לסטייל שלי באמצעות לבישת חולצת טישירט מתחת והופתעתי לגלות שזה פשוט עובד! שילבתי אותה עם שרשראות ממנגו ברצלונה וסנדלים אדומים וקיבלתי לוק מפתיע אך לגמרי אהוב.

אני לובשת: שמלה מטרמינל X (מכאן)

מה לבשתי החודש Fashion Tails Luba Shraga

המכנסיים שאני לובשת כאן גם הם מהמחלקה של הפריטים החדשים מטופשופ והפעם מדובר בחוויה מתקנת למכנסיים הקודמים ולמעשה באחד הזוגות המוצלחים שיצא לי לקנות שם לאחרונה. מידה 38 מונחת עליי בדיוק, הם נעימים, לא דורשים גיהוץ ומתאימים לכל דבר. איתם שילבתי את חולצת הטישירט שהזמנתי מהאתר הישראלי TRES שיש בה ווייב וינטג’ נהדר וגם מונחת כמו חולצות טישירט מהניינטיז, שזה דווקא בונוס גדול מבחינתי.

אני לובשת: מכנסיים – טופשופ (מכאן), חולצה – TRES (מכאן)

מה לבשתי החודש Fashion Tails Luba Shragaכשאני אומרת שהמדים שלי הם חולצה מכופתרת וג’ינס אני בהחלט מתכוונת לכך, כי לבשתי כאן וריאציה קצת שונה אבל בעיקר דומה לאאוטפיט שכבר לבשתי בתחילת הפוסט. גם הפעם מדובר בחולצה חדשה מ- Other Stories & כי אני באמת מאמינה שהם אחראיים לחולצות המכופתרות הטובות ביותר והן שוות את המחיר ואת הייבוא המיוחד לארץ.

את החולצה ניתן להזמין כאן.

מה לבשתי החודש Fashion Tails Luba Shraga

אחרונה חביבה היא שמלה שהזמנתי מהשת”פ של יוניקלו עם JW Anderson. פעם הייתי צדה את השת”פים המיוחדים האלה בין רשתות אופנה לבין מעצבי על, אך בשנים האחרונות ההתלהבות הזו נרגעה, בעיקר כי אני מעדיפה בייסיק והסטייל שלי מאוד קז’ואל – ואילו השת”פים האלה בדרך כלל מאוד גרנדיוזיים ואני לא מוצאת מה לעשות איתם.

לא כך הדבר עם השילוב של יוניקלו ו-JW, שילוב שהוא קז’ואל במהות שלו ועל כן דיבר אל לבי. שמלת החולצה הזו עם הצווארון היפני מצאה חן בעיניי מאוד וזו מסוג השמלות הקלילות שלבטח ילוו אותי הקיץ. גם את מוצרי המותג אגב, יש להזמין ישירות מהאתר הרשמי ולהיעזר בחברת שילוח כדי לייבא אותם לארץ. שווה גם לשים לב לג’קט הג’ינס המדליק מהקולקציה שמדדתי בלייב בברצלונה (אך לא קניתי לבסוף) והיה מוצלח ביותר.

אני לובשת: שמלה – יוניקלו, נעליים – קונברס, תיק – Mansur Gavriel

איזה לוק הוא החביב עליכן?