גילוי נאות: אני לא טיפוס של משזפים ואני בוודאי שלא טיפוס של “לתפוס צבע בשמש”. אם אני רוצה להוסיף קצת פיגמנט לתוכעס החיוור שלי, אני מתמרחת ב-RCK וסוגרת את הבאסטה. למעשה, בכל 30 שנות קיומי לא ניסיתי משזף וייתכן שזה ישתנה בקרוב, מכיוון שלאחרונה יש טרנד חדש של משזפים שמדברים הרבה יותר בשפה שלי ונראים פחות מאיימים ממוצרים שאליהם התרגלנו עד כה.

מדובר בז’אנר מוצרים חדש המשלב בין מוצרים משזפים לבין מוצרי טיפוח לכל דבר ועניין. ההגיון שעומד מאחורי זה אומר שאתן יכולות גם ליהנות מתועלות טיפוח והזנת העור, תוך כדי שאתן תופסות צבע הדרגתי של אלה מולטית. המוצרים האלה באים בפורמט של טיפות שמן ולעתים אפילו פורמולה מימית, כאשר ההוראות דומות לשימוש במשזף רגיל: יש להקפיד לעשות סקראב לגוף כדי להותיר את האזור חלק ואחיד להנחה ולהמתין לפחות כמה שעות לפני המגע עם מים במקלחת.

אז מה ההבדל?

אם אנחנו מדברות על טיפות שיזוף, היתרון של המוצר הוא בורסטיליות שלו. את הטיפות ניתן לערבב עם קרם הלחות, עם הסרום או אפילו עם הפריימר שלכן כדי ליצור תערובת שתעניק לכן גם תועלות לעור וגם שיזוף הדרגתי וטבעי, כך שאתן לא צריכות לקטוע את שגרת הטיפוח שלכן לטובת השיזוף. כמו כן, המוצרים הפופולאריים בתחום מתהדרים בכל מיני ויטמינים ורכיבים לחותיים, כך שבמקום לקרצף ולייבש את העור – אתן מזינות אותו.

תרסיסים נחשבים לקלים מאוד לשימוש, כך שכל אחת, כולל סיסטר שלא התנסתה מעולם בז’אנר – יכולה להשיג את מראה הברונזה בלא מאמץ ומבלי הסכנה לפשל. מאחר שמדובר בתרסיס שקוף, גם אין סכנה ללכלך את הידיים, הסדינים ואת הבגדים – ובנוסף לכך זמן הייבוש של התרסיסים אמור להיות מהיר במיוחד. אני אוהבת את הרעיון שאפשר פשוט לרסס על עצמך חומר מיימי ולקבל שיזוף טבעי למראה תוך עניין של כמה שעות וזה בהחלט משהו שאשמח לנסות הקיץ.

יש כמה מותגים ששברו לאחרונה את האינטרנט בתחום, הראשון הוא Tan Luxe. אפשר למצוא בז’אנר המוצרים שלו תרסיס שיזוף, אותו ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shraga

מוס משזף, אותו ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shragaטיפות שיזוף לפנים, אותן ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shraga

טיפות שיזוף לגוף, אותן ניתן להזמין כאן.

ויטה ליברטה הוא מותג נוסף שמחזיקים בקאלט ביוטי ומציע אופציות דומות, כמו למשל המוצר החדש והוא ג’ל הקצפה משזף – אותו ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shraga

אפילו COOLA שבדרך כלל מספקים לנו הגנה מפני השמש, יצרו ליין מוצרים היברידיים שעושים גם וגם, שזה מעולה בעיניי. את השמן היבש לשיזוף עצמי ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shraga

לשרלוט טילבורי יש מסיכת לילה שמעניקה לפנים שיזוף הדרגתי תוך כמה לילות, ניתן להזמין כאן.

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shragaאת אחד המותגים המעניינים בתחום כרגע לא ניתן להשיג בארץ אלא רק ב-BOOTS (אם מזדמן לכן להגיע לבריטניה), אבל לדעתי זה רק עניין של זמן עד שיינחתו גם בקאלט ביוטי. השמועה אומרת שהם פשוט פנטסטיים!

הדור החדש של תכשירי השיזוף Fashion Tails Luba Shraga

אז מה אתן אומרות? תשקלו לשזף את עצמכן בצורה הזו?