אני מודעת לחלוטין שלא לכולן יש את האנרגיות להתעסק עם שילוחים מאורבן אאוטפיטרס, אנת’רופולוג’י וכל אותם אתרי חמודים בחו”ל שאני נוהגת לרפד להם היטב את חשבון הבנק. נחשו מה? זו ממש לא חובה! גם בארץ אפשר להשיג יופי של פריטים לעיצוב הבית ולעצב את הדירה ממש כמו בז’ורנל, לעתים בסכומים גבוהים יותר ולעתים פחות, אבל מה שבטוח: הנגישות הרבה יותר גבוהה.

מאחר שעונת האביב בפתח, עשיתי סיור וירטואלי בכמה מהאתרים המקומיים האהובים עליי בכל הקשור לעיצוב הבית וכמובן שאם אין לכן את הסבלנות להמתין כמה ימים גם לזה, תוכלו לקפוץ לאחת החנויות שאני מזכירה כאן בפוסט לשופינג IRL. שנתחיל עם הווישליסט שלי?

מוצרי הום דקור בארץ Fashion Tails Luba Shragaאין ספק שאחד המקומות היפים לשופינג אונליין ומחוצה לו הוא בסטורי, המחזיקים במותג אהוב לעיצוב הבית – House Doctor. אני מאוהבת באגרטלים של המותג אבל לא רק, כי נדמה לי שכל דבר שנוגעים בו הופך לזהב (לעתים באופן ליטרלי). ממוקם חזק בווישליסט שלי הוא השטיח המרהיב שאתן רואות לפניכן. כמה מסובך יהיה לתחזק שטיח בבית שלי? מאוד, עד כמה אני חושקת בו בכל זאת? מאוד. שיהיה לי בהצלחה. אגב, סטורי שידרגו מאוד את מדיניות המשלוחים שלהם ומעתה והלאה יש אופצייה גם לאסוף את הפריטים מנקודות החלוקה של E-post, מה שמוזיל משמעותית את עלויות המשלוח ואני מוצאת שזה נוח למדי.

הפריטים המופיעים בפוסט:

✛ השטיח מכאן

✛ קופסת המארבל מכאן

✛ הקערה מכאן

✛ האגרטל מכאן

✛ המנורה מכאן

מוצרי הום דקור בארץ Fashion Tails Luba Shraga

גולף אנד קו בהחלט הצליחו לרגש אותי העונה עם קולקציית בוהו מסוגננת עם שפע של פרנזים, פונפונים ומוצרי קש. גם באתר עצמו עלה תמהיל מעניין של מוצרים וזה עורר בי את החשק לפקוד את אחת החנויות, כפי שלא עשיתי כבר תקופה (אממ… לצאת מהבית? פחות הקטע שלי), כי אני תמיד יודעת שאפשר למצוא שם כל מיני מציאות שלא מעלים לאתר. ממוקמת חזק בווישליסט שלי היא כרית הפונפונים הנאה.

הפריטים המופיעים בפוסט:

✛ כרית הפונפונים מכאן

✛ השרפרף מכאן

✛ האגרטל מכאן

✛ הקישוט הקיר מכאן

✛ כרית הפרנזים מכאן

מוצרי הום דקור בארץ Fashion Tails Luba Shragaאני תמיד נוהגת להתעדכן בחדש באיקאה כי אין לדעת מתי הם ישיקו לפתע הברקה גאונית שתגרום לי לומר “צריכה את זה!”. הקולקציה החדשה לקיץ מלאה במוטיבים פסטליים בשילוב עם עץ או במילים אחרות: השם שלי כתוב על כולה. ממוקם חזק בווישליסט שלי: קרש החיתוך, מאוד מגזין קינפולק סטייל.

הפריטים המופיעים בפוסט:

✛ קרש חיתוך מכאן

✛ שולחן בר מכאן

✛ מנורת תלייה מכאן

✛ פח לאמבטיה מכאן

מוצרי הום דקור בארץ Fashion Tails Luba Shraga

יולטה היא החנות הגו-טו שלי בכל הנוגע למוצרי נייר אך לא רק, כי בשנה האחרונה הם הרחיבו מאוד גם את ליין עיצוב הבית שלהם. כלי התלייה לעציצים למשל, לגמרי קוראים בשמי ואני חוששת שאצטרך לעשות משהו בנדון, מכאן.

מוצרי הום דקור בארץ Fashion Tails Luba Shraga

חנות נוספת שמככבת ברשימת המעקב שלי היא חפצים, אם כי הפעם אני מרגישה שלגמרי הצטרפתי מאוחר מדי למסיבה כי סייל סוף השנה שלהם נמצא לקראת סיומו וכתוצאה מכך הרבה פריטים כבר אינם, כמו כסא ה-Wishbone המרהיב הזה שהייתי מאמצת אליי בשמחה. למרות זאת, כדאי להציץ במוצרים שנותרו כי אולי תצליחו לחטוף פריטים אחרונים במחיר משוגע, ממש כאן.

מוצרי הום דקור בארץ Fashion Tails Luba Shraga

אמנם באופן יחסי (אליי) הורדתי את הווליום של הפריטים בהם אני בוחרת לבית, עדיין שמור לי מקום מיוחד בלב לסופי. לחנות בפשפשים לא כל כך יוצא לי להגיע ולכן אני מתעדכנת לעתים קרובות בנעשה בחנות במרמלדה של המותג. יש שם פריטים שתמיד מצליחים לשבות את לבי ויכולים להוסיף קצת קיטש נדרש לעיצוב החלל. האגרטל מכאן.

אגב, כשעשיתי את הסיור הוירטואלי והציוני שלי, הופתעתי (שוב) לכמה מותגים ישראליים אין אתר אונליין מתפקד שניתן להזמין ממנו. הרגלי הקניות שלנו השתנו באופן דרסטי בשנה האחרונה, כך שזה לא מפתיע אותי שדווקא בנקודת הזמן הזו כל כך הרבה מותגים מכריזים על פשיטת רגל, כי אלו הם בדיוק אותם המותגים שלא הפנימו את סדרי העולם החדש.

מה נמצא בווישליסט שלכן לעיצוב הבית?