זו הייתה תקופה ארוכה שחלפה לה מבלי שקניתי מוצרי איפור חדשים מתוך חוסר עניין כללי בתחום. הרגשתי שאני מתאפרת כל הזמן באותה צורה, בקושי משחקת עם איפור העיניים והמטרה שלי הייתה לצמצם את האוסף כמה שיותר מבלי להוסיף אליו כל פעם מוצרים חדשים. לאחרונה, אולי בזכות עונת האביב, הרגשתי עניין מחודש במוצרי האיפור וכך קרה שנוספו כמה מוצרים חדשים, חלקם הזמנתי וחלקם קיבלתי לסקירה וגרמו לי להיזכר למה אני כל כך אוהבת את העולם הזה.

לשחק עם כמות גדולה יחסית של מוצרי איפור זה טריקי עבורי, כמי שלא עוסקת באיפור באופן מקצועי, אך עשיתי כמיטב יכולתי להיראות כמו בת אנוש גם כשהתקילו אותי עם כל מיני פורמולות פחות מוכרות ולבסוף אפילו חיבבתי את התוצאה הסופית. שנתחיל?

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

הראשונה ליהנות מאור הזרקורים היא קולקציית קפסולה של סאקרה שקיבלתי לסקירה בשיתוף עם נטע אלחימסטר. מה אומר לכן? הקולקציה נראית מעולה באופן חיצוני, אילו לא הייתי יודעת מראש שכל מוצר עולה בממוצע 20 שקלים, סיכוי סביר שהייתי מנחשת שהם עולים פי שתיים יותר. רק שאני לא מרגישה כמו קהל היעד של הקולקציה הזו: על אף שאני בעד סקארה ואין לי שום דבר נגדה, זו לא רשת שאני נוהגת לקנות בה ובכנות, אני בקושי יודעת מי זו נטע אלחימסטר.

קיבלתי לסקירה את המסקרה Extra volume mascara שלא עשתה שום דבר לריסים שלי ואת השימר הורדרד שהעדפתי להשתמש בו כשטיפת צבע לעפעפיים כי הוא מאוד מטאלי, כך שלא היה סיכוי שאקרב אותו ללחיים. כמוצר לעיניים הוא עשה עבודה סבירה, אם כי לקח לו הרבה מאוד זמן להתייבש ולהתקבע. אני מתארת לעצמי שבחורות צעירות יותר שהקולקציה הזו לגמרי מכוונת אליהן – יתלהבו מהשת”פ הזה ובצדק יש לומר, אבל מבחינתי? מדלגת.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

הבסיס שהשתמשתי בו זה מייקאפ קושן Lumi של לוריאל שהפתיע אותי ממש לטובה. זו ההתנסות הראשונה שלי עם מוצר מהז’אנר והיא לגמרי חיובית: המוצר מעניק כיסוי קל ועם זאת נוכח, אך גם חי מאוד. מושלם לטעמי למי שמחפשת כיסוי יומיומי לאביב ולקיץ – ולא נוהגת לעשות שימוש בבסיסים כבדים או עם גימור מאט. הגוון שלי הוא N1 והוא כהה ברבע טון עליי, אבל זה לגמרי משהו שאפשר לתקן על ידי טשטוש וירידה עד אזור הצוואר. הייתי אומרת ש-N1 הוא המקבילה של NC15 של מאק אבל מאחר שאני בהירה אפילו יותר מכך – ההתאמה היא לא מושלמת.

מטעמי נוחות זה גם היה מוצר הבסיס היחידי שארזתי איתי לחו”ל, אני לא משתמשת בספוגית שהגיעה איתו אלא עם ביוטי בלנדר ואני חייבת לומר שהתרשמתי מאוד מהמוצר, ניתן להזמין אותו כאן.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shragaנעבור לאכזבה נוספת והיא פלטת הקונסילרים והקורקטורים של איל מקיאג’. הצגתי אותה בפניכן לפני החגים ואני מודה שרציתי מאוד להתאהב בה, כי יש בה את אלמנט הנוחות והפרקטיות שאני כל כך אוהבת במוצרים שלי. יחד עם זאת, לא הצלחתי להתחבר למרקם שלה והרגשתי שהיא יוצרת לוק מאוד קייקי וכבד, מה שלחלוטין לא התכתב עם הלוק האביבי שאליו פניתי, לבסיס הקל שבחרתי ולהעדפות שלי באיפור באופן כללי. אני עדיין חושבת שזה מוצר מעניין ושימושי באופן כללי, אבל לא לטעם שלי כאמור. את הפלטה ניתן להשיג בחנויות איל מקיאג’ ברחבי הארץ.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

אני מתעניינת לאחרונה באיפור אורגני ולכן תראו נציגות לכך בפוסט. זה לא שאני שוקלת להחליף את כל אוסף האיפור שלי לאיפור אורגני בלבד, אבל אם מתאפשר לשלב מדי פעם מוצרים שהם נטולי אכזריות, טבעוניים ובריאים לעור באופן כללי, אז הגישה שלי אומרת: מדוע לא? כדאי לשים לב שחיי המדף של המוצרים הללו מטבע הדברים הוא קצר יותר והם מחזיקים בממוצע כשנה בלבד.

רציתי לנסות את מוצרי RMS כבר כמה זמן והחלטתי לבסוף ללכת על ה-Lip2Cheek שלהם בגוון beloved. זו דוגמה קלאסית למוצרים שאני אוהבת: מוצרים רב תכליתיים שמתאימים ללחיים ולשפתיים, אפשר לזרוק אותם בקלות לתיק ולהניח באמצעות האצבעות. המוצר נותן הסמקה טבעית בלא מאמץ ובלי צורך לעבוד שעות נוספות על טשטוש החומר. סיבה נוספת שבגללה אני אוהבת מוצרים אורגניים היא כי בגלל הרכב החומרים שלהם, הם פשוט מרגישים כמו נמסים לתוך העור ומעניקים תוצאה טבעית ויפה.

את המוצר של RMS ניתן להזמין כאן

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shragaמוצר נוסף על אותו משקל שאהבתי הוא ה-No bronzer bronzer של Perricone MD, מותג סקין קייר משובח עם יציאות טובות גם בתחום האיפור, כולן על טהרת המראה הטבעי כפי שהשם עשוי לרמוז. מדובר בברונזר נוזלי שמגיע באריזת טפטפת וצריך לנער היטב לפני השימוש. מאחר שהמוצר נוזלי כל כך, דרושה תקופת הסתגלות כדי ללמוד איך לעבוד איתו אבל ברגע שקולטים את הטריק מתקבל מראה טבעי ויפיפה. גם זה מוצר שניתן להשתמש בו במספר דרכים שונות: כברונזר בפני עצמו או לערבב עם המייקאפ כדי להעניק מראה שזוף ובריא.

את המוצר של Perricone MD ניתן להזמין כאן.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

החלטתי לשחק עם שני היילייטרים, כנראה כי שכחתי שיש לי רק פרצוף אחד והאמת? הופתעתי לגלות עד כמה שהם דומים: היה הייפ מטורף בתקופה מסוימת סביב ה-pure nude של אסנס ואני מבינה בדיוק מדוע. היילייטר טבעי ועדין שמעניק הארה מבפנים ומוצר שכנראה הייתי מאמינה שהוא גם יוקרתי בהרבה אם היו אומרים לי כך. את המוצר כבר לא ניתן להשיג בסניפי אסנס אבל אפשר עדיין להזמין אונליין, למשל כאן.

המוצר השני הוא פודרת היילייטר ה-Candlelight של קווין אקווין, שמגיעה כמו שאר מוצרי הליין באריזה קטנטנה אך קטלנית. לשני המוצרים יש גוונים מאוד דומים, רק שהאפקט של קווין אקווין קצת יותר אינטנסיבי ועדיין הוא מעניק את האפקט העדין והרך הזה של הארה מבפנים. מיטיבות הלכת יכולות אפילו להשתמש בה כפודרת גימור, אם כי עם אריזה כל כך קטנה -שיהיה לכן בהצלחה. את המוצר ניתן להזמין כאן.

בתמונות מבצבץ גם הפריימר מכווץ הנקבוביות של פלורלר והאמת היא שלא התייחסתי אליו בצורה מסודרת כי כרגע אין לי למה להתייחס. ברושם הראשוני לא הבחנתי בשום אפקט מובהק שלו על העור ואני מעדיפה את הפריימרים המאירים של המותג, כך שלא יודעת האם אמשיך להתנסות בו.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

לשפתיים בחרתי שילוב קצת תמוה, אני מרגישה שהייתי קצת מפוזרת עם כל המוצרים שניסיתי לדגום בפוסט הזה: כבסיס הנחתי את שפתון 501 של מילוקה בעל הפטרן היפה והגוון הורדרד הקר. מדובר בגוון שאין לי כמותו באוסף והשילוב עם הפורמולה הנוחה הפך אותו לחבר אהוב בקולקציה. לא לכל מוצרי השפתיים של מילוקה אני מתחברת באותה המידה אך פורמולת השפתונים היא בהחלט אחת האהובות עליי. 

בכל זאת הרגשתי שהגוון של השפתון קצת קר מדי עבור הלוק הזה ולכן החלטתי לאזן אותו עם אחד הגלוסים האהובים עליי לאחרונה, של פנטי ביוטי, שהעניק לו קצת מהחמימות הנדרשת. מתוך הקולקציה המרשימה של פנטי, הרגשתי שמוצרי השפתיים הם היחידים שמדברים אליי ולאסתטיקה שלי, אז אני שמחה מאוד שאספתי את ה-Fenty Glow. אם אתן לא שייכות לז’אנר חובבות הגלוסים,טעם שאנסה לשכנע אתכן אבל אם אתן בעניין כמוני – סמכו עליי, זה הגלוס עבורכן. ניתן להזמין אותו כאן.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shragaמלמעלה למטה: השימר הורדרד של סקארה, הסומק של RMS, הברונזר הנוזלי, ההיילייטר של קווין אקווין, הגלוס של פנטי והשפתון של מילוקה.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

זה הלוק הסופי, יש לציין שהחלפתי לבסוף את הקונסילר בקונסילר הקבוע שלי ממייבילין ואת המסקרה באהובה שלי מפלורמר. כמו כן השתמשתי במוצרים קבועים שלא היו לי חדשים לסקור במקומם וזו הפודרה של מילוקה ועיפרון הגבות הקוריאני האהוב עליי.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shraga

כמו כן, יש בננה היתולית בפריים וכפי שניתן לראות, זה מוצא חן בעיניי מאוד.

רושם ראשוני סקירת מוצרי איפור חדשים Fashion Tails Luba Shragaמחליפה מבטים מהורהרים עם הבננה.

נרשמה אהבה גדולה לבסיס, לסומק, לברונזר, לשפתון ולגלוס. ההיילייטרים נחמדים בעיניי אבל אני עדיין ממשיכה לשחק איתם כי כבר התרגלתי להשתמש רק בהיילייטרים קרמיים לאחרונה. לעומת זאת, פלטת הקונסילרים, הפריימר והמוצרים של סאקרה פחות התאימו לי ולשימושים היומיומיים שלי. בסך הכל רושם ראשוני מוצלח!

אילו מוצרים ניסיתן ואהבתן לאחרונה?