אז אני יודעת שכבר דיברנו על כתום לאחרונה ואתן כבר יודעות שזה אחד הגוונים שעומדים לככב בקיץ. יש שתי סיבות עיקריות שבגללן אני נהנית ללבוש את הצבע הזה, האחת היא כי הגוונים החמימים משתלבים נהדר עם פלטת גוונים ניטראלית שאותה אני לובשת רוב הזמן והשנייה היא שמדובר בגוון ורסטילי למדי, יותר מכפי שנראה לעין. בפוסט הקודם הראיתי לכן נגיעת צבע כתומה עזה בתוך לוק כהה יחסית והפעם אנחנו נלך לצד השני של הסקאלה: חולצה בגוון כתום-צהוב בלוק בהיר לחלוטין.

להוסיף צבע כתום למלתחה Fashion Tails Luba Shragaזה הלוק שבו אני מתחברת לאיוונקה טראמפ שבי, אם איוונקה טראמפ הייתה קונה את כל המלתחה שלה במנגו נניח. אני מחפשת אלטרנטיבות נחמדות לחצאיות קצרות שייאפשרו לי לשרוד את הקיץ בכבוד או לפחות לשמור על צלם אנוש וזה התירוץ הכושל שהביא אותי הפעם למנגו. כבר בעונה הקודמת התחלתי להשתעשע עם הרעיון ללבוש מכנסי שורט בגזרה גבוהה ואז הגיעה התוספת החדשה במלתחה שלי. את השילוב הזה כפי שהוא הורדתי מהקולבים בחנות והחלטתי שזה לוק ראוי לחופשה בכפר ציורי באיטליה, בהנחה שהיו לי תוכניות לנסוע ללוקיישן כזה.

להוסיף צבע כתום למלתחה Fashion Tails Luba Shraga

להוסיף צבע כתום למלתחה Fashion Tails Luba Shraga

מלוק התיירת, שדרגתי את עצמי לאיוונקה טראמפ באמצעות הג’קט הלבן מעל הכתפיים. ברצינות, אני לא יודעת אם יש משהו יותר יומרני ובלתי נסבל מאשר לזרוק על עצמך ג’קט כאילו בנון שלנטיות מעל הכתפיים. דוחה. כפי שניתן לראות, אני חוטאת בטינופת הזו פוסט אחר פוסט מבלי להתבייש ואני מעודדת גם אתכן לאמץ כל טרנד או לוק, מאוס ככל שיהיה, אם זה מה שבא לכן לעשות.

להוסיף צבע כתום למלתחה Fashion Tails Luba Shraga

להוסיף צבע כתום למלתחה Fashion Tails Luba Shraga

לסיכום, קצת כתום במלתחה שלכן וגם אתן הופכות לאושיית סטייל עם אבא מפוקפק, אפילו אם אתן גרות בחולון כמוני.

אני לובשת: חולצה ומכנסיים – מנגו, ג’קט – Need Supply (מכאן), משקפי שמש – אסוס (ישנות, ניתן להזמין דומות כאן), תיק – Whistles (ישן, ניתן להזמין דומה כאן), נעליים – Vagabond (ישנות, ניתן להזמין דומות כאן).