כשזה נוגע להמלצות שמופיעות בבלוג, מבחינתי זה לא עניין של להטיל פצצה ולברוח. הקוראות הקבועות בוודאי יודעות שיש קבוצה של מוצרים שאני ממליצה עליהם שוב ושוב – ובמקביל אני גם דוגמת כמות לא מבוטלת של מוצרים כדי להתאים את ההמלצות שלי לצרכים שלכן. חשוב לי לנהל איתכן דיאלוג פתוח לגבי ההמלצות ולקבל פידבקים לא רק לגבי מוצרים שהזמנתן בעקבות הקריאה בפוסטים – אלא מוצרים שאתן נהנות מהם ומשמשים אתכן לאורך זמן.

לפני כמה ימים עשיתי מעשה והעליתי סקר קטן בעמוד הפייסבוק של הבלוג, בו שאלתי אתכן מהם המוצרים שקניתן הודות להמלצות שלי ואתן נהנות מהם עד היום הזה. המידע הזה חשוב לי כי הוא מספק לי רעיונות לתכנים רלוונטיים עבורכן להמשך (ספויילר: פוסט על מוצרים קוריאניים נגישים מחכה לכן בקרוב) אך גם עוזר לי לחדד את ההמלצות שלי.

אתן לכן דוגמא: באופן אישי אני מאוד נהנית מהשימוש במוצרי דראנק אלפנט, או הפיל השיכור כפי שאני מכנה אותם. אני חושבת שאלה מוצרים ברמה מאוד גבוהה, כבר דגמתי ארבעה מוצרים מהליין ואני יכולה לחתום שמדובר במוצרים מעולים ממש. רק מה? מוצרי הפיל השיכור אינם נשלחים לארץ, יש צורך לייבא אותם באופן מיוחד ותג המחיר שלהם אינו נמוך בכלל.

בנוסף, אלה מוצרים שעלולים להיות טריקיים לבעלות עור רגיש וכך למרות שעבורי הם עובדים היטב (וגם הופיעו בכמה מההמלצות שלכן), אני מודעת לחלוטין לכך שזו עלולה להיות בחירה שלא תתאים לכולכן. אני עדיין ממליצה על המוצרים למי שמצויה פרוטה בכיסה ורוצה להתנסות במה שאני מגדירה כטופ של הטופ, אבל אם אידרש לבחור מוצר מנצח מקטגוריית טיפוח מסוימת – לא סביר שאבחר במוצרי הפיל השיכור, כי הדבר האחרון שארצה הוא שתייבאו במיוחד את אחד המוצרים של המותג ותתבאסו על התוצאה. אני תמיד אומרת שאנחנו עובדות קשה עבור הכסף שלנו ולכן המטרה שלי היא לעשות הכל כדי שתהיו כמה שיותר מרוצות מהקניות שלכן, אחרי הכל, ביוטי אמור להיות תחום כייפי ולא כזה שיוצר תחושות שליליות.

אני מאוד גאה בהרגלי הטיפוח של הקוראות שלי ועל המוצרים שאימצתן מהפוסטים השונים, לכן אני מגישה לכן את מוצרי הזהב של Fashion Tails שאתן בחרתן בעצמכן:

✛ Canmake Mermaid Skin Gel ו- Thank You Farmer Water Sun cream: אני מאוד מרוצה מכך שאתן מקפידות על השימוש במקדם הגנה באופן יומיומי ולכן שני המוצרים שהופיעו שוב ושוב בהמלצות הם קרם הגנה יפני וקרם הגנה קוריאני. מדובר במוצרי הגנה מהשמש שיכולים לגמרי לשנות את התפיסה שלכן לגבי מוצרים מהז’אנר: הם אינם דביקים, נעימים למריחה, יושבים היטב על העור, משמשים כבסיס טוב לאיפור ובעיקר יעילים מאוד. המלצתן על שני המוצרים באותה נשימה והאמת היא שגם אני לא הייתי מצליחה לבחור ביניהם, שניהם באותה רמה מבחינתי וכל בחירה שתעשו לכאן או לכאן תהיה מעולה.

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shraga

את ה-Canmake Mermaid Skin Gel ניתן להזמין כאן

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shraga

את ה-Thank You Farmer Water Sun Cream ניתן להזמין כאן

✛ פיקסי גלואו טוניק: מדובר במוצר קאלט בעולם הטיפוח בכללי וגם מוצר קאלט בקרב הקוראות שלי ולא בכדי. הגלואו טוניק הם מי פנים על בסיס חומצה גליקולית בריכוז 5%. הם מתאימים לשימוש יומיומי, אינם מייבשים את העור ומתאימים גם לעור רגיש. התוצאות של השימוש במי הפנים של פיקסי אמנם לא מהפכניים כמו בשימוש במי פנים אגרסיביים יותר אך הם עדיין אפקטיביים מאוד ובשימוש קבוע התוצאות מורגשות. מוצר מעולה למי שרוצה להתנסות בחומצות אך לא יכולה ו/או לא רוצה כרגע להתחייב לריכוזים גבוהים יותר או לפורמולות אגרסיביות יותר.

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shragaאת ה-Pixi Glow Tonic ניתן להזמין כאן.

✛ שמן רוז-היפ של Trilogy ושמן רוז היפ של The Ordinary: גם שמן הרוז-היפ הוא רכיב אייקוני עם הרבה תועלות ועליו כתבתי בבלוג לא פעם. שמן הרוז-היפ של Trilogy הוא מוצר הטיפוח הראשון שהרגשתי את היעילות שלו בשגרת הטיפוח שלי לפני כמה שנים ולמעשה גרם לי להתעניין בתחום הטיפוח באופן כללי. בשני המקרים מדובר בשמן רוז-היפ אורגני בכבישה קרה, הייתי אומרת שהשמן של Trilogy הוא ברמת הפקה קצת גבוהה יותר (על אף שתג המחיר שלו סביר בהחלט) אך גם השמן של The Ordinary מצוין. אם יש לכן עור סופר רגיש ייתכן שתעדיפו את השמן של טרילוג’י אבל כך או כך, מדובר בשתי אפשרויות מעולות.

על שמן הרוז היפ תוכלו לקרוא בהרחבה כאן

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shraga

את השמן של טרילוג’י תוכלו להזמין כאן

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shragaאת השמן של The Ordinary תוכלו להזמין כאן

✛ Antipodes Kiwi Seed Oil Eye Cream: אין שמחה ממני על כך שהמוצרים של Antipodes הניו זילנדיים הצליחו להתברג לרשימה מכיוון שלדעתי מדובר באוצר שלא מקבל מספיק הייפ ברשת. מדובר במותג טבעי שלדעתי אין שום פגם במוצרים שלו ולכן אני כל כך שמחה שהוא מקבל אהבה מהקוראות שלי. קרם העיניים באופן ספציפי נותר עד היום קרם העיניים הכי טוב שניסיתי, עם פורמולה כייפית שממש עוזרת ללחח את האזור שמסביב לעיניים מבלי להכביד על העור.

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shraga

את ה- Antipodes Kiwi Seed Oil Eye Cream ניתן להזמין כאן

✛ Sunday Riley Ceramic Slip: אם יש מוצר באמת אגדי בבלוג הרי מדובר בניקוי הפנים של סאנדיי רייליי. יש לי סבב שלם של מוצרים לסיים כדי שאוכל להצדיק שוב קנייה של המוצר הזה והאמת? אני מתגעגעת מאוד ולא מצאתי שום מוצר שמשתווה לו עד כה. אני ממש שמחה שאתן נהנות ממנו מפני שלדעתי הוא מוצר ניקוי ייחודי בקטגוריה שלו. הוא לא זול והריח שלו לא בדיוק ידידותי למשתמשת, אבל זה מוצר שאני ממליצה עליו בלב שלם מכיוון שאין עוד מלבדו.

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shragaאת ה-Sunday Riley Ceramic Slip ניתן להזמין כאן

✛ Saem Cover Perfection Concealer: אתן ממש אוהבות מוצרים קוריאניים ואני אוהבת אותם יחד איתכן. מוצרים קוריאניים הם לחלוטין חלק בלתי נפרד מהאג’נדה של המגזין כי כשזה עובד, זה פשוט עובד ואם זה עובד בעלות של 20 שקלים בלבד, כמו למשל הקונסילר המעולה של Saem, אז מה רע? נמצא כאן בפניכן קונסילר שמעניק כיסוי מפתיע ועמיד, כל זאת מבלי להיות קייקי. מדובר במוצר עם ביצועים שעולים בהרבה על תג המחיר שלו והחסרון היחידי בו, כמו הרבה מוצרים מז’אנר האיפור הקוריאני: סכמת גוונים מאוד מצומצמת. אם מצאתן את הגוון שלכן ברשימה, זכיתן, כי זה מוצר שגם אני וגם הקוראות שלי קונות שוב ושוב (ושוב).

קוראות המגזין בוחרות את המיטב מהבלוג Fashion Tails Luba Shraga

את Saem Cover Perfection Concealer ניתן להזמין כאן

אז קודם כל, תודה רבה על הפידבק שלכן, זה חשוב לי מאוד! תכנים חדשים, מרגשים וסופר רלוונטיים עבורכן בדרך ואתן תמיד מוזמנות לעדכן אותי במוצרים שקניתן ואהבתן!