נדמה שאחד האתגרים הגדולים בעולם האופנה הוא להצליח לשלב הדפסים מבלי ליצור תוצאה שנראית כמו גיבוב. גם אם הצלחתן לצלוח את השלב הזה בהצלחה, מחכה כעת מכשול משמעותי נוסף: איך מאבזרים הופעה שיש בה כל כך הרבה אלמנטים? באיזה צבע עיקרי בוחרים?

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba Shraga

אחת הבלוגריות שעקבתי אחריה מתחילת דרכי ועד היום, מישהי שהיא OG בעולם הבלוגים בתחום האופנה ובכלל, היא Atlantic Pacific. אני מודה שהיום הסטייל שלה רחוק ממני שנות אור ואני לא יכולה לדמיין אפילו להשקיע כל כך הרבה מאמץ בכל לוק. מפתיע אם כך, שמכל המקומות להשראה הגעתי דווקא אליה והיא זו שאפשרה לי לבסוף לשלב הדפסים בלא מאמץ.

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba ShragaAtlantic Pacific, או בלייר (אנחנו מכירות מספיק זמן כדי לעבור לבסיס של שם ראשון) היא המלכה של הנקודות ואילו הייתי צריכה לנחש, הייתי אומרת שזה בוודאי ההדפס האהוב עליה. למעשה, כבר כשנכנסים לעמוד הבית שלה מגלים במקרה שאחת השמלות שהיא לובשת היא שמלת נקודות שחורות על רקע לבן, כמה הולם. היא זו שגרמה לי להבין שהדרך הקלה ביותר לשלב הדפסים היא באמצעות בחירת שני פריטים החולקים אותו הדפס, רק לא זהה בדיוק וכמובן שבהשראתה בחרתי גם אני בנקודות.

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba Shraga

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba Shraga

אני מוצאת שנקודות קל לשלב מכיוון שהן לרוב מעטרות פריטים בעלי גוונים לא משתלטים, כך שהשוני המרכזי בין פריט לפריט הוא בגודל הנקודות – בהחלט לא פער שייגרום לכאב ראש עבור מי שיתבונן בכן לובשת שילוב כזה. מאחר שחליפות תואמות לנשים זה אחד הטרנדים היפים והכי גדולים בשנה האחרונה, זו דרך עדכנית להגיש את שילוב ההדפסים בלוק אחד.

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba Shraga

הנה הטייק שלי לערבובייה הזו: החולצה היא מטופשופ מעונת הקיץ הקודמת (אם כי ניתן למצוא וריאציה של החולצה הזו גם העונה) והחצאית היא ממנגו (סולד אאוט באסוס אבל ניתן עדיין למצוא בחנויות). אגב, במקור גם לבשתי ג’קט דמוי עור מעל וזה טשטש אפילו יותר את השוני בהדפסים, אבלב היה חם מדי וסיסטר נאלצה להתפשט:

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba Shraga

המדריך המלא לשילוב הדפסים Fashion Tails Luba Shragaאיפה אני מוצאת את עצמי בלוק הזה? קל! מדובר בשילוב בין שני פריטים פרקטים: הנקודות הוא פרינט קלאסי שלמעשה אף פעם לא יוצא מהאופנה ואת כל אחד מהפריטים אפשר ללבוש בכל מיני שילובים שונים, למעשה, הם אפילו די קלים ללבישה הודות לגוונים הניטראליים שלהם.

מה דעתכן לגבי שילוב ההדפסים? מוזמנות להרכיב לעצמכן לוק באמצעות הפריטים המופיעים בקרוסלה: