הו איביי. עוד שנה חלפה אבל יש דברים שכבר חקוקים בסלע, כמו הנטייה שלי להזמין פיצ’פקעס מאיביי. נדמה שלא משנה כמה אתרים קמו מאז, אני תמיד נוטה לשמור לו אמונים ויש דברים מסוימים שאני מעדיפה להזמין רק ממנו. קבלו את החנויות והפריטים שעשו לי את הרבעון האחרון:

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

אני תמיד שמחה לגלות מוכרים פרטיים שמוכרים מוצרים ברמה גבוהה ושמורה. יצא לי להזמין לפני כמה חודשים טובים ארנק יפיפה של טד בייקר מהמוכרת הזו ואני רואה שהחנות שלה ממשיכה לרוץ עם פריטים איכותיים. ניתן למצוא אותה ממש כאן ואת התיק ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaכי זה עכבר ורוד! ורוד! עכבר ורוד! ניתן להזמין אותו כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

עוד חנות מעולה לקנות בה אביזרים מעוצבים ומקוריים בלבד, במחירים הרבה יותר נוחים. את החנות תוכלו למצוא כאן ואת התיק ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

אם אתן ממשיכות למרוח לקים כמוני, סמכו עליי כשאני אומרת לכן שאתן צריכות את גוון הלק הזה: לק ניוד ניטראלי כל כך מחמיא ואלגנטי. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

כפי שניתן לראות אני מעריצה נאמנה של OPI, לאחרונה חזרתי להשתמש ב-Nail Envy שלהם ונזכרתי בדיוק עד כמה הוא טוב. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaמחיר לא זול למוצר טיפוח קוריאני, אני מודעת לכך, אבל הוא אמור להיות אחד ממוצרי הויטמין C הכי טובים שם בשוק. יש לו ריכוז גבוה מאוד ומרקם שאמור להיות נוח לשימוש, הקאץ’ הוא אחד- כדי לשמור עליו יציב יש לאחסן אותו במקרר. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaמשחק הקלפים הכי טוב ביקום, נקודה, אם לא שמעתן או ניסיתן אותו – אתן פשוט חייבות, כי הוא מושלם לאירוח. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaדרך נעימה ליהנות מהקפה באמצעות מכשיר french press זהוב ויפיפה, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

קוצץ ירקות שיהפוך את חייכן לקלים יותר,ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaמגש האמבט שקיבלתי לגביו הכי הרבה שאלות ובצדק – כי הוא פשוט משדרג את חוויית האמבטיה. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

כי זה עט כמו של פעם עם כמה צבעים וכי אני אוהבת כל דבר שמוג’י מייצרים! ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaכי אם הזמנתן עט פנסי ממוג’י, לא תזמינו משם גם חטיף? ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaאם אתן מחפשות מוצר מפנק באמת לשיער, אתן צריכות לנסות את שמן השיער של british m, מוצר שכל הקוריאניות משתגעות עליו. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaאם תמיד רציתן להוסיף קצת ירוק לבית בלא מאמץ, אקליפטוס מלאכותי זה אחלה פתרון. ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaפתרון אלגנטי וזול לסל הכניסה בבית, ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaאם תמיד תהיתן היכן ניתן להזמין את לוחות האותיות, הגעתן למקום הנכון כי ניתן להזמין אותם כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shraga

אם אתן מחפשות אביזרי צילום קטנים, שווה להציץ בחנות הזו. למוכר יש פידבק מצוין וחוץ מאביזרים משלימים ניתן לקנות בו גם מצלמות שמורות יד שניה.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaאם תמיד רציתן להתנסות בבש��ים של elizabeth and james שעליהם כולן מדברות (ובצדק), תוכלו לעשות זאת כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaכי אין דבר כזה יותר מדי כריות פלאפיות בבית, נכון? ניתן להזמין כאן.

שיט שמצאתי באיביי Fashion Tails Luba Shragaכי אם תמיד חיפשתן דיופ לעיפרון הגבות המפורסם של אנסטסיה בכמה שקלים בודדים, תוכלו למצוא אותו כאן.

מה אתן אוהבות להזמין מאיביי? מוזמנות לספר בתגובות!