אומרים שכל אדם צריך להכיר בכשרונות שלו ואילו אני הכרתי בשלב די מוקדם בחייו בעובדה שאמנית איפור כבר לא אהיה. נקודת החולשה שלי מאז ומתמיד הייתה הצלליות ובהתאם לכך גם סלדתי מיצירת לוקים מאוד מורכבים. על העפעפיים שלי לא תמצאו צלליות כחולות, ירוקות, סגולות או אפילו אפורות. אני מעדיפה גוונים טבעיים בלבד, רצוי על הצד החמים של הסקאלה ובואו נודה באמת – גם אותם אינני נוהגת לטשטש למופת.

אני לא עושה לוקים מעניינים, אין לי מגוון רחב של טכניקות להשתמש בהן. סמוקי? לא תודה, לא עשיתי סמוקי מאז שנת 2012 – הבנתן את העיקרון. איפור עבורי צריך להיות משהו מאוד נוח, פרקטי ומהיר – אמנם ההצהרה הזו לא הופכת אותי לבלוגרית ביוטי לתפארת אבל זה בעיקר מחזק את היותי אדם הגיוני וסביר. מהסיבה הזו בדיוק תמיד אהבתי צלליות המציעות פתרון זריז, רצוי כאלה שאפשר להניח בלא שימוש במברשות ולצאת מהבית.

צלליות סטיק הן מוצר אהוב אצלי באוסף כבר שנים, אבל אני מרגישה שרק לאחרונה אני ואחיותיי העצלניות קיבלנו הכרה רשמית בדמותו של טרנד לכל דבר ועניין – טרנד הצלליות לעצלניות. מדובר בצלליות נוזליות, לרוב שימריות שמניחים באמצעות אפליקטור ישירות על העפעף ומטשטשים בקלילות עם מברשת עיניים או אפילו עם אחת האצבעות. היתרון בצלליות הללו הוא באפקט הכללי שהן מעניקות, כאילו התאמצנו ביצירת מראה איפור מתוחכם כשבפועל באופן ליטרלי זרקנו על עצמנו צללית אחת וסגרנו את הבאסטה.

צלליות לעצלניות Liquid eyeshadow Fashion Tails Luba Shraga

במותג Cover FX השיקו שש צלליות שימריות המניחים בדיוק בצורה הזו ובהן אני חושקת מאוד. ניתן להזמין כאן.

צלליות לעצלניות Liquid eyeshadow Fashion Tails Luba Shraga

גם סטילה מיהרו להוציא את הגרסה שלהם, רק הפעם עם 11 גוונים כשביניהם גם הגוון האלמותי שלהם – Kitten. ניתן להזמין כאן.

צלליות לעצלניות Liquid eyeshadow Fashion Tails Luba Shraga

גם פיקסי הצטרפו לחגיגה והשיקו גרסה מעט נגישה יותר לכיס, מושלם עבור מי שלא בטוחה שהטרנד הוא בשבילה אבל רוצה לנסות בכל זאת. ניתן להזמין כאן.

צלליות לעצלניות Liquid eyeshadow Fashion Tails Luba Shragaגלוסייה, הו גלוסייה. אני מודה שמדובר בהשקה המסקרנת ביותר מתוך כל החבורה שהזכרתי – מכיוון שמדובר בצלליות שקפקפות עם פיגמנט נבנה. השכבה הראשונה מעניקה שטיפה עדינה של צבע ומשם והלאה ניתן לבנות את הכיסוי לפי רצונכן, כאשר השמועה אומרת שהצלליות האלו לא זזות למשך שעות גם בלי פריימר. הצללית fawn היא הצללית שקישטה את העפעפיים של ביונסה בטקס הגראמי האחרון והיי, מה שטוב לביונסה. זה שינוי מרענן להבדיל מהצלליות הקודמות ברשימה שהן פיגמנטיות מאוד ולכן זה לגמרי הפתרון האולטימטיבי לעצלניות כמוני. את הצלליות ניתן להזמין כאן (לקבלת 10% הנחה הזמינו דרך הלינק הבא, יש להיעזר בחברת שילוח).

טיפ קטן לסיום: חלק מהמוצרים שהזכרתי מגיעים גם בגרסה עמוסת גליטר, לכן אם אתן נמשכות למוצרים הללו מאותן הסיבות כמוני, בהחלט ייתכן שההתעסקות עם הגליטר תסרבל את העניינים. כמו כן, המוצרים ברשימה נותנים לעיניים מראה מאוד מבריק ואפילו גלוסי. אם זו לא כוס התה שלכן כדאי לחפש עפרונות צלליות שנוטים להיראות פחות מטאליים.

מה דעתכן לגבי הטרנד? נרתעות או שוקלות לאמץ?