אחת הדרכים הקלאסיות להפיל אותי בפח היא באמצעות פריטים בעיצוב אישי: כל דבר שהוא במזל שלי, עם האות שלי או אפילו יותר טוב – ניתן לחלוטין להתאמה אישית, ייגרום לי ככל הנראה לשלוף יד לכרטיס האשראי ולפקיד הבנק לבנות עבורי תוכנית חירום בהתאמה אישית גם כן. לאחרונה יצא לי לאסוף כמה פריטים שמתאימים לי ורק לי בכל העולם (נו בערך) ורציתי לחלוק אותם איתכן למקרה שאתן מחפשות לפנק את עצמכן או מישהו חשוב בחייכן במתנה עם טאץ’ מיוחד:

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shraga

העובדה שקיימת בארץ אפשרות להוסיף הדפסה אישית על נעלי אולסטאר טלטלה את עולמי. אולסטאר אלו ככל הנראה הסניקרס האהובות עליי עד עצם היום הזה, אז תוסיפו לתמהיל גם את אלמנט ההתאמה האישית כאמור וקיבלתן סיסטר מרוצה מאוד. כבר זמן מה רציתי להוסיף נעלי אולסטאר בצבע אדום לאוסף וזו הייתה ההזדמנות המושלמת! הזמנתי את הנעליים מהאתר One Project ולהפתעתי ההתאמה האישית לא דרשה זמן רב. רק שימו לב שאתן תמיד משתמשות בקופון הנחה כלשהו כדי לבצע את ההזמנה כי הם כמעט תמיד זמינים לשימוש באתר. ניתן להזמין כאן.

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shraga

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shraga

ליסה אנג’ל הוא אתר מושלם למי שמחפשת מתנה ליום הולדת או לכל מאורע חגיגי אחר – או סתם לפנק את עצמה. באתר תוכלו למצוא מחלקה שלמה של פריטים בהתאמה אישית בכל מיני קטגוריות עם משלוח חינמי ללא הגבלה. ממליצה להתכונן מראש ולהזמין כמה שבועות מראש, מכיוון שלוקח לחבילה בממוצע כשלושה שבועות להגיע. את המחלקה המיוחדת תוכלו למצוא כאן.

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shragaתכשיטים בהתאמה אישית הם כבר טרנד בפני עצמו וגם הפעם אנחנו מדברים בהתאמה הן מבחינת אותיות וכיתובים – והן מבחינת מזלות ואבני מזל. אחד האתרים האהובים עליי להזמין בהם תכשיטים בהתאמה אישית – mejuri, שאמנם לא שולחים לישראל אך לגמרי שווים את הטרחה לייבא אותם לארץ. ניתן להזמין ממש כאן.

אתר תכשיטים אהוב נוסף שדווקא שולח ישירות לישראל ומאפשר חריטה והתאמה אישית של חלק מהפריטים שלו, זה כמובן ב-Missoma, ניתן להזמין ממש כאן.

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shraga

אנת’רופולוג’י מציעים שפע של פריטים בהתאמה אישית, בין אם לפי מזלות או אותיות, ממש כאן וכאן.

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shragaוכמובן איך אפשר בלי נקסט? ניתן להזמין כאן.

פריטים בהתאמה אישית Fashion Tails Luba Shragaמה דעתכן לגבי פריטים בהתאמה אישית?